0

Borussia piękny gen przegrywa, zdecydowany europejski top

4

wygląda na to że Flick traci szatnię

2

czy The Special Five wypowiadał się już na temat zawieszenia Prestianniego za coś, co podobno zrobił?

0

szacunek, nawet jeśli pogłoski, że powiedział to co powiedzał są prawdą ;)

0

@Bzyczekk izak niestety zaliczył przykry zjazd, upadkiem nie można tego nazwać bo liczby ma ale wizerunkowo to mocno zjechał. A to co drugie słowo przecinek, a to goats, a to rzekoma zdrada (choć dla mnie pisanie z laską nie jest zdradą), a to toksyczność. Śmiem twierdzić, że w tym związku to Paulinka jest Lewandowskim i nie potrafi zerwać z izakiem

0

@Gall przy czym Bodo ośmieszyło wcześniej City i Atletico, rok wcześniej zaliczając 1/2 LE i wcześniej pokazując się z dobrej strony w pucharach. jakie były osiągnięcia APOEL-u przed 1/8 LM? żadne
dla mnie biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Bodo i progres, gdzie jeszcze kilka lat temu taka Legia robiła ich na miękko, a potem z Jagiellonią rozprawiali się bez problemu to wywalenie Interu nie jest żadną sensacją, bardziej miłą niespodzianką.

0

liczę na to, że przed meczem nikt z Benfici nie poda męczennikowi ręki

0

@Gall no nic, masz prawo do swojej opinii ;) faktem jest, że ten dwumecz nie jest większą sensacją niż wygrana Szeryfa a co dopiero nawet największą sensacją w playoffach bo to nie ma podjazdu do APOELu wyrzucającego Lyon ;)
ps. usunięcie mojego powyższego komentarza to żenada ;)

3

boże jakie kukoldy, może zamiast pisania takich postów wzięliby się w końcu za zrobienie czegoś w temacie ustawiania meczów przez madryckich żołnierzy?

0

już jednego napadziora City nam wcisnęło, podziękujemy

0

@Gall a czyli tylko wyrzucenie kogoś z pucharów jest sensacją?

0

Komentarz usunięty

1

ehh ile dałbym za to żeby tak jakiś Lech albo Raków klepał sobie top5 drużyny w LM...

2

@turhiay dopóki ci stojący wyżej od szarych Kowalskich i Maćków z twittera nie zaczną o tym mówić głośniej to będzie jeszcze gorzej

11

mocno odkleiło. Kolejny as co sprowadza coś do polityki xD Lapcio jest jaki jest ale oby jednak wygrał

0

jakby nie był tak surowy technicznie to w przyszłości widziałbym w nim takiego naszego Yayę Toure

0

śmieszne jest, że jak każdy inny to powie to spoko ale jak już mówi to Laporta to wielki ryk xDDDDDDD

0

to Ferran chyba za dużo tych aktów nie ma ;)

0

Real to rzymianie piłki, wszystkich mają w garści. Florek wiedział kiedy przypucować się uefie

1

poza wszystkim co najlepsze to życzyć obniżenia linii obrony i większej gry młodymi a zwłaszcza Bardaczim ;)

1

@ZuczekFCB1899 rozumiem, że wolisz będących w obecnej formie Cubarsiego i Garcię? xDDDDD

0

ale to jest śmieć xD typowy z 99% madryli

1

uefa = mafia (15)

1

@kamiVeB ale klauzula, na pewno ucierpi jak zabiorą mu 50k z 14 milionów xDDDDDDDDD

2

@Aequlibre order internetu explorer dla kolegi ;)

1

mógłby ktoś z naszych tam wejść do szatni tych pożal się boże sędziów

4

jeśli tak to bardzo słabo ze strony Leo

10

czas zostać ekspertem od polityki w Meksyku

0

ciekawe co widzi w nim Luisito czego nie widział nasz fuhrer

1

oj Ferminek Ferminek
flashbacki Szewczenko vs Dudek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?