malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
gdzie masz kartki ścieku
1
jezu Gavi ten sam bezmózg co zawsze po co ten faul XD gość jedyne co umie to faulować
0
jeszcze zmianę Lewego zrozumiem ale z Pedrim to Flicka odkleiło mocno
1
po meczu, tu nawet GOAT miałby problem z odwróceniem losów meczu
0
ehh nie ma różnicy kto na szpicy
0
@pawello10 nie nie ma, realizator sie machnął
0
Flick jaki wuefista xDDDDD
0
@Criss18Barca ale skąd myśl że mówi o Messim? xD
0
ja nie wiem, może i była czerwona ale w sumie dobrze że to Araujo nie dostał tej czerwonej bo by serwery wywaliło xD
swoją drogą ciekawe że Cubarsi nie dostaje tyle gnoju co Araujo :D
1
@Vane bo trafił wolnego? XDDDDDDDDDD do Choroszczy gościu, na stałe
0
@BARCA1899Messi to nie klątwa, to gen frajerstwa
0
uefa = mafia, zawsze tak było jest i będzie, pie*olone śmiecie
1
no cóż jasne i klarowne wytyczne z uefy poszły na ten mecz :D
1
gdzie druga żółta xD
2
niech Hans nauczy grać na lewej Bardacziego, oczy krwawią od oglądania Rashforda. dałem się na niego nabrać na początku sezonu
0
szkoda że nie Ląglę
0
eh Rashford to drugi Dembele, biegacz z rozwalonym autopilotem
0
Cancelo z koziej ligi tak zjada Balde że szok xD
0
xD szczypior chyba nie zjadł obiadu
2
jakim plackiem jest ten uszaty, chłop wraca do swojej nominalnej dyspozycji
0
Daredevil s02e04 mocarny, majestatyczny odcinek. Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej
1
Ferran "chłopaki widać po mnie?" xD
3
po co oni bawią się w jakieś 2137 pasków zamiast walnąć jednolite grube pasy xD dawać new balance albo pumę bo te nike to nieporozumienie a adidas mimo Messiego źle się kojarzy
0
@_Synapsy_ rekin ugryzł
3
@Czajka90 a było pytanie o 711 połączeń do Ryszarda F. ps. Fryzjer?
1
@Kismeth wole nic nie mówić bo jak powiem co mysle to dostane bana ;)
3
zaczyna sie xDD
1
nie lubie ogólnie Neuera ale szacunek za dzisiejszy mecz
0
można włączyć :D
0
ja pie*ole dlaczego każdy kto gra na białych to takie łaki co zapominaja jak sie gra, szkoda strzepic ryja