5

ostatnio byłem tak zdziwiony jak w zimę spadł śnieg

5

@Guillegavira Fort i tak szału nie robił, Espart ma lepszy potencjał a Cancelo to raczej będzie używany na LO

0

@Ignareks Cambiasso skończył dawno temu karierę ;)))

0

@Ignareks no to tylko świadczy to o tobie ;)

0

@Ignareks a czyli nie można porównywać żadnego niskiego obrońcy do Puyola lub Mascherano?

3

@mateusz33 to świadczy o braku klasy, i nie mówię tu o dziennikarzu ;)

0

@MesQueUnClub_87 @L4ngusta @lithotripter szkoda bo bym pojechał ale nie chcę drugi raz jechać do "domu starości" bo już na oddziale rehabilitacyjny miałem taki ;)

5

oho u prezydenta wychodzą stare nawyki, prawie przywalił dziennikarzowi xDD

11

buahahah jaka tuba propagandowa, przecież to powinno zostać zlikwidowane raz dwa

0

był ktoś z was w sanatorium? Jakie wrażenia?
Oraz jaki przedział wiekowy górował? Mam wrażenie, że 90% turnusowiczów to 50+

1

@Caviour no sędziowie to dno ale chyba nie ma wątpliwości że w Hiszpanii gwiżdżą najbardziej pod Real a Barca jest najbardziej krzywdzona i nie ma w tym ani odrobiny przypadku ;)

0

kibice Bayernu na twitterze już wiedzą, co ich czeka w 1/4 LM po wczorajszym braku karnego :D

0

i co z tego, przed Realem jak zawsze rozkładają nogi a z nami gryzą trawę

2

co tu dużo mówić, madrycki żołnierz zrobił swoje. Czerwona kartka to nieudolna próba odsunięcia tego, że Real został i tak przepchnięty

0

kolejny argumeny, że te całe algorytmy są mocno upośledzone. przecież to co zagrał rekin to parodia futbolu, jakbym oglądał tego studenta z testów w Wiśle Kraków

1

@kpiarz oho polski DiCaprio sie znalazl xDDDDDDDDDDDDDDDD

0

trochę za późno ale z drugiej strony wolę jego od jeźdźca bez głowy Balde i uszatego

0

sprzedać i zapomnieć, jechany przez la bambę 38letni Lewy jest 100 razy lepszy od niego

2

szkoda że taki kozak nie jest z niego w lidze mistrzów

1

@Coveta no niestety ostatnio odkleja się trochę w redakcji xDDD

1

rozwala mnie to foto uszatego xDDD

6

na dłużej czyli 2 mecze?
co przy 3 meczach za podrapanie się po nosie jest i tak parodią

1

człowiek budzi się, patrzy że prześcieradła wygrały i humor na resztę dnia popsuty

1

prosze nie ciśnijcie więcej Lewemu, popatrzcie co wyprawia ten wkład do koszulki z numerem 7

1

jakie zalety ma Ferran Torres?

14

ale druk poszedł z tym rożnym, sędzia próbował ale dobrze że nie wyszło

2

de Jong przy Casado to pan piłkarz ;)

0

jezu oni wchodzą jak Norek do Krawczyka. Aż przypomina się kontra Polski z Portugalią którą Rasiak koncertowo spaprał mimo że szli 3 na bramkarza XDDD

3

co ten Raphinha wyprawia xDD

0

te samo Rayo jest w 1/4 LKE. puchar tymbarka pełną gębą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?