malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xD no tak kto by się spodziewał, brawo Flick
0
oho dziś Josef Bratan na kole fortuny im. Dembele wylosował samego patrona tego koła
0
co brazol to brazol
0
znowu tak samo puszczają akcję.
a łysy z Haro niech patrzy jak mu rośnie podstawowy bramkarz
2
szkoda że bez Esparta, ale cieszy przyspawanie delfina do ławki
1
@krefi10 tymczasem Ferran :D
0
"Istnieje tu tożsamość podobna do tego, o co prosi i czego potrzebuje trener." tu akurat zgoda i piękna subtelna szpileczka w pachołka i jego rzeźników
0
@Ignareks Cancelo do oddania? to nieźle XD
1
@Tasde żałosna liga, jak kiedyś była śmieszna tak nadal jest i żaden puchar tymbarka tego nie zmieni, nie rozumiem tych zachwytów nad ekstraklapą :D
1
Raphinha ale dzieciak się popłacze jak nie dostanie karnych
0
niemiecki obóz? oj ciekawe :D
0
nie podobają mi się, przód strasznie krzywy. to ten wielki propsowany adidas xD
2
ale czy skłamał? Flick ma zero alternatyw dla wysokiej linii obrony i jest współwinny temu, że Barca traci w opór goli. Nie jest taki idealny ale nie znaczy że jest słabym trenerem
2
Joan nie dostawał powołań - łysy beton, nie zna się na piłce!!!
Joan dostał powołanie - łysy debil, powołuje na sparingi pierwsza drużyne!!!
xD
0
eh jak Iga nie zerwie z Darią to będzie zaraz Janowicz v2 albo Hurkacz v2
0
@Getas ale typie co mnie inne kraje obchodzą XD
0
@czlowiektyczka prawda jest taka, że ta cała liga konferencji jest pod nas idealnie skrojona. przecież w lidze europy to my nawet nie pierdniemy, już nie wspominając o lidze mistrzów. Za parę lat wszystko się unormuje i wrócimy tam gdzie w rankingu nasze miejsce
0
ale tam Arda lata przy linii bocznej, zaraz rzuci w kogoś butem jak za dawnych czasów
0
piekne podsumowanie polskiej piłki :))))
1
szwedzki Benzema i Lech prowadzi :D
0
@Kozinho. ile wydałeś?
3
wymowne jest to, że 16. drużyna Serie A i 13. drużyna La Liga są nadal za mocne na naszych farmerów ligi konferencji
0
Christensen nie dość że wiecznie połamany to jeszcze karniaka sprokurował, sprzedać
dobra jednak polski Haaland nurek
0
czemu wszyscy zdziwieni że VARciniak nie sędziuje? Przecież UEFA podjeła decyzję o oszczędzaniu go przed rewanżem Realu z Bayernem
0
premiaaa premiaaa :D
0
czyny, nie słowa
2
@Cyku95 xD (15 znaków)
0
@R10MatiG wiem i co mnie to obchodzi? nawet w wieku 60 lat byłby lepszy od delfina ;)
1
dzisiejszy mecz pokazał jedno. Lewego zostawić i dać mu kogoś do rywalizacji albo do 1 składu a Ferrana sprzedać
0
można powiedzieć, że Barca zrobiła dziś Newcastle Zieloną Górę