0

niby fajnie ale coś mi mówi że i tak będą ślizgać się w lidze mistrzów

0

czy ja dobrze widze i notatnik ma nową szatę graficzną? :OOOOOOOO

4

"czy sardynka wróci do bycia rekinem?"
nie no tyle to nie xDDDD

0

ale że Żukowski będzie leciał na króla strzelców drugiej bundesligi po tym jak jego laska wpieprzała kamień z czajnika na twitchu to sie nie spodziewałem :D

1

rudemu już dawno temu odjechał pociąg

0

mnie to zastanawia po kiego ten Tommy Marques? Gość powołany był z 30 razy a zagrał tylko raz xD trochę marnowany jest moim zdaniem

0

ogląda ktoś tego typa? patrząc na to co on tam wygaduje to mocno pod kopułą tam ma, ale to u kryptomadryciaków i ludzi z kompleksami Barcy normalka

0

@michal26 no grubas z Denver jest bardziej wszechstronny w ataku bo podaje wiecej ale Wemby jest gościem nie do zablokowania jak grasz na niego
tyle że gra Wembiego w obronie jest bardziej wartościowa niż zbiórki Jokicia, rywale są obsrani rzucać jak Wemby jest w pobliżu, a sama liczba bloków to jest kosmos. Ktoś powie że wysoki jest to blokuje ale było też wielu wysokich a blokować tyle nie umieli xD
dla mnie Wemby to niekwestionowany MVP bo ma łącznie największy impact po obu stronach kosza, nie jest może taki w ofensywie jak inni no ale jest też tego powód - wolny start, kontuzja i dziwne zarządzanie jego minutami. Dla mnie MVP to nie jest nagroda dla najlepszych w ofensywie tylko najbardziej wartościowych jak sama nazwa wskazuje
a w następnym sezonie Wemby już na spokojnie będzie się kręcił koło 30 punktów na mecz i wtedy nie będzie żadnych wątpliwości

0

@michal26 dla mnie Wemby MVP. Jeśli uważasz że Jokić dominuje pod oboma koszami to co powiedzieć o Wembym xD gość ma niesamowity impact grając średnio poniżej 30 minut na mecz i nie jest free throw merchantem, a w obronie nikt nie robi tego co on

1

@Mlodypro101 ze starej trylogii trójka top a Nemesis to gnój który przyprawiał o nocne koszmary :D
szkoda tylko że przestrzelili kompletnie z remake trójki ale modderzy już to naprawiają :))

0

@CLS63AMG jeszcze jak

2

@mkl87 XDDDDDDDDD raz dostał czerwo i już jest obrońcą z odpałami, kocham la bambę nie zmieniajcie sie

0

taktycznie dostał czerwoną a hejterzy już płaczą że agresywny, że bez głowy, że Araujo v2 itd. xD

0

Paweł Świniarski? ten propagandysta z youtube?

2

oho już karta rasizm xD jacy oni mali są, wszystko to rasizm :D

8

@Zmijas96 wiadomo raz dostał czerwo to będzie dostawał co kilka meczów :D

0

dobrze że Boliwia odpadła bo troche xD by było jakby 7/10 drużyn z Ameryki Płd. grało na mundialu :D

5

grupa b to jakaś parodia xDDDDD niezłe mistrzostwa

0

@Ilka oj zdecydowanie się nie zgodzę z tym, że to my mamy wymagania zbyt wysokie. Zbyt wysokie wymagania to macie wy i wiele badań chociażby z tindera potwierdza to ;)

2

to co nie kupujemy już Bastoniego? :D

0

@Robert_Kubica Mariusz Misiura

1

a ten drukarz Vincić to przypadkiem nie przekręcił Barcy w jakimś meczu?

0

@Dawidovsky15 tak rzeczywiście, super decyzje personalne, trzymał Casha który oddychał rękawami i nie potrafił wybić piłki przy golu, Pyrkę wysłał na trybuny, grał 3 śo po raz kolejny :D

2

i swoją drogą żałosne jest to, że drużyna która zbierała regularne bęcki w eliminacjach i zdobyła 2 punkty jedzie na mundial. Tak wygrali ale sam fakt, że znaleźli się w barażach to jakiś nieśmieszy żart. tfu na uefę

0

nie wiem ale wydaje mi się że z innym selekcjonerem wygralibyśmy, ten Urban to kolejny wuefista

3

oho już się zaczęło, jedna kartka i już nieinteligentny xDDDDD

0

no i wchodzi Pietruszewski :D

0

eh Urban to jednak wuefista jest

0

ej Mati jusz nie chcemy Bastoniego :((((

1

szybko poszło xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?