malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny19 nie no Pedri zagrał słabo, jak wszyscy bez wyjątków
0
Brawo Espart, najlepsze zagranie piłkarza Barcelony dzisiaj. trochę to przykre w sumie
1
nikt dziś nie zasługuje na ocenę wyższą niż 3
0
chciałem pisać, że pachnie Eintrachtem ale chyba będzie jeszcze gorzej niż z Eintrachtem, w pierwszym meczu był chociaż remis XDDDDDDDDDD co za parodyści
1
dobra Hansi jak mamy taką clown fiestę to ch*j tam wpuszczaj Ferrana jako creme de la creme
0
co tam Joan Garcia gadał? że mecze z Atletico posłużyły im do nauki? :D
0
Fermin do Rakowa Częstochowa, teraz tam by pasował jak ulał
2
ale fuhrer dziś wymyślił xDDDDDDDDD
0
@mientusek1407 polecę klasykiem z artykułów o Realu gdy ktoś wyrazi opinię o obecności arykułów na tej stronie - to nie czytaj ;)
1
@pride1899 otóż to, "ostrożnie podchodzą do meczu na wyjeździe" XD
2
Rash za brazola, może znowu wsadzi tu dwie bramy
0
@Kleps0n przecież te Newcastle to nic specjalnego xDD jedynie wybiegani i tyle
1
jakim cudem tydzień temu tak cisnęli Atletico a dziś grają takie kupsko?
0
to FC Barcelona gra czy jakieś Zagłębie Lublin?
0
bramkarz Totków zmieniony po babolu na 3-0 i w sumie dziwię się czemu częściej trenerzy nie robią takich zmian jak np. w hokeju jak bramkarz daje dupy cały mecz i wpuszcza babole.
0
@kemyt1995 to brazol, czego oczekiwać, 95% brazoli to stan umysłu
0
wygrali dopiero co LE, teraz dostają 4-0 po pół godziny gry w 1/8 LM i są o krok od spadku. czy to nie większy upadek niż ten Śląska Wrocław co był gola od mistrzostwa i byłby tym mistrzem jakby Klimala trafił na pustaka?
1
ehhh trzeba było ruszyć po tego Lookmana
0
większe xG niż na jakiejkolwiek okazji delfina z ostatnich kilku meczów
1
xD mówiłem niedawno, że Raphinha wraca do ustawień fabrycznych i się nie myliłem
0
no i tradycyjnie kilo brązu xD
1
po co oni kiwają na własnej połowie? premier league to inna intensywność
1
jak na Niemca to pozytywnie
0
no cóż, Araujo musi zagrać, kogo innego chcecie? uszatego na ŚO, Cancelo na lewej i jakiegoś Casado albo Esparta na PO?
1
no i tu ma rację, lepszy byłby taki Guirassy
3
mocne ma zaburzenia, ale patrząc po jakiej stronie barykady stoi nie powinno to dziwić
14
czym się wpakował? doradztwo sędziowskie to nie przychylność sędziowska czyli to o co biała strona oskarża Barcę
1
nie wiem, ale czy tylko ja mam wrażenie, że od momentu przyjścia p. Gajdka (i to nie jest (o ironio) szpilka w Pana Redaktora żeby nie było, bo zaraz pewnie otrzymam od Pana Redaktora dojazd jak to często bywa na stronie, gdy Pan Redaktor nie zgadza się z czyjąś opinią) strona ta zaliczyła mocny jakościowy zjazd? Coraz więcej artykułów o niskiej jakości, takich jak ten, clickbaitów takich jak ten a poza tym artykułów nie na temat Barcelony (i te słynne "nie interesuje cie to nie czytaj" XD). no cóż
0
@tomaczo spoko ale jakby z nim nie poszlo to kataloński agent, marny trener, Xavi v2, Negreira itp xD
1
Marciniak sędzią meczu Panathinaikos - Betis
wyrazy współczucia dla obu drużyn