malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@martusiaaaa pisz do @VegetaPolska , to ekspert w tych sprawach, wysłucha i nie tylko
8
otwieram lodówkę a tam Maja Chwalińska
1
@Kozinho. ale age of consent w Polsce to 15
0
@michal26 Daria nie pozwoli
2
dawać tego Tunkarę na presezon
0
Michel dobra mordeczka, spuścił Gironę a teraz przejmie ter Statementa
6
na lewe skrzydło?
0
@Macior79 Messi xD
0
niech Cesc najpierw pokaże się z dobrej strony w LM
3
to jego wina xD
0
dobrze że nie z Nicole Aniston ;)
0
to jest chyba rok Knicks, fuksnęło im się że Spurs ma patent na symulantów w niebieskich strojach ale Spurs jest zbyt mało doświadczone i zaczyna to wychodzić
0
wychodzi brak doświadczenia u Spurs, chyba po meczu
0
jakby ktoś chciał grę alkoholową to proszę: walisz shota za każdym razem jak Spurs pudłuje trójkę xDDDDD
to jest dramat, a to dopiero pierwsza kwarta
0
śmiechy śmiechami ale jak po odejściu Pepa City zaliczy zjazd nie zdziwie się jeśli Hohland będzie chciał odejść i wybierze śmietankowych
0
no ale zasadził jak Kompany z Leicester xD
1
la bamba w ekstazie :D no ale szczerze no wstyd takiego czegoś nie trafić
0
ale ten Topuria ma punchable face, widać że kibic Realu, chętnie bym mu przywalił jakby nie fakt, że oddałby mi 10x mocniej
0
będzie jak z Griezmannem, niewypał i spalenie hajsu
5
to jest ta nowa jakość artykułów?
boje się cokolwiek napisać żeby nie polecieć za punkt mówiący, że redakcji nie można krytykować xDDDDDDDD szkoda gadać
3
@Aequlibre no tak transfer Desta przekreśla transfery Diaza oraz inne transfery :D
0
jak Sebastian Staszewski uważa, że oferta z USA jest niższa to Sebastian Staszewski ma rację i oferta z USA jest rzeczywiście niższa
2
@ACRAB95 ciekawe czy do innych klubów też będą robić napinkę za to, że się ktoś zainteresował ich piłkarzem xD
9
Monaco jak już tak wszystkich bierzecie od nas to może jeszcze ter Statementa i Ferrana?
5
taki sam śmieć jak każdy inny ze stolicy
0
@lucas/catalan oho drugi vegeta xDDDDDDDDD już wiem czemu wrzucasz co chwila na profilowe gwiazdy porno XDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
do Arsenalu też się tak frajerzy spłaczą na socialach?
16
niech idzie do białych, ze swoją że tak łagodnie to ujmę facjatą pasuje tam
0
umówmy się żaden ze szkółki Barcy bramkarz nie będzie miał szansę na bycie drugim bramkarzem, już nie mówiąc o wygryzieniu Joana. Szkoda Kochela ale jego najlepszym wyjściem bedzie odejście