malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
nie pogardziłbym ale tylko w przypadku gdy z Ferranem odejdzie Robert i przyjdzie jeszcze jeden napastnik bo Kosowiec to nie napastnik na pierwszy skład
ps. zdecydowanie wolę jego niż drewno z Norwegii
3
ale że Arboleda nie wziął winy na siebie to ja w szoku
i teraz rozmkinka czy Arbeloa.exe przestało działać czy pachołek po prostu wrócił do madryckich ustawień fabrycznych
3
no trzeba przyznać że sprawiedliwie, ale wszystko wyjaśni mundial
0
Komentarz usunięty
0
ja uważam po ostatnim dwumeczu, że tak
0
oj Niemiec pcha się w materiał w RMTV :D
0
oceny dla Pedriego, Flicka i Olmo za wysokie
0
@JurnyGerwazy też tak myślałem, bo na pewno nie za swój występ, ale dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu ;)
0
" Polski napastnik, którego umowa wygasa tego lata, rozegrał fatalne ćwierćfinały Ligi Mistrzów, pokazując, że nie jest już w stanie sprostać najwyższym wymaganiom - zwłaszcza w meczach o największą stawkę." żenujący tekst. szkoda że tak o rekinie nie piszecie eksperci
ps. warto spojrzeć na avatar autora artykułu na la bambie :)))))
5
Wojtuś widać, że od zawsze żartowniś ;D
0
nie dziwię mu się, chłop nie dostaje wcale podań, a zrobił swoje. Szkoda, bo liczyłem na to że za rok dogoni Eto'o. Legenda
natomiast z drugiej strony przykre jest to, że po dwóch meczach w klubie znów nabrali się na delfina bo to on powinien odejść w podskokach z Barcy
0
Olmo? za co? XD
0
tam grają sami chorzy psychicznie
1
niestety parafrazując to co mówią na polskich stadionach - wszyscy sędziowie to k... sprzedawczykowie
niemniej narzekanie ze strony Realu na sędziów jest przekomiczne
0
@Sccaner nam się oczy otworzą jak Deco sie zamkną
2
hahaha jak płaczą, malutki klubik malutcy kibice
5
ufffffff humor polepszony, a już miałem najgorsze obawy
0
a mnie wylew "najlepszego bramkarza w historii" tylko utwierdził w przekonaniu że ballasy przejdą dalej, jeszcze olise i kane zmarnują 4 setki a militao wciśnie z bani po błędzie upamecano i potem słowo się rzeknie
0
o tym mówiłem - jemu bliżej do czeladnika niż do Neymara, o Messim nie wspominając
0
kogoś to dziwi?
0
malutki i frajerski klubik, zero tituli. najpierw niech wygrają coś poważnego niech potem szczekają
1
@kch dziwne, gość wyżej był w 1z10 wiec notabene powinien być ekspertem a robi taki fikoł xDD
0
@Pablozeusz Choroszcz, nic wiecej
0
w domu Yamalów panuje optymizm xDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
kolejny amigos nam sie szykuje
0
niestety wielka w tym wina Flicka, nie jest taki idealny jak się go tu mianowało rok temu
2
a mnie ciekawi czy ten artykuł pojawiłby się gdyby nie dwa ostatnie mecze płotki ;D
0
eh jeszcze coś człowiek czuje że bracia pier*olec Vincić i van Boekel przepchną ballasów i humor będzie już do końca popsuty
2
@valdes1969 xD wina dwóch słupów że Fermin nie trafił setki i że wysoka obrona znowu zawaliła dwa razy
0
@masik86 la bamba w pigułce