malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nicole za dużo troche
0
widać, że Sarabia to szkoła pasterza Setiena xD
0
dalej sprzedajecie Olmo?
6
Simeone out, ta formuła już się wyczerpała, nic nie może trwać wiecznie
0
@Prorokk wiadomo, legia to jest potega legia najlepsza jest, tylko legia może nas godnie reprezentować w pucharach itd. :D
1
@korn234 bo co? bo mam więcej iq niż ty i jego hejterki to już jestem fanatykiem? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dobra przejrzałem twoją historię ostatnich komentarzy i połowa czego natrzaskałeś to pociski na Lewego, to ty jesteś fanatykiem, a raczej fanatycznym hejterem, lecisz na czarnolisto bo szkoda mi nawet dyskutować z takim typem ;)
1
@axegrinder typowe polactwo ze smutnym życiem, nic nie zrobisz
0
patrzę tak na tego Kochena w kadrze meczowej i zastanawiam się jaki jest tego sens kisić go skoro i tak nie gra zamiast puszczać go do rezerw. Nie lepiej byłoby ściągnąć sobie jakiegoś dziadka który będzie pełnił funkcję trzeciego bramkarza? tak robią np w Anglii (City z Carsonem, Chelsea z Greenem itd.)
1
@Camilo93 ja mam przeczucie że nie awansują, grają przeciętnie jak na czwarty poziom
3
ale ta Girona zaliczyła zjazd xD a pamiętam jak prześcieradła się nabijały jeszcze niedawno że Girona to najlepsza drużyna w Katalonii :D
1
@adi7adi8 mogę ale nie chcę ;)
0
ciekawe czy ktoś we Wrocławiu świętuje zwycięstwo Nowaka czy może jednak nie ;>
0
jest tu ktoś kto ogląda ekstraklasę na poważnie?
0
@Bzyczekk to ten co wysyła filmiki z gołym siurem kolegom?
0
zamknął mi mordę. od początku wolałem Chevaliera jednak Francuz po transferze do p$g gra przeciętnie. prowadź Joan
0
@michaleu zbyt długo jestem na hatewatchu prześcieradeł żeby nie wiedzieć jak ich dwumecz się skończy ;)
0
w środku musi być jej smutno bo to oznacza koniec bachaty
0
@Reviven spokojnie, nie takie mecze już prześcieradła przepychały. wolę stawiać ich w roli faworyta i miło się zaskoczyć jak zbiorą oklep ;)
0
Benfica 200 iq, strzelili gola w ostatniej minucie Realowi by awansować do playoffów, wylosować Real i dostać od nich oklep xD
14
"Niżej plasuje się Real Madryt z 1,9% szans na podniesienie uszatego pucharu."
nie wiedziałem, że to puchar Gerarda Martina
0
@ViscaelBarca2007 ten dodany kontekst to wprowadzenie w błąd i dezinformacja bo nie jest tak, że Arteta nic nie wygrywa. Na boisku Arteta wygrywa z Arsenalem mecze
1
@don'T.R.I.P.e czyli można wjeżdżać komuś w nogę jak składa się do strzału wytrącając go z równowagi? okej xD
0
teraz role się odwróciły i Fermin ma zjazd a Olmo jest na fali. na następną kolejkę życzyłbym sobie linię pomocy Bernal (a co mi tam)-Frenkie-Olmo, a na śo parę Araujo-Garcia
5
@Bogan przecież on nie poradził sobie ani w p$g ani w Arsenalu xD
1
Walter White Jr jednak jest pełnosprawny i gra w piłkę, ciekawe
6
0
@LaMasia1899 no i poczekałem, wygraliśmy super, za drugą połowę należy się pochwała a za pierwszą bura i tyle :)
4
Olmo dał nam życie podaniem do Yamala, gość jak jest zdrowy oraz w rytmie to jest kapitalny. oby mu to zdrowie dopisywało
8
Benfica dobre ziomki, dali na Estadio da Luz strzelić nam gola w ostatniej minucie i strzelili na Estadio da Luz gola somsiadom też w ostatniej minucie ;))
2
@Mateonvious czyli Benfica to słabeusze, ahh ten notatnik i choroszczańskie myśli