malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
ostatnio byłem tak zdziwiony jak w zimę spadł śnieg
5
@Guillegavira Fort i tak szału nie robił, Espart ma lepszy potencjał a Cancelo to raczej będzie używany na LO
0
@Ignareks Cambiasso skończył dawno temu karierę ;)))
0
@Ignareks no to tylko świadczy to o tobie ;)
0
@Ignareks a czyli nie można porównywać żadnego niskiego obrońcy do Puyola lub Mascherano?
3
@mateusz33 to świadczy o braku klasy, i nie mówię tu o dziennikarzu ;)
0
@MesQueUnClub_87 @L4ngusta @lithotripter szkoda bo bym pojechał ale nie chcę drugi raz jechać do "domu starości" bo już na oddziale rehabilitacyjny miałem taki ;)
5
oho u prezydenta wychodzą stare nawyki, prawie przywalił dziennikarzowi xDD
11
buahahah jaka tuba propagandowa, przecież to powinno zostać zlikwidowane raz dwa
0
był ktoś z was w sanatorium? Jakie wrażenia?
Oraz jaki przedział wiekowy górował? Mam wrażenie, że 90% turnusowiczów to 50+
1
@Caviour no sędziowie to dno ale chyba nie ma wątpliwości że w Hiszpanii gwiżdżą najbardziej pod Real a Barca jest najbardziej krzywdzona i nie ma w tym ani odrobiny przypadku ;)
0
kibice Bayernu na twitterze już wiedzą, co ich czeka w 1/4 LM po wczorajszym braku karnego :D
0
i co z tego, przed Realem jak zawsze rozkładają nogi a z nami gryzą trawę
2
co tu dużo mówić, madrycki żołnierz zrobił swoje. Czerwona kartka to nieudolna próba odsunięcia tego, że Real został i tak przepchnięty
0
kolejny argumeny, że te całe algorytmy są mocno upośledzone. przecież to co zagrał rekin to parodia futbolu, jakbym oglądał tego studenta z testów w Wiśle Kraków
1
@kpiarz oho polski DiCaprio sie znalazl xDDDDDDDDDDDDDDDD
0
trochę za późno ale z drugiej strony wolę jego od jeźdźca bez głowy Balde i uszatego
0
sprzedać i zapomnieć, jechany przez la bambę 38letni Lewy jest 100 razy lepszy od niego
2
szkoda że taki kozak nie jest z niego w lidze mistrzów
1
@Coveta no niestety ostatnio odkleja się trochę w redakcji xDDD
1
rozwala mnie to foto uszatego xDDD
6
na dłużej czyli 2 mecze?
co przy 3 meczach za podrapanie się po nosie jest i tak parodią
1
człowiek budzi się, patrzy że prześcieradła wygrały i humor na resztę dnia popsuty
1
prosze nie ciśnijcie więcej Lewemu, popatrzcie co wyprawia ten wkład do koszulki z numerem 7
1
jakie zalety ma Ferran Torres?
14
ale druk poszedł z tym rożnym, sędzia próbował ale dobrze że nie wyszło
2
de Jong przy Casado to pan piłkarz ;)
0
jezu oni wchodzą jak Norek do Krawczyka. Aż przypomina się kontra Polski z Portugalią którą Rasiak koncertowo spaprał mimo że szli 3 na bramkarza XDDD
3
co ten Raphinha wyprawia xDD
0
te samo Rayo jest w 1/4 LKE. puchar tymbarka pełną gębą