malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
żeby zobrazować jak mocno się Sporting skompromitował - Torrense w lidze przegrało na rezerwy Sportingu XD
0
@BHAFCB najpierw to niech dostaną licencję xD
2
wymowne jest to że Sporting narobił w majty z tym całym drugoligowcem po czerwonej kartce Araujo :DDD
4
no i elegancko, wielka marka na swoim miejscu. poprosze jeszcze Malagę
2
@mordini123 śmieszniejsze to będzie jak wygrają puchar i przegrają w barażach o lige xD
3
Chelsea przegrywy :D
0
ale ta Czelsi to klub mem xDDD karma za napinanie się po 3-0 z ligi mistrzów szybko dopadła
1
@maikeru a co to ma do rzeczy? Pavel Nedved wygląda jak Greta Thunberg a wygrał ZP xD Messi w kanonach dzisiejszych czasów nie jest nawet prawdziwym facetem bo taki zaczyna się od 180 a wygrał ZP 7 razy. Jak ktoś jest wystarczająco dobry to wygra, a jak nie no to nie ze względu na wygląd. Ribery przegrał ZP bo ma szramę na twarzy? Nie, przegrał z innych powodów ;)
19
widze u młodych też zaszczepiają gen frajerstwa z LM xDDDDD
0
pięknie Verhoeven przekręcony, wałek godny Realu Madryt. ciekawe czy gdyby Usyk był innej nacji to przekręciliby Holendra xDD
0
Girona najlepsza drużyna w Katalonii xDDDD
4
co ten chory psychicznie zdziadziały przestępca skazaniec może wiedzieć o naszych finansach xD
0
zmieńcie na "Ferran Torres nie jest dobrym piłkarzem..."
0
@dingoDingo i tak i nie, żyjemy w chorych czasach więc są dwie strony medalu ale najważniejsze jak ty sie z tym czujesz. Nieważne co o tym będą mówić inni i kobiety, dla których takie coś jest akurat wstydem
1
czekam aż spadek Lechii zostanie zawetowany :))
0
Getafe w pucharach i humor na reszte miesiaca popsuty, jak takie łaki mogą grać w pucharach ;////
a Osasuna to szkoda że nie spadła jednak kolejny bezpłciowy i obrzydliwy klub
1
Girona spada xD a pamiętacie jeszcze jak hala dzieci podniecały się 2 lata temu, że Girona to najlepszy klub w Katalonii? xDD
0
@Esteban_ nigdzie nie zagrają przy obecnym układzie
0
no to tym sposobem Fort wygrał rywalizacje z Espartem o miejsce w kadrze zanim się ona zaczęła :D
17
wielki piłkarz, niezależnie od tego co tam hejterzy będą skrobali na klawiaturach ;)
0
@Gibbon_FCB sprzedać i zapomnieć!!!!11 XD
0
@Rastafarnianin nie żeby coś ale już jeden Zawisza kiedyś kupił licencje Kujawiaka Włocławek xDDDDDD
2
jak już wygrywają z nami to niech to nie pójdzie na marne i Getafe straci gola błagam
1
@kejdzi nie żeby coś ale Legia przegrała z mistrzem Armenii xDDDDDDDDDDDDDDDD
0
ja pier... serio Getafe zagra w europucharach xD szkoda strzepic ryja
0
@Szmulek mówisz?
0
@michal26 no było blisko żeby niemożliwe się spełniło ale całe szczęście Pogoń przypomniała sobie kim jest :)
0
buahahahahahahahaahahah farcik się skończył brawo GKS
0
@lithotripter no chyba jestem, możesz mi pozazdrościć kolego ;)
0
@LukaszFan no odklejka bo ja wiedziałem, że nie spadną a wszyscy łudzili się jak nie wiadomo co XD