malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja pie*ole dlaczego każdy kto gra na białych to takie łaki co zapominaja jak sie gra, szkoda strzepic ryja
1
@esem91 mimo że chłop jest legionistą to szkoda mi go bo przed kontuzją miał papiery na granie i ładnie zaczynał w Anglii. Więzadło strzeliło i po chłopie
0
@Kapitan9 nowym wcieleniem Zidana, Makelele, Kroosa i Ozila. i to wszystko w jednym
0
no niestety po obiecującym początku zaliczył zjazd, a do tego Bernal spuścił go w dół w hierarchii. Oby coś na Jasiu Kapeli zarobili
0
"o piłka, o Ferran" xDDDDD
14
xDDDDD nie przekręcili Barcy więc kara od madrytu czeka, obrzydliwa liga obrzydliwy kraj
1
ja rozumiem, że poza atmosferą i mentorstwem nie odgrywa tam większej roli ale żeby już nie móc wytrzymać z głodu i walić snusa w trakcie meczu to trochę słabo ;)
4
trąciło trochę Arbeloą, małolat będzie robił błędy albo gwiazdorzył a Flick będzie to brał na siebie? xD
1
każdy dobrze wie gdzie oglądać ale niedobra jest o tym mówić ;)
0
@kaczy1989 dokładnie, to nie la bamba
3
@urbipl błagam niech oni sprzedadzą tego delfina
0
a co z tym Abdulkarimem Benzemą? xD
0
@DJ6 no przeskoczył, zwłaszcza jak cudem uniknął czerwonej za bandycki faul xD za taki sam faul Araujo byłby tu jeszcze bardziej jechany :D
4
6. Lewy lepiej stoi niż rekin gra
2
czytam tu, że Yamalowi blisko do Neymara. A ja uważam, że jemu bliżej do czeladnika niż do Neymara bo ten też machał łapami i ryczał jak jego drużyna wygrywała albo kolega strzelał gole bo on nie strzelał xD Neymar był jaki był ale nie płakał jak nam szło
3
czyli clickbait nawet w wielkanoc xD
3
oj sodóweczka odbija dzieciakowi, coś czuję że będziemy mieli płaczka i machacza łap jakim był Kryszcziano
0
Cancelo strzelił gola Lewym xDD
0
macie swojego uszatego maldiniego xDDDDDDDDD
1
@kanver_ mi już ta wada wymowy przeszkadzała x lat temu u niego. nie żebym miał coś do ludzi z wadą wymowy ale no jak może komentator profesjonalny mieć wadę wymowy xD
a jeszcze dodać u niego te odklejki bo coś mu ewidetnie siadło na łeb ostatnio to gość jest nie do zniesienia, dlatego oglądam mecze Barcy na zagranicznych kanałach
0
oho tego to sie nie spodziewałem :D
2
chłop jak dąb a taka szklanka xD sprzedać i dawać Bastoniego
0
to co jednak kupujemy raszforda?
6
klub mem, 2137 setek niewykorzystanych, jedna akcja puszczona i gol XD jak to są rezerwy Atletico to strach pomyśleć jakie lanie znów będzie w LM jak wyjdą pierwszym składem
0
@Xxxbarca4ever no dlatego napisałem "prawie że pierwszym garniturem" xD
13
fatalnie to wygląda, my nie ogarniamy prawie że pierwszym garniturem na rezerwy Atletico xD
2
dobrze że Griezmann z Barcelony się włączył, typ już myślami w Orlando Magic xD
4
oho realik sobie nie poradził na boisku to szybko poszły wytyczne do sędziów co mają zrobić żeby Barca nie wygrała xD
2
boże Fermin ty samolubie
0
cuck wiekszy niż Lewy, a to wyczyn jest :D