0

xD no tak kto by się spodziewał, brawo Flick

0

oho dziś Josef Bratan na kole fortuny im. Dembele wylosował samego patrona tego koła

0

co brazol to brazol

0

znowu tak samo puszczają akcję.
a łysy z Haro niech patrzy jak mu rośnie podstawowy bramkarz

2

szkoda że bez Esparta, ale cieszy przyspawanie delfina do ławki

1

@krefi10 tymczasem Ferran :D

0

"Istnieje tu tożsamość podobna do tego, o co prosi i czego potrzebuje trener." tu akurat zgoda i piękna subtelna szpileczka w pachołka i jego rzeźników

0

@Ignareks Cancelo do oddania? to nieźle XD

1

@Tasde żałosna liga, jak kiedyś była śmieszna tak nadal jest i żaden puchar tymbarka tego nie zmieni, nie rozumiem tych zachwytów nad ekstraklapą :D

1

Raphinha ale dzieciak się popłacze jak nie dostanie karnych

0

niemiecki obóz? oj ciekawe :D

0

nie podobają mi się, przód strasznie krzywy. to ten wielki propsowany adidas xD

2

ale czy skłamał? Flick ma zero alternatyw dla wysokiej linii obrony i jest współwinny temu, że Barca traci w opór goli. Nie jest taki idealny ale nie znaczy że jest słabym trenerem

2

Joan nie dostawał powołań - łysy beton, nie zna się na piłce!!!
Joan dostał powołanie - łysy debil, powołuje na sparingi pierwsza drużyne!!!
xD

0

eh jak Iga nie zerwie z Darią to będzie zaraz Janowicz v2 albo Hurkacz v2

0

@Getas ale typie co mnie inne kraje obchodzą XD

0

@czlowiektyczka prawda jest taka, że ta cała liga konferencji jest pod nas idealnie skrojona. przecież w lidze europy to my nawet nie pierdniemy, już nie wspominając o lidze mistrzów. Za parę lat wszystko się unormuje i wrócimy tam gdzie w rankingu nasze miejsce

0

ale tam Arda lata przy linii bocznej, zaraz rzuci w kogoś butem jak za dawnych czasów

0

piekne podsumowanie polskiej piłki :))))

1

szwedzki Benzema i Lech prowadzi :D

0

@Kozinho. ile wydałeś?

3

wymowne jest to, że 16. drużyna Serie A i 13. drużyna La Liga są nadal za mocne na naszych farmerów ligi konferencji

0

Christensen nie dość że wiecznie połamany to jeszcze karniaka sprokurował, sprzedać
dobra jednak polski Haaland nurek

0

czemu wszyscy zdziwieni że VARciniak nie sędziuje? Przecież UEFA podjeła decyzję o oszczędzaniu go przed rewanżem Realu z Bayernem

0

premiaaa premiaaa :D

0

czyny, nie słowa

2

@Cyku95 xD (15 znaków)

0

@R10MatiG wiem i co mnie to obchodzi? nawet w wieku 60 lat byłby lepszy od delfina ;)

1

dzisiejszy mecz pokazał jedno. Lewego zostawić i dać mu kogoś do rywalizacji albo do 1 składu a Ferrana sprzedać

0

można powiedzieć, że Barca zrobiła dziś Newcastle Zieloną Górę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?