malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ehh Spurs dramat dziś, tyle strat i niecelnych 3 że to sie w pale nie mieści. Jeszcze dziecinne błędy w obronie, wychodzi brak doświadczenia
no i sędziowie powoli wkraczają do akcji bo przecież to nie do pomyślenia żeby ich ukochana Oklahoma przegrywała na starcie 0-2 xDDD
0
Komentarz usunięty
0
@Szklaner hahahahahaha becz00nia
0
@Aragorn33 oho czyli uszaty zdradził swoją laskę z Olivią Rodrigo, nieźle xDDDDD
1
przecież Totki nie spadną, marzenie. to tak jak Leeds miało spaść z Raphinhą nie ma co się łudzić
0
oho zaczęły się symulki szczypiora z dwójką z Oklahomy xDD
0
@Laminedependencia no niedziwne bo wygląda jak... taki hiszpański oskarek
0
najśmieszniejszy to jest uszaty z tymi urbanami z boku głowy xD rozwala mnie to foto
7
pogorszenie się demencji Negreiry to wina Negreiry - madryciarze
1
la bamba w żałobie :D
0
@meg23 jaki konflikt interesów, jaka łapówka xD taki był zapis w transferze i tyle więc odleciałeś mocno
2
@reloaded zależy, jak trzeba ogolić nogę do operacji no to nie jest to raczej tęczowe ;)
0
xD szybko poszło
1
@GeneralXavi Messi to cichy lider, za nim każdy z Argentyny poszedłby w ogień nawet taki di Maria madridista
0
@meg23 przeciez ten mecz stracił na znaczeniu dla Crystal Palace po tym jak awansowali do finału ligi konferencji
0
no to cóż, chyba koniec heheszków z 4rsenalu, gratulacje mistrzostwa. co prawda finał LM przegrają ale w końcu mają ligę
2
@directedbyfcb a czyli powiedzenie że jedna laska jest z kimś nie z miłości to jest problem do kobiet? to nieźle XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3
Komentarz usunięty
1
@directedbyfcb no, z pewnością wszystkie kobiety Yamala są z nim z miłości lub zauroczenia jego osobą :DDDDDD
0
@mkl87 ja (15 znaków)
0
@Joe_Barbaro Argentynie, chciałbym jeszcze raz popatrzeć na ból czterech liter hejterów Leo i fanów maszyny
0
@Akstzsiam czyli Javier Zanetti też był mało ambitny :DDDD
0
@mkl87 ja bym go zobaczył w jakiejś reprezentacji, albo za łysego wuefistę w Hiszpanii albo za dziada z demencją w Brazylii
0
Carlo stał się podtrenerem, niesamowity zjazd
0
snub takiego samego kalibru jak brak Giulyego na mś 2006
0
@derus Diaz też miał być plackiem? :D
3
@orgazm44 no a Niemcy to również potężna liga xD
2
OKC Spurs absolutne kino. A Wemby będzie GOATem koszykówki :))))
1
@Pedri16Future czyli tak naprawde nie ma na imie Alex, tylko Kamil xD
1
1. Guirassy
2. Oyarzabal
3. Joao Pedro