malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robercik spiłuj sobie rogi i bierz się za Majeczkę, forma na starość eksploduje i będziemy mieli polskich Casillasów i Carbonerów :D
1
madrycki agent Ancelotti swoją drogą ale Flick też tu dołożył swoją cegiełkę
0
ale łaskawcy xD
0
@Walker ale ty nie żyjesz ponoć Chuck
0
@directedbyfcb zdecydowanie nie, Skóraś zagrał dobre zawody, Nikola do pierwszego za Rózgę a małolat z ławki
4
no i cyk 6 tygodni, niech mu tylko właściwą nogę zbadają
4
ale bym sobie obejrzał Bardacziego wjeżdżającego w polską obronę
0
ale słaby ten Gyokeres, flop na maksa :DDDDDD
9
skoro go tak ceni to może niech go weźmie do Atleti ;)
6
stary "skończony" Lewy musi ratować tych patałachów, podsumowanie tej kadry
0
ale łby z tej Albanii, spartaczyli to jak Rayo z nami xDD
4
jezu jakie to są drewna, piłkarz Bundesligi xD
0
@pluszek nie ma z kim robić nożyc
1
to ten zajebisty Bednarek filar obrony Porto? BUAHAHAHAHAHHAA
3
czym różni się ta kadra od kadry Brzęczka? ta kadra Brzęczka którą tak szkalowano a mimo to z palcem wiadomo gdzie awansowała na wielką impreze xD
1
@Adran360 ja tam wrzucam celowo R a dysleksji nie mam stwierdzonej ;)
0
@kanver_ Luuk de Jong vs Villa? Luuk de Jong
2
coraz bardziej mam wrażenie że Urban to kolejny wuefista z polskiej myśli szkoleniowej
1
@CLS63AMG zasłużyli na godną finalissimę, tfu na uefe i stołeczną Hiszpanie
1
@BillyButcher a pomyśli jakie rekordy by pobił jakby marvel sięgnął po rozum do głowy i dał Sydney Sweeney jako Black Cat... mieć podany na tacy fan serwis i tak spaprać :D
0
@Litman Piotrowski????????
2
kolejne martwe przepisy xD
0
jak to prawda to jeszcze zawiozę uszatego do Mediolanu
0
kolejny młodziak którego Flick zmarnuje jak tak dalej pójdzie
0
@xvcWinterSoldier dla mnie koniec odcinka jest mega niezrozumiały biorąc pod uwagę WSZYSTKIE okoliczności no ale ciekawe co nam ugotują
2
@Karzel Smoku jest jaki jest ale ma 100% racji i powinno się głośno o tym mówić bo to co te panie wyprawiają nie jest zdecydowanie zdrowe. Albo pani Daria jest psycholożką i ich relacja poza to nie wykracza, albo dalej niech jeżdżą ze sobą wszędzie, są ze sobą w przyjaźni/w związku ale niech wtedy nie nazywa się jej psycholożką
0
idąc tym tokiem myślenia Barca nie powinna była brać Raphinhi z Leeds skoro też prawie spadli
0
Barca to nie ta półka dla niego z całym szacunkiem
4
@Rastafarnianin jak spadną to nie będą mieć przewagi w negocjacjach, tylko że znając nasze szczęście Totki utrzymają się tak jak kiedyś Leeds xD
1
żałosne rankingi które pokazują jak wiele innych czynników jest branych pod uwagę, poza samymi piłkarskimi umiejętnościami xD
nie żeby coś ale młody z Porto powinien być lekko w top20 ale nie jest bo jest Polakiem ;)