14

żeby zobrazować jak mocno się Sporting skompromitował - Torrense w lidze przegrało na rezerwy Sportingu XD

0

@BHAFCB najpierw to niech dostaną licencję xD

2

wymowne jest to że Sporting narobił w majty z tym całym drugoligowcem po czerwonej kartce Araujo :DDD

4

no i elegancko, wielka marka na swoim miejscu. poprosze jeszcze Malagę

2

@mordini123 śmieszniejsze to będzie jak wygrają puchar i przegrają w barażach o lige xD

3

Chelsea przegrywy :D

0

ale ta Czelsi to klub mem xDDD karma za napinanie się po 3-0 z ligi mistrzów szybko dopadła

1

@maikeru a co to ma do rzeczy? Pavel Nedved wygląda jak Greta Thunberg a wygrał ZP xD Messi w kanonach dzisiejszych czasów nie jest nawet prawdziwym facetem bo taki zaczyna się od 180 a wygrał ZP 7 razy. Jak ktoś jest wystarczająco dobry to wygra, a jak nie no to nie ze względu na wygląd. Ribery przegrał ZP bo ma szramę na twarzy? Nie, przegrał z innych powodów ;)

19

widze u młodych też zaszczepiają gen frajerstwa z LM xDDDDD

0

pięknie Verhoeven przekręcony, wałek godny Realu Madryt. ciekawe czy gdyby Usyk był innej nacji to przekręciliby Holendra xDD

0

Girona najlepsza drużyna w Katalonii xDDDD

4

co ten chory psychicznie zdziadziały przestępca skazaniec może wiedzieć o naszych finansach xD

0

zmieńcie na "Ferran Torres nie jest dobrym piłkarzem..."

0

@dingoDingo i tak i nie, żyjemy w chorych czasach więc są dwie strony medalu ale najważniejsze jak ty sie z tym czujesz. Nieważne co o tym będą mówić inni i kobiety, dla których takie coś jest akurat wstydem

1

czekam aż spadek Lechii zostanie zawetowany :))

0

Getafe w pucharach i humor na reszte miesiaca popsuty, jak takie łaki mogą grać w pucharach ;////
a Osasuna to szkoda że nie spadła jednak kolejny bezpłciowy i obrzydliwy klub

1

Girona spada xD a pamiętacie jeszcze jak hala dzieci podniecały się 2 lata temu, że Girona to najlepszy klub w Katalonii? xDD

0

@Esteban_ nigdzie nie zagrają przy obecnym układzie

0

no to tym sposobem Fort wygrał rywalizacje z Espartem o miejsce w kadrze zanim się ona zaczęła :D

17

wielki piłkarz, niezależnie od tego co tam hejterzy będą skrobali na klawiaturach ;)

0

@Gibbon_FCB sprzedać i zapomnieć!!!!11 XD

0

@Rastafarnianin nie żeby coś ale już jeden Zawisza kiedyś kupił licencje Kujawiaka Włocławek xDDDDDD

2

jak już wygrywają z nami to niech to nie pójdzie na marne i Getafe straci gola błagam

1

@kejdzi nie żeby coś ale Legia przegrała z mistrzem Armenii xDDDDDDDDDDDDDDDD

0

ja pier... serio Getafe zagra w europucharach xD szkoda strzepic ryja

0

@Szmulek mówisz?

0

@michal26 no było blisko żeby niemożliwe się spełniło ale całe szczęście Pogoń przypomniała sobie kim jest :)

0

buahahahahahahahaahahah farcik się skończył brawo GKS

0

@lithotripter no chyba jestem, możesz mi pozazdrościć kolego ;)

0

@LukaszFan no odklejka bo ja wiedziałem, że nie spadną a wszyscy łudzili się jak nie wiadomo co XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?