malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
co XD buahahhahahahahaa
już przestali się kompletnie kryć że nie chcą abyśmy wygrali ligę
0
@mate92 Garcia (15 znaków)
0
jezus maria Cubarsi powinien byc przyspawany do ławki, tragedia co on gra
0
karykatura piłkarza i 2 gole tego nie zmieniają xDDDDD
0
@KRISU77 nie, nie musi :D
0
@KRISU77 dokładnie, Zagłębie Lubin w pucharach to klęska dla całej Polski, ale utrzymanie Legii również więc wybór między cholerą a dżumą ;////
29
żenujące jest to co robi Flick z Roonym, kolejnego dobrego chłopaka marnuje. Niech młody ucieka stąd jak najdalej
a płacz Yamala że chce grać mimo dolegliwości też swoją drogą
0
Wemby wczoraj statement game. MVP i DPOY :)
0
@Mario96w dla mnie najwieksze frajerstwo to jest to co zrobił Bayern w 1999 oraz PSG.
Jeśli chodzi o ligowe zmagania to tak, Arsenal bedzie najwiekszymi frajerami jeśli przegra mistrza
0
ostry psychiatryk, jak zawsze zresztą
1
niech wróci i zamknie jadaczki hejterom którzy wolą Jasia Kapelę :DDD
0
@Kubsoleon mnie też śmieszą hejterzy de Jonga, ostry stan umysłu xDDDDDDDDD
2
@Batys pełna zgoda. Niestety z tej strony zrobił się drugi wykop a spory procent użytkowników i to obu płci to zwykli atencjusze, czy to chodzi o politykę czy też nie. dlatego czemu nie iść za ciosem i wprowadzić tagi jak na wykopie które można by było ignorować? ;D
+polecam wtyczkę tą co polecił ci kolega wyżej i jest spokój (na pc). Niestety wtyczka nie ukrywa komentarzy ignorowanych osób w sekcji gorące
1
@GeneralXavi no ale to mało takich osób było? Foe, Puerta, Feher, prawie Eriksen. Nieszczęśliwy przypadek, niestety. Sport to nie jest zdrowie jak to mówią
0
@Ekspert07 "Do dopełnienia obrazu sytuacji sędziowie powinni ładować raz za razem kartki dla tych nurkujących dam ... te symulacje są ohydne , wręcz niesmacznie żenujące . VAR powinien i w takich sytuacjach wkraczać do akcji ... No ale niestety ... wtedy Real co mecz kończyłby w niepełnym składzie .."
twoja odpowiedź - "tak samo jak Barcelona , niestety taka jest dzisiaj piłka nożna, każdy szuka najmniejszego kontaktu żeby zyskać przewagę dla drużyny"
xDDDDDDDDDD kolo wracaj serio na notatnik i nie rób tutaj siary ;)
0
@DJ6 no jak się ogląda mecz jednym okiem albo pod wpływem % to można odnieść takie wrażenie ;D
2
o kurczę misiu na meczu Hurkacza, co to za endgame xD
0
@Filipem nowy rok stary Maldini również i na boisku ;DDDDD
0
my z takim środkiem obrony nigdy nie ugramy więcej niż la ligę. Cubarsi i Araujo to placki, nowy idol la rambli Maldini również. Dawać Bastoniego i niech Duńczyk w końcu się uleczy bo jak nic mu nie dolega to jest kozakiem. Wystarczy popatrzeć na tego Olmo, jak nic go nie trapi to naprawdę jest solidny
1
@Hindus o ciekawe że wielu wyznawców kościoła Alemaniego i hejterów Deco już o tym zapomina :D
1
nie ma co się mu dziwić, gówniarz na niego nie gra, Raphinha i Rashford też. Każdy byłby sfrustrowany
5
to może skończ typie wychodzić wysoką obroną xD
1
dobry pomysł, wtedy Mekambe przejmie szatnię i drużynę już na 200%
0
@Ekspert07 ledwo 3 tygodnie na stronie, 3 komentarze na la rambli z czego dwa o tym żeby nie płakać o sędziowanie xDD niezła podszywka, wracaj na notatnik :D
1
@michal26 jak ja widzę GKS Katowice w pucharach to mam przed oczami Cementarnicę Skopje xDDD prawda jest taka że Raków ma najmniejsze szanse spierdzielić się z pucharów z tria Raków, Górnik, GKS. Szkoda, że znów Lech, Jaga i Legia potraktowały puchar bez ambicji
7
i wszystko jasne xDDD
3
czy tylko ja mam wrażenie, że prawie każdy "topowy" europejski sędzia jak nie wszyscy przekręcił nas? xDD
6
no cóż, w przeciwieństwie do niego pachołek woli starszych
1
@Fermin no nie wszystko jest winą Flicka ale gość dalej uparty jest na wysoką linię obrony gdy to już nie działa bez Inigo. A wczoraj wysoka linia obrony i cyk czerwona (niezasłużona ale jednak) i gol
0
@malicinho Christensen ze szpitala