1

@mesulete no nie wiem bo jakbyś wszedł na boisko to każdy by ciebie objeżdżał jak burą nie powiem co i Barca by traciła dziesiątki goli ;) już nie umniejszajcie temu Dunowi tak xD

0

jeden polski cuck odchodzi to drugi musi przyjść? xDD

0

@meg23 XDDD aha czyli mają zmienić ustalony 3 miesiące wcześniej terminarz bo se taki transfer zrobili? gościu do Choroszczy i to na stałe xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD szkoda klawiatury na ciebie, lecisz na ignore elo

2

pan redaktorz Gajdek na wirtualnej polsce z artykułem o Lewym, ostro ;)
swoją drogą sekcja komentarzy na wp to ostra Choroszcz, la bamba nie ma podjazdu xD

0

ehh a już myślałem, że chodzi o dwóch środkowych napastników ;/

0

tak w ogóle to podobno nowa panna Yamala miała 2 tygodnie temu typa i wrzucała na ig story, jak bardzo go kocha :D jeden tu kolega w dyskusji o niej nazwał ją niezbyt ładnie i wychodzi na to, że miał rację, a jeszcze inny bronił ją xD

0

@tarantino10 xD do potęgi xD

1

no Tuchel trochę odleciał, można powiedzieć co do zmiany Southgatea na Tuchela że zamienił stryjek siekierę na kijek

0

jako, że źle nie powinno się nikomu życzyć, nawet największemu ścierwu, to życzę mu zjazdu trenerskiego do jakiegoś Castellon albo innej Cornelli ;)

0

@Hindus ale ja nigdzie nie napisałem, że było źle. to w odniesieniu do komentarza op który użył słowa "top" a Xavi topowy to nigdy nie był

1

przedstawiciel tve dobry, Abdelkarim jeszcze niewykupiony a ten już pyta czy go zabiorą na presezon XD

1

@Cule1797 wstrzymałbym się z takimi wnioskami, Xavi też był geniuszem a jak było z nim to wiemy

0

@michaleu gdzie tam szacunek, jak jesteś piłkarzem to każda twoja taka prawda, jak Casado co wygląda jak Jaś Kapela albo uszaty wyrywają sztuki to tym bardziej xD

5

oby coś było z tego Abdulkarima Benzemy

0

ale penaldziarze powychodzili z piwnic w internecie xD beka

0

@meg23 ale co ty bredzisz typie jaki konflikt interesów XDDDDDDDDD Crystal Palace taki zapis se wywalczyło przy transferze Eze w sierpniu, 3 miesiące po ustaleniu terminarza ligi i chwała im za to bo pokazali że mają łeb na karku i zarobią dodatkowy hajs bo wierzyli, że Arsenal zdobędzie mistrza a twoje wypociny o jakiś konfliktach tego nie zmienią:DDD co to za różnica czy Arsenal zapłaciłby im 75 mln z góry czy 60+15 teraz i co za różnica czy Crystal Palace zagrałoby z nimi w ostatniej kolejce czy też trzydziestej chłopie lodu xDDDD

3

no tak średnio z tym "Polakiem" bym powiedział :D

1

@Ramos9248 najmądrzejszy fan r***u m*dryt

0

ehh xD szkoda gadać

1

@orgazm44 wiadomo, słaby ten Deco sprzedać go i w ogóle, nawet jeśli miał rację co do Diaza i wyjaśnił tym la bambę :DD

0

tu nie zostało odgwizdane przewinienie :DD można już mówić, że OKC to Real NBA?

1

ehh Spurs dramat dziś, tyle strat i niecelnych 3 że to sie w pale nie mieści. Jeszcze dziecinne błędy w obronie, wychodzi brak doświadczenia
no i sędziowie powoli wkraczają do akcji bo przecież to nie do pomyślenia żeby ich ukochana Oklahoma przegrywała na starcie 0-2 xDDD

0

Komentarz usunięty

0

@Szklaner hahahahahaha becz00nia

0

@Aragorn33 oho czyli uszaty zdradził swoją laskę z Olivią Rodrigo, nieźle xDDDDD

1

przecież Totki nie spadną, marzenie. to tak jak Leeds miało spaść z Raphinhą nie ma co się łudzić

0

oho zaczęły się symulki szczypiora z dwójką z Oklahomy xDD

0

@Laminedependencia no niedziwne bo wygląda jak... taki hiszpański oskarek

0

najśmieszniejszy to jest uszaty z tymi urbanami z boku głowy xD rozwala mnie to foto

7

pogorszenie się demencji Negreiry to wina Negreiry - madryciarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?