1

Wemby bedzie pierdzielonym goatem koszykówki

0

@michal26 nie wytrzymało, humor lepszy ;)

2

Huesca-Saragossa, Rudiger dostałby za to 2 mecze
dobra żarty na bok, oby ten pies dostał 2 lata zawieszenia lub wiecej

1

jak myślicie ile czasu zajmie by Tede i Peja wrócili do beefu? Kazdy wie, że to był zrobione na siłę
Przypomina mi się "pogodzenie się" Stanowskiego z Najmanem na wośpie tylko po to żeby konfilkt odżył ze zdwojoną siłą

2

romano to zwykły fraud bez rozumu wrzucający syfiaste tweety, że tak powiem kopiarka

1

to może Laporta zrobi jakiegoś lajwa dissu na real 9 dni żeby uzbierać na transfery

0

ja z tym pogodzeniem się Tede z Peją to tylko żartowałem xD

18

na 160 milionów dawać diss na Viniciusa

2

@Vegeta88 lepiej nie bo jeszcze kogoś z czatu zwyzywa

1

@Kismeth czyżby budda v2? ;D

2

o znowu Sebastian Staszewski, dawno nie było

0

@Starrk a to, że rzeczywista kwota która trafi do dzieciaków będzie o wiele niższa niż ta zebrana

0

https://x.com/lnvzjknfdzbb/status/2048150194173493306
xD niby człowiek wiedział a jednak sie łudził

2

od zawsze ekstraklasa to było dno ale w tym sezonie to chyba jest jeszcze niżej niż dno...

1

ehh gdyby mógł tak grać w LM

3

+11 na 5 kolejek przed końcem, tego nawet Arsenal by nie spieprzył. madrid cabron saluda el campeon!

0

Lazio nie umie w transfery bo przepłacają i marnują graczy więc dla nas dobry deal

0

@Doren01 Wemby spokojnie niebawem wróci, już na game 3 jego status był "wątpliwy". Spurs poza tym gniotło Oklahomę więc sędziowie będą musieli się jeszcze mocniej postarać ;)

1

ktoś łapie sie na tą ich propagandę prócz ich samych? już przecież nawet w bildzie ich cisnęli

1

piękna jest ta wtyczka od @PeRRy, praktycznie zero polityki na la bambie :))))))

0

mnie zastanawia po kiego ten Tommy, przecież po pierwsze młodzi nie grają a po drugie on sam był w kadrze z 20 razy a dostał tylko raz ochłapy xD

1

ale to jest ściek. jakby ktoś sie zastanawiał jak by było gdyby hala dziecko zostało nagle trenerem r***u to macie odpowiedź

5

będzie jak z Coutinho, Dzbanele i Griezmanem

3

@Vegeta88 ta od razu Tede z Peją niech sie może jeszcze pogodzą xDDDDDDDDDDDDD

0

@heniusss smiesznie to wygląda napisane przez Yamala biorąc pod uwagę jego wcześniejsze przygody z małolatkami

2

@Vegeta88 a bo to pierwsze jej foto powiązane z Realem, już pozowała w ich kasku więc tego no, poza tym patrzac z kim jest w związku można odnieść już wrażenie że jej bliżej do białych

0

@Guillegavira ja bym obejrzał sobie tridente Roony-Lewy-Cancelo nie dość że byłby jakiś wiatr to może w końcu Lewy dostawałby podania których nie dostaje od naszych gwiazdeczek

6

Real ma Hernandeza Hernandeza a my będziemy mieli duet stoperów Martin Martin XD

2

@Tigana no jest chyba różnica między 24-letnim Messim a 19-letnim Yamalem ;D

3

xD do potęgi xD, brawo Flick

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?