malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PSG musicie (15)
0
niedobrze bo jeśli chłop nie okaże się mierdą z klapkami na oczach to Real może wrócić ;/
0
jest ktoś w stanie powiedzieć ilu białych (nie chodzi o r*al) jest w tej kadrze?
0
laseczka od tamtego momentu nie przestała myśleć o Robercie i dwa razy się rozwodziła xD
3
jezu niech te dzieciaki sie zamkna xD
0
@elitive tak tak, gracz na ZP xDDDDDDDDDDDDDD
0
eh ja bym podziękował Rashfordowi bo mam przed oczami Dembele z poprawką na to że się nie łamie
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRlHJ5Ou7PMuVWTVnL-6q2oC-oExd4VtCbBKwG9UPU6YS2cvvA5DQMEVnF6u3yHRzIXKMl0ZXVBDzQR_RaompEGEEeHNO75ZnWu20iXzik&s=10 podobny ten Florek do Rydzyka, a co najlepsze nie tylko z wyglądu xD
0
zawiodło mnie Al Hilal, remis wypuszczony przez Nasry w końcówce niby cieszy ale nic to nie daje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
tam wszyscy niezrównoważeni psychicznie xD
0
no tu poniosło Flicka mocno xD od kiedy sprzeciw dla zbrodni to polityka?
brawo Yamal mimo wielu niedojrzałych zachowań tu plus
5
ciekawe co teraz musi czuć @AlexDark00 po ostatnim nafarmieniu aury przez Lewego w KS :DDDD
2
COPE to tutaj idealne słowo dla tego łaka ;)
0
ciekawa opcja ale jedyny problem jest taki, że to brazol
7
Potter to trochę wuefista co już pokazał w Chelsea, przecież Elanga to cienki jak barszcz a on nie bierze Bardacziego xD
i nie powinno być na mś drużyny która w eliminacjach zdobyła 2 pkt :)
1
ten dzieciaczek "kibic Porto" co wali 100 komentarzy dziennie w ekstazie ;DD
5
aha ale "puta Barca" już można xDDDDD żałosny kraj żałośni ludzie
0
@MirusAmisz no nie wiem czy piana z buzi to takie mokro, a to u kolegi dość częste ;)
3
ale że Lewy zostanie patostreamerem to sie nie spodziewałem :D
1
Rashford to jest ogólnie kulawy jak u nas Dembele ale co zasadził wczoraj golazo to jego
0
jeśli uszaty serio zwinął na chatę Olivię Rodrigo to nie mam pytań xD to tylko potwierdza że żaden facet nie ma życia na takim easy mode jak piłkarz :D
4
kolejny sezon za wami a u was bez zmian w gablotce z pucharami, hala dzieci pamiętajcie to wina sędziów - jakże to prawdziwe xD
0
najlepsze w tym wszystkim jest to że Real był tak fatalny że nawet Hernandez² nie był w stanie im pomóc xD
0
xD co double hernandez sie zlitował nad białymi, madrid cabron saluda el campeon!!!!
3
jezu jakie gwiazdeczki wszyscy pazerni xD
1
xd cały rashford
4
celował w Valverde xD
2
2010 la manita: Xavi 9' Pedro 18' itd
2026: Rashford 9' Ferran 18'
co dalej? ;))))
2
dobić te kurczaki