malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
eh gdyby Olmo miał taką ułożoną stopę z Sociedad
0
o tych co mówią, że nie trzeba wzmocnień do pomocy - zastanówcie się może jeszcze raz
niekoniecznie musi to być Bilva ale gość co umie grać w piłkę
0
Arboleda rzucił klątwę
0
Olmo to tylko postawić na 20 metrze i niech wali z dystansu, nic innego nie potrafi
0
oczu kąpiel, jakbym oglądał ekstraklapę
0
do roboty bo wejdzie jeszcze dziad z Oviedo i nas skarci
1
nasz Jaś Kapela z 17 tak średnio bym powiedział
0
patrzę na te koszulki Oviedo i od razu przypomina się Malaga i to jak oddali Borussii półfinał LM, z Sergiuszem Ryczelem na majku i początkami niestronniczego komentarza sportowego ;)
0
@Czarny_ck spokojnie, Pedri-Frenkie-Fermin nie wystarczyło na Sociedad.
tu nie jest kwestia czy wystarczy na Kopenhagę czy nie, z tą pomocą nie widzę żebyśmy wygrali dwoma lub większą ilością goli
0
@Kozinho. mnie to ciekawi czy w Barcie Femeni sa jakieś piłkarki które nie są lesbijkami
1
to fcbarca com czy pudelek?
2
teraz nagle się wszyscy obudzili i jadą po nim bo chce odejść. a jak wcześniej był przeciętny to każdy go chwalił i nie jechał po nim. cała la bamba xD
0
@Guillegavira tak dobrze obsadzone że na Kopenhagę bez Pedriego i Frenkiego nasza pomoc będzie memem
0
siuuuu ma skończyć karierę latem 2027 roku, czyli jak już pobije rekord goli. co za przypadek xD
0
@Tomek54321 a dlaczego się nie odniosłeś do tego, że z grania tridente Akhomach-de Jong-Jugtla gramy zupełnie innym składem? rozumiem, że wzmocnienie składu to te twoje zero konkretów? porównaj se z łaski swojej skład z tamtego meczu do składów od sezonu 24/25
a z Fonta to śmieję się bo on w kółko powtarzał Xavi Xavi Xavi, co z tego że finalnie go Laporta zatrudnił? jak zacięta płyta ciągle nawijał o Xavim? gadasz o Lapciu i polityce gdzie on o Xavim w ogóle nawet nie nawijał xDDD widać że boli cię Laporta skoro nie doceniasz jego roboty tylko odbijasz piłeczkę jakimiś wypocinami, że Laporta to zero konkretów XDDDDDDDD
4
no nic, sam fakt że takie lamusy jak Villarreal są w top4 świadczy o poziomie tej ligi Tebasa (Madrytu)
1
no Belletti i nasze talenciaki jednak nie takie top
0
@Tomek54321 wiadomo, nie jesteśmy na poziomie zarządzania przez kanapowców niczym w football managerze to można cisnąć, nieważne że po Bartomeu ogarnia burdel, że z grania tridente Akhomach-de Jong-Jugtla skład został ogarnięty na dwa mistrzostwa, ważne że Messi nie został
co do niepodawania argumentów nie chce mi sie odpowiadać argumentami skoro wyskakujesz mi z populizmem Laporty gdzie nawet w 10% nie jest takim populistą jak chociażby Victor "Xavi" Font ;)
0
@urbipl troche sie zmieniło ale co do tweeta to polemizowałbym bo podobno ona go friendzonowała jak Antonella Messiego do momentu aż Rapha stał się znany i zaczął mieć pryszłość xDD
8
ostro tam palą hajs w tym Widzewie xDDD
0
tak na pewno xD jak już zostanie zamrożony to odmrożą go na Barcę do przekręcenia lub Real do przepchania, jak Marylę na Sylwka
1
no pewnie bachatę to też tańczy z myślą o Robercie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Tomek54321 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dzieki za zrobienie mi weekendu tą odklejką
0
@Laminedependencia znajdzie go w klubie go-go
0
@mkl87 nie, ale jeśli brałby udział to czy jego hasła wyborcze to byłyby clickbaity?
1
Araujo w prime wróć...
0
dlatego inni muszą się wznieść na wyżyny z Kopenhagą
0
to nie ma znaczenia skoro za varem siedzą madridiści
30
weźcie stąd tego madryciaka, chyba jakieś zakażenie w łeb mu się wdało po tym skaleczeniu przed mundialem
0
clickbaitowy tytuł znowu ;)