1

PSG musicie (15)

0

niedobrze bo jeśli chłop nie okaże się mierdą z klapkami na oczach to Real może wrócić ;/

0

jest ktoś w stanie powiedzieć ilu białych (nie chodzi o r*al) jest w tej kadrze?

0

laseczka od tamtego momentu nie przestała myśleć o Robercie i dwa razy się rozwodziła xD

3

jezu niech te dzieciaki sie zamkna xD

0

@elitive tak tak, gracz na ZP xDDDDDDDDDDDDDD

0

eh ja bym podziękował Rashfordowi bo mam przed oczami Dembele z poprawką na to że się nie łamie

0

zawiodło mnie Al Hilal, remis wypuszczony przez Nasry w końcówce niby cieszy ale nic to nie daje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

tam wszyscy niezrównoważeni psychicznie xD

0

no tu poniosło Flicka mocno xD od kiedy sprzeciw dla zbrodni to polityka?
brawo Yamal mimo wielu niedojrzałych zachowań tu plus

5

ciekawe co teraz musi czuć @AlexDark00 po ostatnim nafarmieniu aury przez Lewego w KS :DDDD

2

COPE to tutaj idealne słowo dla tego łaka ;)

0

ciekawa opcja ale jedyny problem jest taki, że to brazol

7

Potter to trochę wuefista co już pokazał w Chelsea, przecież Elanga to cienki jak barszcz a on nie bierze Bardacziego xD
i nie powinno być na mś drużyny która w eliminacjach zdobyła 2 pkt :)

1

ten dzieciaczek "kibic Porto" co wali 100 komentarzy dziennie w ekstazie ;DD

5

aha ale "puta Barca" już można xDDDDD żałosny kraj żałośni ludzie

0

@MirusAmisz no nie wiem czy piana z buzi to takie mokro, a to u kolegi dość częste ;)

3

ale że Lewy zostanie patostreamerem to sie nie spodziewałem :D

1

Rashford to jest ogólnie kulawy jak u nas Dembele ale co zasadził wczoraj golazo to jego

0

jeśli uszaty serio zwinął na chatę Olivię Rodrigo to nie mam pytań xD to tylko potwierdza że żaden facet nie ma życia na takim easy mode jak piłkarz :D

4

kolejny sezon za wami a u was bez zmian w gablotce z pucharami, hala dzieci pamiętajcie to wina sędziów - jakże to prawdziwe xD

0

najlepsze w tym wszystkim jest to że Real był tak fatalny że nawet Hernandez² nie był w stanie im pomóc xD

0

xD co double hernandez sie zlitował nad białymi, madrid cabron saluda el campeon!!!!

3

jezu jakie gwiazdeczki wszyscy pazerni xD

1

xd cały rashford

4

celował w Valverde xD

2

2010 la manita: Xavi 9' Pedro 18' itd
2026: Rashford 9' Ferran 18'
co dalej? ;))))

2

dobić te kurczaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?