2

gdzie masz kartki ścieku

1

jezu Gavi ten sam bezmózg co zawsze po co ten faul XD gość jedyne co umie to faulować

0

jeszcze zmianę Lewego zrozumiem ale z Pedrim to Flicka odkleiło mocno

1

po meczu, tu nawet GOAT miałby problem z odwróceniem losów meczu

0

ehh nie ma różnicy kto na szpicy

0

@pawello10 nie nie ma, realizator sie machnął

0

Flick jaki wuefista xDDDDD

0

@Criss18Barca ale skąd myśl że mówi o Messim? xD

0

ja nie wiem, może i była czerwona ale w sumie dobrze że to Araujo nie dostał tej czerwonej bo by serwery wywaliło xD
swoją drogą ciekawe że Cubarsi nie dostaje tyle gnoju co Araujo :D

1

@Vane bo trafił wolnego? XDDDDDDDDDD do Choroszczy gościu, na stałe

0

@BARCA1899Messi to nie klątwa, to gen frajerstwa

0

uefa = mafia, zawsze tak było jest i będzie, pie*olone śmiecie

1

no cóż jasne i klarowne wytyczne z uefy poszły na ten mecz :D

1

gdzie druga żółta xD

2

niech Hans nauczy grać na lewej Bardacziego, oczy krwawią od oglądania Rashforda. dałem się na niego nabrać na początku sezonu

0

szkoda że nie Ląglę

0

eh Rashford to drugi Dembele, biegacz z rozwalonym autopilotem

0

Cancelo z koziej ligi tak zjada Balde że szok xD

0

xD szczypior chyba nie zjadł obiadu

2

jakim plackiem jest ten uszaty, chłop wraca do swojej nominalnej dyspozycji

0

Daredevil s02e04 mocarny, majestatyczny odcinek. Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej

1

Ferran "chłopaki widać po mnie?" xD

3

po co oni bawią się w jakieś 2137 pasków zamiast walnąć jednolite grube pasy xD dawać new balance albo pumę bo te nike to nieporozumienie a adidas mimo Messiego źle się kojarzy

0

@_Synapsy_ rekin ugryzł

3

@Czajka90 a było pytanie o 711 połączeń do Ryszarda F. ps. Fryzjer?

1

@Kismeth wole nic nie mówić bo jak powiem co mysle to dostane bana ;)

3

zaczyna sie xDD

1

nie lubie ogólnie Neuera ale szacunek za dzisiejszy mecz

0

można włączyć :D

0

ja pie*ole dlaczego każdy kto gra na białych to takie łaki co zapominaja jak sie gra, szkoda strzepic ryja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?