malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
surrealistyczne to xD
1
zero emocji dzisiaj. Szkoda że City to przegrywy
0
@Ilka @VegetaPolska teraz albo nigdy
1
ja tam nie biorę wycen transfermarktu na poważnie, dla mnie to strona tylko dla statystyk i bazy danych. za wycene to niech się nie biorą bo na tym gówno się znają
0
nie bierzcie tego typa wyżej na poważnie, gość jest hejterem Laporty jak alex Lewego. Jednego dnia podczas kampanii potrafił wywalić tu kilkadziesiąt postów jaki to Laporta jest fe. Pewnie teraz musi go ostro szczypać co mocno potwierdza ostatnie zdanie ;)
0
Mateuszku a ile zarobiłby w Tajlandii?
0
drukarz co przepchał Real z Benficą, kolejny po Marciniaku co był top sędzią ale zaczął drukować po dostaniu najważniejszego meczu w karierze XD tfu
0
coś czuję że za 15 lat chłop będzie hiszpańskim Berlusconim i wcale nie chodzi o politykę ;)
4
a co jeśli Xavi to agent Lapcia i specjalnie zepsuł Fontowi kampanię? ;>
4
i cyk po tym artykule w najbliższym ważnym meczu zmarnuje :D zawsze tak samo się kończy jak takie coś wrzucacie XD
0
Javier Bardem aka Marcin Miller - top
3
uuuuaaa, dominacja genetyczna
0
@Ilka nic nowego, znana była bardziej ze swojego tylnego atutu niż siatkarskich umiejętności więc postanowiła swoje największe atuty zmonetyzować ;)
a Marianka wydaje mi się, że nie założy. Gdyby chciała to zrobiłaby to już dawno. Po prostu od czasu do czasu wstawi jakieś softy na x lub ig żeby chłopaczki się pośliniły, a także było o niej głośno :D
0
@Kinginiesta chomiki nie wyrabiają jak się przewinie spory kawałek la bamby, nic nowego. ja mam mocarny pc i internet, a i tak la bamba sie wiesza xD
11
no z taką obroną Joanek nie wygra Zamory :D
1
@Gibbon_FCB to właśnie różni go od Ferrana który z setkami gra bardzo słabe mecze
3
błagam niech te Totki spadną xD
0
rekin nie podnosi się z ławki. To mi się podoba, o to chodzi
1
słaby ten Cancelo, sprzedać. liga arabska to nie liga hiszpańska.
0
Josef Bratan w końcu coś pokazuje
0
no Espart nieładnie, ale można wybaczyć
2
Negreira dziękujemy
0
jeden karny to za dużo, madrycki żołnierz nie da drugiego claro bo tak przecież nie wypada :DD
0
@Filipem właśnie dlatego nie Lewy
1
"Cancelo wartość ujemna" xDDDD
1
Leszek Osłowski i już wiesz że mecz obejrzysz na zagranicznym kanale
0
@Joe_Barbaro Widzew Łódź, i to tyczy się kilku nawet :D
1
@escarabajo ja bym go spróbował w kadrze, przed kontuzją ładnie grał w Parmie a teraz widać, że odbudowuje się. gorszy od Buksy i Świderskiego nie będzie
10
no cóż, słabo ze wszystkich stron, można było się spróbować dogadać
1
@Vegeta88 poprawka - jak będzie prezydentem Barcy