3

a ziomuś od włosów prawie 100k widzów na kicku xD ciul we włosy sałata się ładnie nabija

1

@misiek0318 nigdy nie powiedział Czesław Michniewicz

1

dzień 1 nieścinania włosów dopóki @VegetaPolska nie wyrwie 5 dziewczyn

0

już myślałem, że w West Hamie gra nasz brazylijski as Matheus Fernandes a to jednak nie on :D

0

chyba po raz pierwszy od dawna włączyłem mecz innej drużyny niż Barca xD

1

@kubix05 a dzisiaj nalepką na kibel jest Mateusz Borek

0

niby prawda ale jakoś każde słowo, każdy przez niego wypowiedziany populizm już nie ma takiego super wydźwięku

3

@Cule "Pytają go o to ciągle" ty no nie wiem skoro sam przyznałeś że pytają go ciągle no to może powinien uciąć temat?

0

@A4ron jest o to spina tylko dlatego, że United nie potrafi wygrać tych 5 meczów. to nie jest wina kolesia tylko memczesteru że są słabi
niemniej fajnie będzie jak w końcu wygrają i o tym gościu zrobi się cicho

0

@Vurt ciekawe ile z tych pięciu goli Realu to były karne

4

rozumiem, że boli bo faktycznie wiele razy był okradany ale niech przestanie ciągle zrzędzić bo zaczyna brzmieć jak czeladnik

1

Charizardem to chyba nie dlatego, że aura xD

2

i cyk w czwartek dwugłowy poszedł

0

jak myślicie - czy Philip Raimund wstrzykiwał coś tam sobie w swojego Maciusiaka? ;>

5

Niemiec wygrał i humor zepsuty

1

dawno nie widziałem takiego bajeranta w sporcie jak Maciej Masiusiak

0

@YeastMoss no ale trzeba przyznać, że to clickbait. gdyby nie ten artykuł na wp to moja reakcja byłaby pewnie podobna ;)

1

dobrze, że nadziałem się już na taki sam clickbait na wp, ładnie czerpiecie inspiracje ;)
a swoją drogą ta sekcja komentarzy to jedno wielkie xD

1

no nie wiem, gość jest overrated, poza tym deale z Kotletico nie kończyły się dobrze

0

Jaś Kapela top (15)

0

@kuz kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale teraz to już jest irytujące. dodatkowo gościowi odjechał peron więc tym bardziej. mecz z Celtą i jego ból tylnej części pleców to "truskawka na torcie"

3

swoją drogą jakim cudem można dawać komentować mecz gościowi z wadą wymowy? pomijając to, że wiedzy nt. futbolu nie ma żadnej ale takich w tv jest wielu, pomijając to, że jest stronniczy ale takich też jest wielu. Ale naprawdę gościa z wadą wymowy?

ja miałem na studiach gościa z wadą wymowy uczącego... wymowy. tak, zgadza się xD taki sam vibe jak Osłowski w c+

4

wolałbym, żeby taki wynik był w pucharze. Atletico i tak nie jest zagrożeniem w lidze

0

@FCBparasiempre Webb to drukarz, mocno tam ich poniosło xD

4

bez Viniśjusa, Belingchama i Rodrigo ale za to z sędzią ;)

0

trzeba było go sprzedać do tego Dinama Zagrzeb

0

@Hasszz https://i.ibb.co/NQKmqKY/Zrzut-ekranu-2026-02-08-200312.png XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@esem91 co tam obok Yamala robi Jaś Kapela?

1

brawo Betis, mnie ciekawi czy wy tak potraficie z Atletico w copa del rey xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?