0

@mesulete jak masz problem z myśleniem (pominę słowo "logicznym" po twoim wysrywie) to pewnie tak było, nie zmyślam :D

0

@Robertos123 nie wiem, może Marmousha? :D

0

@Rastafarnianin ten sam Lech do randoma - "spieprzaj dziadu" xD

0

@Pedri16Future śo - Bastoni
N - Guirassy
boczni - i Cancelo i Grimaldo gdyż uważam, że Balde należy sprzedać. Jeśli uda się Bastoniego sprowadzić to w sumie starczy sam Grimaldo i wtedy po bokach mamy żula z Espartem/Fortem a na lewej Grimaldo z uszatym
LS - obojętne kto bo i tak przy Raphinhi nie pogra jak Bardaczi przy Yamalu

20

ojj no niestety teraz Lapcia odkleiło bo ego nie pozwoliło powiedzieć Messi :D

1

z tym Virgilim 200 iq, zamiast oddać go na wypożyczenie to sprzedaż po czym odkupienie kilka baniek plus :D

2

mózg wielkości Dembele, zastanowiłbym się 100 razy nad tym transferem

0

@Robertos123 tak i kolejnego flopa na 9tke sprowadzi :D

2

@krzy_mlyn la bamba to stan umysłu. jak znajdą se kozła ofiarnego to nie odpuszczą i tyle

8

a jaki to ma związek z Barceloną?
ktoś powie że Real największy rywal - to może dodawajcie informacje o każdym juniorze trenującym z Realem? XD
a ktoś inny powie standardowo - nie podoba się to nie czytaj!!!!!11 :D

0

@arturek831 tak tak ostatnie 13 meczów bez gola to ten słabszy moment xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

nie chce mi sie merytorycznie komentować więc skomentuję to krótko - xD

0

@Mow_mi_Douglas Urban to kolejny leśny dziad z ego bo strzelił hat triczka Realowi w erze kamienia łupanego, na którego się nabrał pzpn

1

xD tylko tak to można skomentować
Kasia "psycholoszka" co karierę aktorską zaczęła od wejścia do łóżka reżyserowi

0

@kanver_ jeśli zostanie i pobije wynik strzelecki Eto'o to czemu miałby nie być nazywany legendą Barcy? Zważywszy na to, że jeśli pobije ten wynik, to zrobiłby to w tyle samo sezonów co Eto'o który bądź co bądź legendą według wielu jest ;)

0

@PeRRy pchasz się w multikonto :D
a tak na serio szacunek, od dawna narzekałem na to, że redakcja ma to w poważaniu i te komentarze się pojawiają mimo ignora.
I pytanko - planujesz dodać funkcję, żeby komentarze ignorowanych nie pojawiały się w gorących? bo te komentarze po lewej z gorących nadal są. Wtedy add-on byłby kompletny

0

@RanDiFCB Iron Woman? miałeś już Ironheart, jedno to samo xD no niestety marvel zaliczył zjazd, tylko dobre avengers może ich uratować

1

@RivaldoVitorBorba nie ma za co ;)

0

@Aequlibre nie no drugi Marmoush

0

@LjakRoberciik co złego napisał że aż imputujesz mu że pił?

5

@BillyButcher czyli jak jest DiCaprio to w fabule znajdzie się jeszcze jakaś aktorka 25-

0

saga będzie się ciągnęła ale i tak tam trafi

2

to był madrycki agent, nie wierzę że można być tak tragicznym prezydentem i tak obrzydliwym człowiekiem

0

40 baniek za Jasia Kapelę to oferta z gatunku brać kase i sie nie zastanawiać

0

120 i deal done

1

ciekawe skąd na nich pieniążki wezmą
i nie Alvarez tylko Guirassy

0

jakoś nie widzę Francji grającej na milion wrzutek

2

gwiazdeczki. A czy Robercik zwany przez wielu Machałapskim machał łapami lub stękał coś pod nosem? :D

21

czy poza tą białą sektą ktoś w ogóle wierzy w ścieki tej tuby propagandowej?

0

@Ignareks tobie by się przydało bo z pewnością ty to nie błyszczysz ;))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?