malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szybko wróciliście do wniosków w formie pisemnej xDDD
0
@peetwithbarca nie no, mecz z Sociedad to będzie mecz z gatunku "niech obie przegrają"
2
@Jakchcesz nie wiem ale mogliby tak karmić napastników aż w końcu ze szkółki wyjdzie jakiś drugi Suarez
4
a może jego na napadziora? smykałkę do goli jak widać ma
3
@Aragorn33 nie ma szans z Flickiem, Bardaczi nie dostaje wielu szans, w ogóle nie dostał jej Virgili no i mam obawy, że Tunkara również jej nie dostanie
2
sędzia uratował w pierwszym meczu Kotletico, wiedział co robi
0
a nasi zmiennicy bardzo słabe zmiany, kompletnie nic nie wnieśli do drużyny. lipa troche
27
ten mecz to idealna odpowiedź dla wszystkich ekspertów którzy grzmieli, że anulowana przez madryckiego sędziego bramka nie miała znaczenia bo nasi zagrali słabo w pierwszym meczu
kolejna sprawa niby człowiek wiedział jak zobaczył Ferrana w pierwszym ale i tak się łudził, niestety brakuje napastnika
1
ale oni spuchli, przygotowanie kondycyjne tragiczne
0
byłby comeback gdyby 1. madrycki sędzia nie przekręcił nas w pierwszym meczu 2. gdybyśmy mieli napastnika, chociaż Lewego
0
Maldini co ty robisz??????????
0
corner a favor del Arsenal Barcelona
1
ale pachnie ekstraklasą teraz
4
Araujo spec od ofsajdów w ataku taki sam jak w obronie XDDDDDD
0
Bernala na atak zamiast delfina
1
ale po co Casado?
0
nie żebym życzył kontuzji ale brak Balde to wzmocnienie, dawać Araujo
1
boże Olmo jaki dzban
0
Rashford i Olmo in, bracia F dziś ciała obce
dziękuję Hans
2
no tak kolejny Kameni
0
niby taki rekin a byle kto miota nim jak szatan
0
jezu jakim kasztanem jest Balde, jego idolem jest chyba Dembele
0
jeśli mówi to typ z Getafe to shit is real
1
dawaj Rashforda za delfina albo Olmo i Fermina na fake 9
0
spokojnie karny to nie gol zwłaszcza u nas
0
wrócił stary dobry fawelarz
4
z Rafałem Wolskim na majku byłby comeback
3
a ten nowy Benzema z Barcy B to już uprawniony do gry?
1
trzeba wcisnąć jeszcze minimum dwie zanim Pedri wysiądzie kondycyjnie
0
sprzedać Cancelo