malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
a ziomuś od włosów prawie 100k widzów na kicku xD ciul we włosy sałata się ładnie nabija
1
@misiek0318 nigdy nie powiedział Czesław Michniewicz
1
dzień 1 nieścinania włosów dopóki @VegetaPolska nie wyrwie 5 dziewczyn
0
już myślałem, że w West Hamie gra nasz brazylijski as Matheus Fernandes a to jednak nie on :D
0
chyba po raz pierwszy od dawna włączyłem mecz innej drużyny niż Barca xD
1
@kubix05 a dzisiaj nalepką na kibel jest Mateusz Borek
0
niby prawda ale jakoś każde słowo, każdy przez niego wypowiedziany populizm już nie ma takiego super wydźwięku
3
@Cule "Pytają go o to ciągle" ty no nie wiem skoro sam przyznałeś że pytają go ciągle no to może powinien uciąć temat?
0
@A4ron jest o to spina tylko dlatego, że United nie potrafi wygrać tych 5 meczów. to nie jest wina kolesia tylko memczesteru że są słabi
niemniej fajnie będzie jak w końcu wygrają i o tym gościu zrobi się cicho
0
@Vurt ciekawe ile z tych pięciu goli Realu to były karne
4
rozumiem, że boli bo faktycznie wiele razy był okradany ale niech przestanie ciągle zrzędzić bo zaczyna brzmieć jak czeladnik
1
Charizardem to chyba nie dlatego, że aura xD
2
i cyk w czwartek dwugłowy poszedł
0
jak myślicie - czy Philip Raimund wstrzykiwał coś tam sobie w swojego Maciusiaka? ;>
5
Niemiec wygrał i humor zepsuty
1
dawno nie widziałem takiego bajeranta w sporcie jak Maciej Masiusiak
0
@YeastMoss no ale trzeba przyznać, że to clickbait. gdyby nie ten artykuł na wp to moja reakcja byłaby pewnie podobna ;)
1
dobrze, że nadziałem się już na taki sam clickbait na wp, ładnie czerpiecie inspiracje ;)
a swoją drogą ta sekcja komentarzy to jedno wielkie xD
1
no nie wiem, gość jest overrated, poza tym deale z Kotletico nie kończyły się dobrze
0
Jaś Kapela top (15)
0
@kuz kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale teraz to już jest irytujące. dodatkowo gościowi odjechał peron więc tym bardziej. mecz z Celtą i jego ból tylnej części pleców to "truskawka na torcie"
3
swoją drogą jakim cudem można dawać komentować mecz gościowi z wadą wymowy? pomijając to, że wiedzy nt. futbolu nie ma żadnej ale takich w tv jest wielu, pomijając to, że jest stronniczy ale takich też jest wielu. Ale naprawdę gościa z wadą wymowy?
ja miałem na studiach gościa z wadą wymowy uczącego... wymowy. tak, zgadza się xD taki sam vibe jak Osłowski w c+
4
wolałbym, żeby taki wynik był w pucharze. Atletico i tak nie jest zagrożeniem w lidze
0
@FCBparasiempre https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/102352394_1650682118434530_1420371906891503563_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=bd9a62&_nc_ohc=McgDZkfKXyQQ7kNvwFVDKFf&_nc_oc=AdkaOQ0flzUk1nImNjDnAFZWM21kNJfL-HLgpo8YoQrosDKLx0hkxDR-kJcujUrV44o&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&_nc_gid=6kX6w4rMNbS4b6WmuqGQow&oh=00_AfuFH0Ka49FFPkCWhhX3RqDTjpvVUa6K1ByDJCieus_jLg&oe=69B07200 no nie bez powodu takie memy powstawały ;)
przekręt na euro to przemilczę bo nie chcę bana :)
0
@FCBparasiempre Webb to drukarz, mocno tam ich poniosło xD
4
bez Viniśjusa, Belingchama i Rodrigo ale za to z sędzią ;)
0
trzeba było go sprzedać do tego Dinama Zagrzeb
0
@Hasszz https://i.ibb.co/NQKmqKY/Zrzut-ekranu-2026-02-08-200312.png XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@esem91 co tam obok Yamala robi Jaś Kapela?
1
brawo Betis, mnie ciekawi czy wy tak potraficie z Atletico w copa del rey xDDDDD