malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niby fajnie ale coś mi mówi że i tak będą ślizgać się w lidze mistrzów
0
czy ja dobrze widze i notatnik ma nową szatę graficzną? :OOOOOOOO
4
"czy sardynka wróci do bycia rekinem?"
nie no tyle to nie xDDDD
0
ale że Żukowski będzie leciał na króla strzelców drugiej bundesligi po tym jak jego laska wpieprzała kamień z czajnika na twitchu to sie nie spodziewałem :D
1
rudemu już dawno temu odjechał pociąg
0
mnie to zastanawia po kiego ten Tommy Marques? Gość powołany był z 30 razy a zagrał tylko raz xD trochę marnowany jest moim zdaniem
0
0
@michal26 no grubas z Denver jest bardziej wszechstronny w ataku bo podaje wiecej ale Wemby jest gościem nie do zablokowania jak grasz na niego
tyle że gra Wembiego w obronie jest bardziej wartościowa niż zbiórki Jokicia, rywale są obsrani rzucać jak Wemby jest w pobliżu, a sama liczba bloków to jest kosmos. Ktoś powie że wysoki jest to blokuje ale było też wielu wysokich a blokować tyle nie umieli xD
dla mnie Wemby to niekwestionowany MVP bo ma łącznie największy impact po obu stronach kosza, nie jest może taki w ofensywie jak inni no ale jest też tego powód - wolny start, kontuzja i dziwne zarządzanie jego minutami. Dla mnie MVP to nie jest nagroda dla najlepszych w ofensywie tylko najbardziej wartościowych jak sama nazwa wskazuje
a w następnym sezonie Wemby już na spokojnie będzie się kręcił koło 30 punktów na mecz i wtedy nie będzie żadnych wątpliwości
0
@michal26 dla mnie Wemby MVP. Jeśli uważasz że Jokić dominuje pod oboma koszami to co powiedzieć o Wembym xD gość ma niesamowity impact grając średnio poniżej 30 minut na mecz i nie jest free throw merchantem, a w obronie nikt nie robi tego co on
1
@Mlodypro101 ze starej trylogii trójka top a Nemesis to gnój który przyprawiał o nocne koszmary :D
szkoda tylko że przestrzelili kompletnie z remake trójki ale modderzy już to naprawiają :))
0
@CLS63AMG jeszcze jak
2
@mkl87 XDDDDDDDDD raz dostał czerwo i już jest obrońcą z odpałami, kocham la bambę nie zmieniajcie sie
0
taktycznie dostał czerwoną a hejterzy już płaczą że agresywny, że bez głowy, że Araujo v2 itd. xD
0
Paweł Świniarski? ten propagandysta z youtube?
2
oho już karta rasizm xD jacy oni mali są, wszystko to rasizm :D
8
@Zmijas96 wiadomo raz dostał czerwo to będzie dostawał co kilka meczów :D
0
dobrze że Boliwia odpadła bo troche xD by było jakby 7/10 drużyn z Ameryki Płd. grało na mundialu :D
5
grupa b to jakaś parodia xDDDDD niezłe mistrzostwa
0
@Ilka oj zdecydowanie się nie zgodzę z tym, że to my mamy wymagania zbyt wysokie. Zbyt wysokie wymagania to macie wy i wiele badań chociażby z tindera potwierdza to ;)
2
to co nie kupujemy już Bastoniego? :D
0
@Robert_Kubica Mariusz Misiura
1
a ten drukarz Vincić to przypadkiem nie przekręcił Barcy w jakimś meczu?
0
@Dawidovsky15 tak rzeczywiście, super decyzje personalne, trzymał Casha który oddychał rękawami i nie potrafił wybić piłki przy golu, Pyrkę wysłał na trybuny, grał 3 śo po raz kolejny :D
2
i swoją drogą żałosne jest to, że drużyna która zbierała regularne bęcki w eliminacjach i zdobyła 2 punkty jedzie na mundial. Tak wygrali ale sam fakt, że znaleźli się w barażach to jakiś nieśmieszy żart. tfu na uefę
0
nie wiem ale wydaje mi się że z innym selekcjonerem wygralibyśmy, ten Urban to kolejny wuefista
3
oho już się zaczęło, jedna kartka i już nieinteligentny xDDDDD
0
no i wchodzi Pietruszewski :D
0
eh Urban to jednak wuefista jest
0
ej Mati jusz nie chcemy Bastoniego :((((
1
szybko poszło xD