1

niech go włączą ale w transfer Bastoniego albo innego napadziora

1

jezu jak my to przegramy to XD

0

nie wiem czemu ale mam wrażenie że gość to wuefista i z innym trenerem przeszlibyśmy Szwecję i nawet Vincić by ich nie przepchnął, szacun za hattricka z Realem ale imo to nie trener na kadrę

0

@Emerald niestety nie wydarzy się to, muszę cię rozczarować ale nie rozumiem osób z niskim iq ;)))))

0

liczę jutro na Oviedo i Bilbao, stop antyfutbolowi Bordalasa w Europie

3

ciekawe z jak wielkimi łzami smutku wreczy puchar :D

2

dobij tą k... hej Barca dobij tą... :D

0

@Cules69 tak tylko wszystko wskazuje na to że rozpocznie delfin

0

a ja bym zobaczył Esparta, nawet do 60 minuty a co tam

1

@CurryTheGoat30 nie ma Osłowskiego jest Żewłak, zamienił stłyjek siekiełę na kijek

0

@Emerald dlaczego? Perezowi przystoi płacz o Negreirę? Z madryciokami trzeba jechać krótko nie są świętymi krowami ;)

0

z ekstraklasy śmiechy śmiechami (oczywiście słuszne) ale w la lidze tabela też nieźle wypłaszczona xD

0

czy tylko ja odnosze wrazenie że odkąd ten cały Charmander związał się z Jennerową to stracił wszelką aurę? xD

0

@Emerald xD bo co bo wbił szpileczkę to jest niepoważny?

0

nie no ten chłop to musi być madrycki agent, nie widze innej opcji :D

0

tak i jeszcze wrócić silniejszym jak co roku xDDDDD

0

dlaczego co chwila wylogowujecie użytkowników ze strony? na jakiej podstawie?

0

poprawcie mnie, ale przypadkiem wcześniej nie było już z gościem jakiejś afery? niekoniecznie na tle pdf
coś mi się wydaje patrząc na tych wszystkich madrycioków że wcale nie są te rozmowy domniemane :D

0

@Derpowsky ale na ostre rzygi mnie wzięło widząc Katarzynę Lubnauer w koszulce białych

0

jezu jakim odpadem jest ten notatnik, komentarze nie chcą się załadować. jedna solówka i chomiki nie wyrabiają xD

1

@mkl87 gdyby zrobić trade rodem z amerykańskich rozgrywek to zbyt mała wartość, za Alvareza Haaland i deal, ewentualnie gorszy napastnik a za Barcolę lepszy LS. W sumie to nawet trzeba jeszcze tu dodać jednego topowego gracza żeby przeszło

6

@ali3gator to że nikomu lepy nie sprzedał nie znaczy że on jest jakiś normalniejszy od tych co się tam biją xD

14

xDDDDD największy klub mem wszechczasów

1

@fcbarcafan19 i wygrał z klubem mającym "Real" ;/

2

uderz w stół a Valverde sie odezwie. piękna karma dla zwierzaka za walenie wszystkich po kolei z partyzanta i nieponoszenie za to konsekwencji :)))))))

11

jezus maria byle nie te łaki Getafe xDD Bilbao musicie

0

@Gaucho tak, a co?

3

jedyne newsy o realu które lubię gdy pojawiają się tutaj i jedyne które powinny się pojawiać ;)

0

dobrze ale oby obniżył tą linię obrony i zaczął wprowadzać młodych i dawać im więcej szans

0

szkoda że takim kozaczkiem nie był u nas, hatfu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?