malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wemby bedzie pierdzielonym goatem koszykówki
0
@michal26 nie wytrzymało, humor lepszy ;)
2
dobra żarty na bok, oby ten pies dostał 2 lata zawieszenia lub wiecej
1
jak myślicie ile czasu zajmie by Tede i Peja wrócili do beefu? Kazdy wie, że to był zrobione na siłę
Przypomina mi się "pogodzenie się" Stanowskiego z Najmanem na wośpie tylko po to żeby konfilkt odżył ze zdwojoną siłą
2
romano to zwykły fraud bez rozumu wrzucający syfiaste tweety, że tak powiem kopiarka
1
to może Laporta zrobi jakiegoś lajwa dissu na real 9 dni żeby uzbierać na transfery
0
ja z tym pogodzeniem się Tede z Peją to tylko żartowałem xD
18
na 160 milionów dawać diss na Viniciusa
2
@Vegeta88 lepiej nie bo jeszcze kogoś z czatu zwyzywa
1
@Kismeth czyżby budda v2? ;D
2
o znowu Sebastian Staszewski, dawno nie było
0
@Starrk a to, że rzeczywista kwota która trafi do dzieciaków będzie o wiele niższa niż ta zebrana
0
https://x.com/lnvzjknfdzbb/status/2048150194173493306
xD niby człowiek wiedział a jednak sie łudził
2
od zawsze ekstraklasa to było dno ale w tym sezonie to chyba jest jeszcze niżej niż dno...
1
ehh gdyby mógł tak grać w LM
3
+11 na 5 kolejek przed końcem, tego nawet Arsenal by nie spieprzył. madrid cabron saluda el campeon!
0
Lazio nie umie w transfery bo przepłacają i marnują graczy więc dla nas dobry deal
0
@Doren01 Wemby spokojnie niebawem wróci, już na game 3 jego status był "wątpliwy". Spurs poza tym gniotło Oklahomę więc sędziowie będą musieli się jeszcze mocniej postarać ;)
1
ktoś łapie sie na tą ich propagandę prócz ich samych? już przecież nawet w bildzie ich cisnęli
1
piękna jest ta wtyczka od @PeRRy, praktycznie zero polityki na la bambie :))))))
0
mnie zastanawia po kiego ten Tommy, przecież po pierwsze młodzi nie grają a po drugie on sam był w kadrze z 20 razy a dostał tylko raz ochłapy xD
1
ale to jest ściek. jakby ktoś sie zastanawiał jak by było gdyby hala dziecko zostało nagle trenerem r***u to macie odpowiedź
5
będzie jak z Coutinho, Dzbanele i Griezmanem
3
@Vegeta88 ta od razu Tede z Peją niech sie może jeszcze pogodzą xDDDDDDDDDDDDD
0
@heniusss smiesznie to wygląda napisane przez Yamala biorąc pod uwagę jego wcześniejsze przygody z małolatkami
2
@Vegeta88 a bo to pierwsze jej foto powiązane z Realem, już pozowała w ich kasku więc tego no, poza tym patrzac z kim jest w związku można odnieść już wrażenie że jej bliżej do białych
0
@Guillegavira ja bym obejrzał sobie tridente Roony-Lewy-Cancelo nie dość że byłby jakiś wiatr to może w końcu Lewy dostawałby podania których nie dostaje od naszych gwiazdeczek
6
Real ma Hernandeza Hernandeza a my będziemy mieli duet stoperów Martin Martin XD
2
@Tigana no jest chyba różnica między 24-letnim Messim a 19-letnim Yamalem ;D
3
xD do potęgi xD, brawo Flick