malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Borussia piękny gen przegrywa, zdecydowany europejski top
4
wygląda na to że Flick traci szatnię
2
czy The Special Five wypowiadał się już na temat zawieszenia Prestianniego za coś, co podobno zrobił?
0
szacunek, nawet jeśli pogłoski, że powiedział to co powiedzał są prawdą ;)
0
@Bzyczekk izak niestety zaliczył przykry zjazd, upadkiem nie można tego nazwać bo liczby ma ale wizerunkowo to mocno zjechał. A to co drugie słowo przecinek, a to goats, a to rzekoma zdrada (choć dla mnie pisanie z laską nie jest zdradą), a to toksyczność. Śmiem twierdzić, że w tym związku to Paulinka jest Lewandowskim i nie potrafi zerwać z izakiem
0
@Gall przy czym Bodo ośmieszyło wcześniej City i Atletico, rok wcześniej zaliczając 1/2 LE i wcześniej pokazując się z dobrej strony w pucharach. jakie były osiągnięcia APOEL-u przed 1/8 LM? żadne
dla mnie biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Bodo i progres, gdzie jeszcze kilka lat temu taka Legia robiła ich na miękko, a potem z Jagiellonią rozprawiali się bez problemu to wywalenie Interu nie jest żadną sensacją, bardziej miłą niespodzianką.
0
liczę na to, że przed meczem nikt z Benfici nie poda męczennikowi ręki
0
@Gall no nic, masz prawo do swojej opinii ;) faktem jest, że ten dwumecz nie jest większą sensacją niż wygrana Szeryfa a co dopiero nawet największą sensacją w playoffach bo to nie ma podjazdu do APOELu wyrzucającego Lyon ;)
ps. usunięcie mojego powyższego komentarza to żenada ;)
3
boże jakie kukoldy, może zamiast pisania takich postów wzięliby się w końcu za zrobienie czegoś w temacie ustawiania meczów przez madryckich żołnierzy?
0
już jednego napadziora City nam wcisnęło, podziękujemy
0
@Gall a czyli tylko wyrzucenie kogoś z pucharów jest sensacją?
0
Komentarz usunięty
1
ehh ile dałbym za to żeby tak jakiś Lech albo Raków klepał sobie top5 drużyny w LM...
2
@turhiay dopóki ci stojący wyżej od szarych Kowalskich i Maćków z twittera nie zaczną o tym mówić głośniej to będzie jeszcze gorzej
11
mocno odkleiło. Kolejny as co sprowadza coś do polityki xD Lapcio jest jaki jest ale oby jednak wygrał
0
jakby nie był tak surowy technicznie to w przyszłości widziałbym w nim takiego naszego Yayę Toure
0
śmieszne jest, że jak każdy inny to powie to spoko ale jak już mówi to Laporta to wielki ryk xDDDDDDD
0
to Ferran chyba za dużo tych aktów nie ma ;)
0
Real to rzymianie piłki, wszystkich mają w garści. Florek wiedział kiedy przypucować się uefie
1
poza wszystkim co najlepsze to życzyć obniżenia linii obrony i większej gry młodymi a zwłaszcza Bardaczim ;)
1
@ZuczekFCB1899 rozumiem, że wolisz będących w obecnej formie Cubarsiego i Garcię? xDDDDD
0
ale to jest śmieć xD typowy z 99% madryli
1
uefa = mafia (15)
1
@kamiVeB ale klauzula, na pewno ucierpi jak zabiorą mu 50k z 14 milionów xDDDDDDDDD
2
@Aequlibre order internetu explorer dla kolegi ;)
1
mógłby ktoś z naszych tam wejść do szatni tych pożal się boże sędziów
4
jeśli tak to bardzo słabo ze strony Leo
10
czas zostać ekspertem od polityki w Meksyku
0
ciekawe co widzi w nim Luisito czego nie widział nasz fuhrer
1
oj Ferminek Ferminek
flashbacki Szewczenko vs Dudek