0

ja pie*ole dlaczego każdy kto gra na białych to takie łaki co zapominaja jak sie gra, szkoda strzepic ryja

1

@esem91 mimo że chłop jest legionistą to szkoda mi go bo przed kontuzją miał papiery na granie i ładnie zaczynał w Anglii. Więzadło strzeliło i po chłopie

0

@Kapitan9 nowym wcieleniem Zidana, Makelele, Kroosa i Ozila. i to wszystko w jednym

0

no niestety po obiecującym początku zaliczył zjazd, a do tego Bernal spuścił go w dół w hierarchii. Oby coś na Jasiu Kapeli zarobili

0

"o piłka, o Ferran" xDDDDD

14

xDDDDD nie przekręcili Barcy więc kara od madrytu czeka, obrzydliwa liga obrzydliwy kraj

1

ja rozumiem, że poza atmosferą i mentorstwem nie odgrywa tam większej roli ale żeby już nie móc wytrzymać z głodu i walić snusa w trakcie meczu to trochę słabo ;)

4

trąciło trochę Arbeloą, małolat będzie robił błędy albo gwiazdorzył a Flick będzie to brał na siebie? xD

1

każdy dobrze wie gdzie oglądać ale niedobra jest o tym mówić ;)

0

@kaczy1989 dokładnie, to nie la bamba

3

@urbipl błagam niech oni sprzedadzą tego delfina

0

a co z tym Abdulkarimem Benzemą? xD

0

@DJ6 no przeskoczył, zwłaszcza jak cudem uniknął czerwonej za bandycki faul xD za taki sam faul Araujo byłby tu jeszcze bardziej jechany :D

4

6. Lewy lepiej stoi niż rekin gra

2

czytam tu, że Yamalowi blisko do Neymara. A ja uważam, że jemu bliżej do czeladnika niż do Neymara bo ten też machał łapami i ryczał jak jego drużyna wygrywała albo kolega strzelał gole bo on nie strzelał xD Neymar był jaki był ale nie płakał jak nam szło

3

czyli clickbait nawet w wielkanoc xD

3

oj sodóweczka odbija dzieciakowi, coś czuję że będziemy mieli płaczka i machacza łap jakim był Kryszcziano

0

Cancelo strzelił gola Lewym xDD

0

macie swojego uszatego maldiniego xDDDDDDDDD

1

@kanver_ mi już ta wada wymowy przeszkadzała x lat temu u niego. nie żebym miał coś do ludzi z wadą wymowy ale no jak może komentator profesjonalny mieć wadę wymowy xD
a jeszcze dodać u niego te odklejki bo coś mu ewidetnie siadło na łeb ostatnio to gość jest nie do zniesienia, dlatego oglądam mecze Barcy na zagranicznych kanałach

0

oho tego to sie nie spodziewałem :D

2

chłop jak dąb a taka szklanka xD sprzedać i dawać Bastoniego

0

to co jednak kupujemy raszforda?

6

klub mem, 2137 setek niewykorzystanych, jedna akcja puszczona i gol XD jak to są rezerwy Atletico to strach pomyśleć jakie lanie znów będzie w LM jak wyjdą pierwszym składem

0

@Xxxbarca4ever no dlatego napisałem "prawie że pierwszym garniturem" xD

13

fatalnie to wygląda, my nie ogarniamy prawie że pierwszym garniturem na rezerwy Atletico xD

2

dobrze że Griezmann z Barcelony się włączył, typ już myślami w Orlando Magic xD

4

oho realik sobie nie poradził na boisku to szybko poszły wytyczne do sędziów co mają zrobić żeby Barca nie wygrała xD

2

boże Fermin ty samolubie

0

cuck wiekszy niż Lewy, a to wyczyn jest :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?