0

Robercik spiłuj sobie rogi i bierz się za Majeczkę, forma na starość eksploduje i będziemy mieli polskich Casillasów i Carbonerów :D

1

madrycki agent Ancelotti swoją drogą ale Flick też tu dołożył swoją cegiełkę

0

ale łaskawcy xD

0

@Walker ale ty nie żyjesz ponoć Chuck

0

@directedbyfcb zdecydowanie nie, Skóraś zagrał dobre zawody, Nikola do pierwszego za Rózgę a małolat z ławki

4

no i cyk 6 tygodni, niech mu tylko właściwą nogę zbadają

4

ale bym sobie obejrzał Bardacziego wjeżdżającego w polską obronę

0

ale słaby ten Gyokeres, flop na maksa :DDDDDD

9

skoro go tak ceni to może niech go weźmie do Atleti ;)

6

stary "skończony" Lewy musi ratować tych patałachów, podsumowanie tej kadry

0

ale łby z tej Albanii, spartaczyli to jak Rayo z nami xDD

4

jezu jakie to są drewna, piłkarz Bundesligi xD

0

@pluszek nie ma z kim robić nożyc

1

to ten zajebisty Bednarek filar obrony Porto? BUAHAHAHAHAHHAA

3

czym różni się ta kadra od kadry Brzęczka? ta kadra Brzęczka którą tak szkalowano a mimo to z palcem wiadomo gdzie awansowała na wielką impreze xD

1

@Adran360 ja tam wrzucam celowo R a dysleksji nie mam stwierdzonej ;)

0

@kanver_ Luuk de Jong vs Villa? Luuk de Jong

2

coraz bardziej mam wrażenie że Urban to kolejny wuefista z polskiej myśli szkoleniowej

1

@CLS63AMG zasłużyli na godną finalissimę, tfu na uefe i stołeczną Hiszpanie

1

@BillyButcher a pomyśli jakie rekordy by pobił jakby marvel sięgnął po rozum do głowy i dał Sydney Sweeney jako Black Cat... mieć podany na tacy fan serwis i tak spaprać :D

0

@Litman Piotrowski????????

2

kolejne martwe przepisy xD

0

jak to prawda to jeszcze zawiozę uszatego do Mediolanu

0

kolejny młodziak którego Flick zmarnuje jak tak dalej pójdzie

0

@xvcWinterSoldier dla mnie koniec odcinka jest mega niezrozumiały biorąc pod uwagę WSZYSTKIE okoliczności no ale ciekawe co nam ugotują

2

@Karzel Smoku jest jaki jest ale ma 100% racji i powinno się głośno o tym mówić bo to co te panie wyprawiają nie jest zdecydowanie zdrowe. Albo pani Daria jest psycholożką i ich relacja poza to nie wykracza, albo dalej niech jeżdżą ze sobą wszędzie, są ze sobą w przyjaźni/w związku ale niech wtedy nie nazywa się jej psycholożką

0

idąc tym tokiem myślenia Barca nie powinna była brać Raphinhi z Leeds skoro też prawie spadli

0

Barca to nie ta półka dla niego z całym szacunkiem

4

@Rastafarnianin jak spadną to nie będą mieć przewagi w negocjacjach, tylko że znając nasze szczęście Totki utrzymają się tak jak kiedyś Leeds xD

1

żałosne rankingi które pokazują jak wiele innych czynników jest branych pod uwagę, poza samymi piłkarskimi umiejętnościami xD
nie żeby coś ale młody z Porto powinien być lekko w top20 ale nie jest bo jest Polakiem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?