0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

oj chyba potrzebny nam będzie w przyszłości żwawszy PO niż Kounde

1

oby Ferran nie przeszkadzał

0

Suarez miał co do niego rację ;)

0

o dawno tu nie było Sebastiana Staszewskiego :)

0

@Pedri16Future zgoda, że Lewy lepiej gra od 2. połowy ale tam gra pierdzielony Lenglet, przecież tu aż się prosi o Lewego od pierwszej minuty

0

@Bykunn no, liczby jego odkąd przyszedł a liczby rekina, już pomijając jego liczby w ostatnich kilkunastu meczach, zdecydowanie to potwierdzają xDDD

2

dobra Flick out xDDDDDDDDDD jeden przyzwoity mecz rekina i typ już dał się nabrać na niego, żałosne

0

@directedbyfcb tak ;)))))) masz rację, jest tak ;))))))) jeśli pozwoli ci to lepiej spać to żyj se w tym przekonaniu że tak jest XD

0

Gavi to taki trochę 65 kilogramowy szczekacz rodem z fame mma co nie potrafi opanować emocji xDD kurs na kartę z Atleti powinien być 1.01

0

zakładając, że Lewy zejdzie powinno być tak
1. Yamal
2. Rashford
3. Cancelo
4. Olmo
5. Pedri

0

jak tak dalej pójdzie to chyba serio odłączyć się od tej ligi madrytu i iść do Francji

1

no i dobrze (15)

0

moje jedyne oczekiwania na dziś są takie, żeby skończyć ten mecz w jedenastu. Co do wyniku to po pierwszym meczu ciężko o mityczny optymizm

0

@directedbyfcb tak, masz rację, jestem zazdrosny o randomową celebrytkę
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

ależ sobie Ester o sobie przypomniała, fejm spadał to padło na Mekambe :D
najlepsze jest to że mogła mieć każdego a wzięła jego xD

0

@barcanawieki on bedzie grał dłużej niż ten 60letni japończyk XD ale malutki człowiek

1

@PeRRy okej, kumam
wtyczka działa całkiem nieźle już, wiadomo kilku postów jeszcze nie łapie, głównie z linkami do tweetów i czyimiś nazwiskami (polityków) albo nazwami kanałów telewizyjnych ale pewnie niedługo podłapie :)

0

@Deathwing112 no nieźle się bronił jak podobno po tym jak poszli wrócił po spluwę xD

0

drugi Marciniak wiec różnica żadna

1

@PeRRy okej, zaczyna działać. Niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi :)))
masz mój głos w następnym plebiscycie ZP, ale jak ogarniesz, żeby nie było widać komentarzy osób ignorowanych oraz komentarzy politycznych w gorących to normalnie chyba zrobię w domu ołtarzyk z twoją podobizną :D

1

@PeRRy niebardzo rozumiem ten nowy update - posty będzie można kategoryzować i wrzucać do odpadów dopiero jak przejedzie sie przez la bambę kilka dni i algorytm podłapie co jest co?
pomysł dobry ale jakbyś pomógł mi zrozumieć jak to działa byłbym wdzięczny

0

@bartekvisca przykre czasy. normalizuje się takie odchylenie a facetów tępi

1

@Hasszz ahh hejterki Lewego z 2iq w natarciu ;D

0

@Gibbon_FCB no cóż, Atletico nie ma szans na mistrzostwo a wciąż ma szanse na finał LM bo każdy wie jaki mental ma 4rsenal :D

0

@Criss18Barca od katastrofy helikoptera Leicester już nie istnieje, smutna prawda

0

@Ciuus tak, na pewno dlatego że Lewy jest Polakiem, a nie lepszym napastnikiem :D:D:D

0

@Bzyczekk no cóż, jestem z Podlasia a Jagi nie trawię. więc nie do końca jest tak, że lokalsi kibicują lokalnym drużynom
ale rozumiem o co ci chodzi. dla mnie jednak wciąż niezrozumiałe jest jak można się jarać ekstraklasą

0

@tomaczo no jak masz z tym problem że ktoś kogoś nie szanuje i cię to tak mocno boli to co poradzić :DDD
ps wskaż mi gdzie nie szanuję umiejętności LeBrona ;)

1

@Eto'o9 R10 tak, dokładnie, Torre i Virgili którzy ponad połowę meczów zaczęli w pierwszej 11 czyli ci co mają problem przebić się xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?