24

nie pogardziłbym ale tylko w przypadku gdy z Ferranem odejdzie Robert i przyjdzie jeszcze jeden napastnik bo Kosowiec to nie napastnik na pierwszy skład
ps. zdecydowanie wolę jego niż drewno z Norwegii

3

ale że Arboleda nie wziął winy na siebie to ja w szoku
i teraz rozmkinka czy Arbeloa.exe przestało działać czy pachołek po prostu wrócił do madryckich ustawień fabrycznych

3

no trzeba przyznać że sprawiedliwie, ale wszystko wyjaśni mundial

0

Komentarz usunięty

0

ja uważam po ostatnim dwumeczu, że tak

0

oj Niemiec pcha się w materiał w RMTV :D

0

oceny dla Pedriego, Flicka i Olmo za wysokie

0

@JurnyGerwazy też tak myślałem, bo na pewno nie za swój występ, ale dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu ;)

0

" Polski napastnik, którego umowa wygasa tego lata, rozegrał fatalne ćwierćfinały Ligi Mistrzów, pokazując, że nie jest już w stanie sprostać najwyższym wymaganiom - zwłaszcza w meczach o największą stawkę." żenujący tekst. szkoda że tak o rekinie nie piszecie eksperci
ps. warto spojrzeć na avatar autora artykułu na la bambie :)))))

5

Wojtuś widać, że od zawsze żartowniś ;D

0

nie dziwię mu się, chłop nie dostaje wcale podań, a zrobił swoje. Szkoda, bo liczyłem na to że za rok dogoni Eto'o. Legenda
natomiast z drugiej strony przykre jest to, że po dwóch meczach w klubie znów nabrali się na delfina bo to on powinien odejść w podskokach z Barcy

0

Olmo? za co? XD

0

tam grają sami chorzy psychicznie

1

niestety parafrazując to co mówią na polskich stadionach - wszyscy sędziowie to k... sprzedawczykowie
niemniej narzekanie ze strony Realu na sędziów jest przekomiczne

0

@Sccaner nam się oczy otworzą jak Deco sie zamkną

2

hahaha jak płaczą, malutki klubik malutcy kibice

5

ufffffff humor polepszony, a już miałem najgorsze obawy

0

a mnie wylew "najlepszego bramkarza w historii" tylko utwierdził w przekonaniu że ballasy przejdą dalej, jeszcze olise i kane zmarnują 4 setki a militao wciśnie z bani po błędzie upamecano i potem słowo się rzeknie

0

o tym mówiłem - jemu bliżej do czeladnika niż do Neymara, o Messim nie wspominając

0

kogoś to dziwi?

0

malutki i frajerski klubik, zero tituli. najpierw niech wygrają coś poważnego niech potem szczekają

1

@kch dziwne, gość wyżej był w 1z10 wiec notabene powinien być ekspertem a robi taki fikoł xDD

0

@Pablozeusz Choroszcz, nic wiecej

0

w domu Yamalów panuje optymizm xDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

kolejny amigos nam sie szykuje

0

niestety wielka w tym wina Flicka, nie jest taki idealny jak się go tu mianowało rok temu

2

a mnie ciekawi czy ten artykuł pojawiłby się gdyby nie dwa ostatnie mecze płotki ;D

0

eh jeszcze coś człowiek czuje że bracia pier*olec Vincić i van Boekel przepchną ballasów i humor będzie już do końca popsuty

2

@valdes1969 xD wina dwóch słupów że Fermin nie trafił setki i że wysoka obrona znowu zawaliła dwa razy

0

@masik86 la bamba w pigułce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?