1

ehh Spurs dramat dziś, tyle strat i niecelnych 3 że to sie w pale nie mieści. Jeszcze dziecinne błędy w obronie, wychodzi brak doświadczenia
no i sędziowie powoli wkraczają do akcji bo przecież to nie do pomyślenia żeby ich ukochana Oklahoma przegrywała na starcie 0-2 xDDD

0

Komentarz usunięty

0

@Szklaner hahahahahaha becz00nia

0

@Aragorn33 oho czyli uszaty zdradził swoją laskę z Olivią Rodrigo, nieźle xDDDDD

1

przecież Totki nie spadną, marzenie. to tak jak Leeds miało spaść z Raphinhą nie ma co się łudzić

0

oho zaczęły się symulki szczypiora z dwójką z Oklahomy xDD

0

@Laminedependencia no niedziwne bo wygląda jak... taki hiszpański oskarek

0

najśmieszniejszy to jest uszaty z tymi urbanami z boku głowy xD rozwala mnie to foto

7

pogorszenie się demencji Negreiry to wina Negreiry - madryciarze

1

la bamba w żałobie :D

0

@meg23 jaki konflikt interesów, jaka łapówka xD taki był zapis w transferze i tyle więc odleciałeś mocno

2

@reloaded zależy, jak trzeba ogolić nogę do operacji no to nie jest to raczej tęczowe ;)

0

xD szybko poszło

1

@GeneralXavi Messi to cichy lider, za nim każdy z Argentyny poszedłby w ogień nawet taki di Maria madridista

0

@meg23 przeciez ten mecz stracił na znaczeniu dla Crystal Palace po tym jak awansowali do finału ligi konferencji

0

no to cóż, chyba koniec heheszków z 4rsenalu, gratulacje mistrzostwa. co prawda finał LM przegrają ale w końcu mają ligę

2

@directedbyfcb a czyli powiedzenie że jedna laska jest z kimś nie z miłości to jest problem do kobiet? to nieźle XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3

Komentarz usunięty

1

@directedbyfcb no, z pewnością wszystkie kobiety Yamala są z nim z miłości lub zauroczenia jego osobą :DDDDDD

0

@mkl87 ja (15 znaków)

0

@Joe_Barbaro Argentynie, chciałbym jeszcze raz popatrzeć na ból czterech liter hejterów Leo i fanów maszyny

0

@Akstzsiam czyli Javier Zanetti też był mało ambitny :DDDD

0

@mkl87 ja bym go zobaczył w jakiejś reprezentacji, albo za łysego wuefistę w Hiszpanii albo za dziada z demencją w Brazylii

0

Carlo stał się podtrenerem, niesamowity zjazd

0

snub takiego samego kalibru jak brak Giulyego na mś 2006

0

@derus Diaz też miał być plackiem? :D

3

@orgazm44 no a Niemcy to również potężna liga xD

2

OKC Spurs absolutne kino. A Wemby będzie GOATem koszykówki :))))

1

@Pedri16Future czyli tak naprawde nie ma na imie Alex, tylko Kamil xD

1

1. Guirassy
2. Oyarzabal
3. Joao Pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?