0

@Czarny19 nie no Pedri zagrał słabo, jak wszyscy bez wyjątków

0

Brawo Espart, najlepsze zagranie piłkarza Barcelony dzisiaj. trochę to przykre w sumie

1

nikt dziś nie zasługuje na ocenę wyższą niż 3

0

chciałem pisać, że pachnie Eintrachtem ale chyba będzie jeszcze gorzej niż z Eintrachtem, w pierwszym meczu był chociaż remis XDDDDDDDDDD co za parodyści

1

dobra Hansi jak mamy taką clown fiestę to ch*j tam wpuszczaj Ferrana jako creme de la creme

0

co tam Joan Garcia gadał? że mecze z Atletico posłużyły im do nauki? :D

0

Fermin do Rakowa Częstochowa, teraz tam by pasował jak ulał

2

ale fuhrer dziś wymyślił xDDDDDDDDD

0

@mientusek1407 polecę klasykiem z artykułów o Realu gdy ktoś wyrazi opinię o obecności arykułów na tej stronie - to nie czytaj ;)

1

@pride1899 otóż to, "ostrożnie podchodzą do meczu na wyjeździe" XD

2

Rash za brazola, może znowu wsadzi tu dwie bramy

0

@Kleps0n przecież te Newcastle to nic specjalnego xDD jedynie wybiegani i tyle

1

jakim cudem tydzień temu tak cisnęli Atletico a dziś grają takie kupsko?

0

to FC Barcelona gra czy jakieś Zagłębie Lublin?

0

bramkarz Totków zmieniony po babolu na 3-0 i w sumie dziwię się czemu częściej trenerzy nie robią takich zmian jak np. w hokeju jak bramkarz daje dupy cały mecz i wpuszcza babole.

0

@kemyt1995 to brazol, czego oczekiwać, 95% brazoli to stan umysłu

0

wygrali dopiero co LE, teraz dostają 4-0 po pół godziny gry w 1/8 LM i są o krok od spadku. czy to nie większy upadek niż ten Śląska Wrocław co był gola od mistrzostwa i byłby tym mistrzem jakby Klimala trafił na pustaka?

1

ehhh trzeba było ruszyć po tego Lookmana

0

większe xG niż na jakiejkolwiek okazji delfina z ostatnich kilku meczów

1

xD mówiłem niedawno, że Raphinha wraca do ustawień fabrycznych i się nie myliłem

0

no i tradycyjnie kilo brązu xD

1

po co oni kiwają na własnej połowie? premier league to inna intensywność

1

jak na Niemca to pozytywnie

0

no cóż, Araujo musi zagrać, kogo innego chcecie? uszatego na ŚO, Cancelo na lewej i jakiegoś Casado albo Esparta na PO?

1

no i tu ma rację, lepszy byłby taki Guirassy

3

mocne ma zaburzenia, ale patrząc po jakiej stronie barykady stoi nie powinno to dziwić

14

czym się wpakował? doradztwo sędziowskie to nie przychylność sędziowska czyli to o co biała strona oskarża Barcę

1

nie wiem, ale czy tylko ja mam wrażenie, że od momentu przyjścia p. Gajdka (i to nie jest (o ironio) szpilka w Pana Redaktora żeby nie było, bo zaraz pewnie otrzymam od Pana Redaktora dojazd jak to często bywa na stronie, gdy Pan Redaktor nie zgadza się z czyjąś opinią) strona ta zaliczyła mocny jakościowy zjazd? Coraz więcej artykułów o niskiej jakości, takich jak ten, clickbaitów takich jak ten a poza tym artykułów nie na temat Barcelony (i te słynne "nie interesuje cie to nie czytaj" XD). no cóż

0

@tomaczo spoko ale jakby z nim nie poszlo to kataloński agent, marny trener, Xavi v2, Negreira itp xD

1

Marciniak sędzią meczu Panathinaikos - Betis
wyrazy współczucia dla obu drużyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?