malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
niech idzie do białych, ze swoją że tak łagodnie to ujmę facjatą pasuje tam
0
umówmy się żaden ze szkółki Barcy bramkarz nie będzie miał szansę na bycie drugim bramkarzem, już nie mówiąc o wygryzieniu Joana. Szkoda Kochela ale jego najlepszym wyjściem bedzie odejście
1
to co dzieciaki zaczną się obżerać makiem bo pomyślą że będą jak Yamal? XD
0
pasuje tam, jeszcze tylko Dumbfries i będą mieli swoich kolejnych los negros
1
błąd, średni trener
0
@Cule1797 tak, jest lepszy od Yamala ;))))) w ogóle co to za denne pytanie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@sh4rQu to nieźle nosi na plecach Atletico jak ma mniej goli niż drewniak Sorloth xDDDDDDDDDDD
1
@heniusss dopiero co była Malta w bondzie a już tam wybuchy
0
xD no i wrocił ten śmieszny cykl
1
@MateuszDoniec niezła próba, nikt nie wpisze Ferrana ;D a nie, jednak dwóch odrealnionych się znalazło xD
0
ani jeden ani drugi, nie rozumiem czemu nie jest brany pod uwagę Guirassy
0
szczerze to może i lepiej, kotletico się dalej kompromituje a my unikamy wtopy transferowej, sytuacja win-win
2
nie wiem, wydaje mi się że gdyby tak grał w Barcelonie po kontuzji to coś by z tego było. Szkoda
0
Maja Chwalińska - tak czy nie?
5
szkoda, że za takie wypowiedzi nie zamykają w psychiatryku
1
@Criss18Barca czyli krótko mówiąc boli cię Wieczysta i ich awans, ziobro zdziwienia ;)
1
@Criss18Barca czemu mam nie porównywać? oba miasta mają ponad 2 kluby w lidze, co z tego że Kraków nie ma nikogo w europucharach xD a to czy Kwiecień wycofa sie czy nie to nie neguje tego, że Wieczysta wywalczyła se prawo do gry w ekstraklasie i wasze gadanie i narzekanie tego nie zmieni ;)
2
@Criss18Barca no każdy klub znika bez kasy, to chyba nic odkrywczego xD a w takim razie kilka klubów z Londynu i Madrytu to też za dużo :D
3
a mnie cieszy, że Wieczysta awansowała, na pewno dodadzą więcej kolorytu w ekstraklasie niż Chrobry. Poza tym to prywaciak ich sponsoruje a nie ratusz więc nie wiem o co taka spina
0
@fotohobby ale kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić? xDDDD
0
dobrze, że nie jedziemy na mundial, jesteśmy znowu memem. nieważne kto selekcjonerem bo kazdy to sie nadaje do tarcia chrzanu. to nie przypadek że Górnik wicemajstrem po odejściu Jerzego Urbana
0
Urban powinien być zwolniony zanim zaczną się eliminacje do euro, nie zapraszam do dyskusji
0
@MirusAmisz mnie ciekawi reakcja hejterków z la bamby po nieudanym podaniu Lewego
już mamy jednego delikwenta cieszącego się z odejścia xDDDDDDDDDD
0
aj Pietruszewski blisko
7
no cóż kadra z 2010 z Forlanem w prime miała mega aurę, szkoda że nie zdobyli wtedy medalu. A potem to już coraz biedniej
0
@Pawcio2024 no nie wiem czy ktoś się na niego skusi za 16 mając możliwość wziąć go za klauzulę
1
https://ibb.co/27qD6pRT wreszcie gorące wyglądają tak jak powinny wyglądąć. dzięki @PeRRy że jesteś i robisz to, co powinno być oczywiste
0
@fotohobby tak, czytam tylko tytuły, a co?
0
@Danielsiwy8 XD? kolejny co chciał zabłysnąć z pociskiem o czytaniu ze zrozumieniem ale tylko się zbłaźnił. co ma artykuł do tego, że ta opcja nie ma kompletnie sensu?
4
First Light absolutne kino (poza drobnymi gameplayowymi niuansami), a Patrick Gibson chyba wchodzi do czołówki kandydatów na filmowego 007 ;)