16

niech idzie do białych, ze swoją że tak łagodnie to ujmę facjatą pasuje tam

0

umówmy się żaden ze szkółki Barcy bramkarz nie będzie miał szansę na bycie drugim bramkarzem, już nie mówiąc o wygryzieniu Joana. Szkoda Kochela ale jego najlepszym wyjściem bedzie odejście

1

to co dzieciaki zaczną się obżerać makiem bo pomyślą że będą jak Yamal? XD

0

pasuje tam, jeszcze tylko Dumbfries i będą mieli swoich kolejnych los negros

1

błąd, średni trener

0

@Cule1797 tak, jest lepszy od Yamala ;))))) w ogóle co to za denne pytanie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@sh4rQu to nieźle nosi na plecach Atletico jak ma mniej goli niż drewniak Sorloth xDDDDDDDDDDD

1

@heniusss dopiero co była Malta w bondzie a już tam wybuchy

0

xD no i wrocił ten śmieszny cykl

1

@MateuszDoniec niezła próba, nikt nie wpisze Ferrana ;D a nie, jednak dwóch odrealnionych się znalazło xD

0

ani jeden ani drugi, nie rozumiem czemu nie jest brany pod uwagę Guirassy

0

szczerze to może i lepiej, kotletico się dalej kompromituje a my unikamy wtopy transferowej, sytuacja win-win

2

nie wiem, wydaje mi się że gdyby tak grał w Barcelonie po kontuzji to coś by z tego było. Szkoda

0

Maja Chwalińska - tak czy nie?

5

szkoda, że za takie wypowiedzi nie zamykają w psychiatryku

1

@Criss18Barca czyli krótko mówiąc boli cię Wieczysta i ich awans, ziobro zdziwienia ;)

1

@Criss18Barca czemu mam nie porównywać? oba miasta mają ponad 2 kluby w lidze, co z tego że Kraków nie ma nikogo w europucharach xD a to czy Kwiecień wycofa sie czy nie to nie neguje tego, że Wieczysta wywalczyła se prawo do gry w ekstraklasie i wasze gadanie i narzekanie tego nie zmieni ;)

2

@Criss18Barca no każdy klub znika bez kasy, to chyba nic odkrywczego xD a w takim razie kilka klubów z Londynu i Madrytu to też za dużo :D

3

a mnie cieszy, że Wieczysta awansowała, na pewno dodadzą więcej kolorytu w ekstraklasie niż Chrobry. Poza tym to prywaciak ich sponsoruje a nie ratusz więc nie wiem o co taka spina

0

@fotohobby ale kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić? xDDDD

0

dobrze, że nie jedziemy na mundial, jesteśmy znowu memem. nieważne kto selekcjonerem bo kazdy to sie nadaje do tarcia chrzanu. to nie przypadek że Górnik wicemajstrem po odejściu Jerzego Urbana

0

Urban powinien być zwolniony zanim zaczną się eliminacje do euro, nie zapraszam do dyskusji

0

@MirusAmisz mnie ciekawi reakcja hejterków z la bamby po nieudanym podaniu Lewego
już mamy jednego delikwenta cieszącego się z odejścia xDDDDDDDDDD

0

aj Pietruszewski blisko

7

no cóż kadra z 2010 z Forlanem w prime miała mega aurę, szkoda że nie zdobyli wtedy medalu. A potem to już coraz biedniej

0

@Pawcio2024 no nie wiem czy ktoś się na niego skusi za 16 mając możliwość wziąć go za klauzulę

1

https://ibb.co/27qD6pRT wreszcie gorące wyglądają tak jak powinny wyglądąć. dzięki @PeRRy że jesteś i robisz to, co powinno być oczywiste

0

@fotohobby tak, czytam tylko tytuły, a co?

0

@Danielsiwy8 XD? kolejny co chciał zabłysnąć z pociskiem o czytaniu ze zrozumieniem ale tylko się zbłaźnił. co ma artykuł do tego, że ta opcja nie ma kompletnie sensu?

4

First Light absolutne kino (poza drobnymi gameplayowymi niuansami), a Patrick Gibson chyba wchodzi do czołówki kandydatów na filmowego 007 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?