0

@martusiaaaa pisz do @VegetaPolska , to ekspert w tych sprawach, wysłucha i nie tylko

8

otwieram lodówkę a tam Maja Chwalińska

1

@Kozinho. ale age of consent w Polsce to 15

0

@michal26 Daria nie pozwoli

2

dawać tego Tunkarę na presezon

0

Michel dobra mordeczka, spuścił Gironę a teraz przejmie ter Statementa

6

na lewe skrzydło?

0

@Macior79 Messi xD

0

niech Cesc najpierw pokaże się z dobrej strony w LM

3

to jego wina xD

0

dobrze że nie z Nicole Aniston ;)

0

to jest chyba rok Knicks, fuksnęło im się że Spurs ma patent na symulantów w niebieskich strojach ale Spurs jest zbyt mało doświadczone i zaczyna to wychodzić

0

wychodzi brak doświadczenia u Spurs, chyba po meczu

0

jakby ktoś chciał grę alkoholową to proszę: walisz shota za każdym razem jak Spurs pudłuje trójkę xDDDDD
to jest dramat, a to dopiero pierwsza kwarta

0

śmiechy śmiechami ale jak po odejściu Pepa City zaliczy zjazd nie zdziwie się jeśli Hohland będzie chciał odejść i wybierze śmietankowych

0

no ale zasadził jak Kompany z Leicester xD

1

la bamba w ekstazie :D no ale szczerze no wstyd takiego czegoś nie trafić

0

ale ten Topuria ma punchable face, widać że kibic Realu, chętnie bym mu przywalił jakby nie fakt, że oddałby mi 10x mocniej

0

będzie jak z Griezmannem, niewypał i spalenie hajsu

5

to jest ta nowa jakość artykułów?
boje się cokolwiek napisać żeby nie polecieć za punkt mówiący, że redakcji nie można krytykować xDDDDDDDD szkoda gadać

3

@Aequlibre no tak transfer Desta przekreśla transfery Diaza oraz inne transfery :D

0

jak Sebastian Staszewski uważa, że oferta z USA jest niższa to Sebastian Staszewski ma rację i oferta z USA jest rzeczywiście niższa

2

@ACRAB95 ciekawe czy do innych klubów też będą robić napinkę za to, że się ktoś zainteresował ich piłkarzem xD

9

Monaco jak już tak wszystkich bierzecie od nas to może jeszcze ter Statementa i Ferrana?

5

taki sam śmieć jak każdy inny ze stolicy

0

@lucas/catalan oho drugi vegeta xDDDDDDDDD już wiem czemu wrzucasz co chwila na profilowe gwiazdy porno XDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

do Arsenalu też się tak frajerzy spłaczą na socialach?

16

niech idzie do białych, ze swoją że tak łagodnie to ujmę facjatą pasuje tam

0

umówmy się żaden ze szkółki Barcy bramkarz nie będzie miał szansę na bycie drugim bramkarzem, już nie mówiąc o wygryzieniu Joana. Szkoda Kochela ale jego najlepszym wyjściem bedzie odejście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?