malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mesulete no nie wiem bo jakbyś wszedł na boisko to każdy by ciebie objeżdżał jak burą nie powiem co i Barca by traciła dziesiątki goli ;) już nie umniejszajcie temu Dunowi tak xD
0
jeden polski cuck odchodzi to drugi musi przyjść? xDD
0
@meg23 XDDD aha czyli mają zmienić ustalony 3 miesiące wcześniej terminarz bo se taki transfer zrobili? gościu do Choroszczy i to na stałe xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD szkoda klawiatury na ciebie, lecisz na ignore elo
2
pan redaktorz Gajdek na wirtualnej polsce z artykułem o Lewym, ostro ;)
swoją drogą sekcja komentarzy na wp to ostra Choroszcz, la bamba nie ma podjazdu xD
0
ehh a już myślałem, że chodzi o dwóch środkowych napastników ;/
0
tak w ogóle to podobno nowa panna Yamala miała 2 tygodnie temu typa i wrzucała na ig story, jak bardzo go kocha :D jeden tu kolega w dyskusji o niej nazwał ją niezbyt ładnie i wychodzi na to, że miał rację, a jeszcze inny bronił ją xD
0
@tarantino10 xD do potęgi xD
1
no Tuchel trochę odleciał, można powiedzieć co do zmiany Southgatea na Tuchela że zamienił stryjek siekierę na kijek
0
jako, że źle nie powinno się nikomu życzyć, nawet największemu ścierwu, to życzę mu zjazdu trenerskiego do jakiegoś Castellon albo innej Cornelli ;)
0
@Hindus ale ja nigdzie nie napisałem, że było źle. to w odniesieniu do komentarza op który użył słowa "top" a Xavi topowy to nigdy nie był
1
przedstawiciel tve dobry, Abdelkarim jeszcze niewykupiony a ten już pyta czy go zabiorą na presezon XD
1
@Cule1797 wstrzymałbym się z takimi wnioskami, Xavi też był geniuszem a jak było z nim to wiemy
0
@michaleu gdzie tam szacunek, jak jesteś piłkarzem to każda twoja taka prawda, jak Casado co wygląda jak Jaś Kapela albo uszaty wyrywają sztuki to tym bardziej xD
5
oby coś było z tego Abdulkarima Benzemy
0
ale penaldziarze powychodzili z piwnic w internecie xD beka
0
@meg23 ale co ty bredzisz typie jaki konflikt interesów XDDDDDDDDD Crystal Palace taki zapis se wywalczyło przy transferze Eze w sierpniu, 3 miesiące po ustaleniu terminarza ligi i chwała im za to bo pokazali że mają łeb na karku i zarobią dodatkowy hajs bo wierzyli, że Arsenal zdobędzie mistrza a twoje wypociny o jakiś konfliktach tego nie zmienią:DDD co to za różnica czy Arsenal zapłaciłby im 75 mln z góry czy 60+15 teraz i co za różnica czy Crystal Palace zagrałoby z nimi w ostatniej kolejce czy też trzydziestej chłopie lodu xDDDD
3
no tak średnio z tym "Polakiem" bym powiedział :D
1
@Ramos9248 najmądrzejszy fan r***u m*dryt
0
ehh xD szkoda gadać
1
@orgazm44 wiadomo, słaby ten Deco sprzedać go i w ogóle, nawet jeśli miał rację co do Diaza i wyjaśnił tym la bambę :DD
0
1
ehh Spurs dramat dziś, tyle strat i niecelnych 3 że to sie w pale nie mieści. Jeszcze dziecinne błędy w obronie, wychodzi brak doświadczenia
no i sędziowie powoli wkraczają do akcji bo przecież to nie do pomyślenia żeby ich ukochana Oklahoma przegrywała na starcie 0-2 xDDD
0
Komentarz usunięty
0
@Szklaner hahahahahaha becz00nia
0
@Aragorn33 oho czyli uszaty zdradził swoją laskę z Olivią Rodrigo, nieźle xDDDDD
1
przecież Totki nie spadną, marzenie. to tak jak Leeds miało spaść z Raphinhą nie ma co się łudzić
0
oho zaczęły się symulki szczypiora z dwójką z Oklahomy xDD
0
@Laminedependencia no niedziwne bo wygląda jak... taki hiszpański oskarek
0
najśmieszniejszy to jest uszaty z tymi urbanami z boku głowy xD rozwala mnie to foto
7
pogorszenie się demencji Negreiry to wina Negreiry - madryciarze