malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
niech go włączą ale w transfer Bastoniego albo innego napadziora
1
jezu jak my to przegramy to XD
0
nie wiem czemu ale mam wrażenie że gość to wuefista i z innym trenerem przeszlibyśmy Szwecję i nawet Vincić by ich nie przepchnął, szacun za hattricka z Realem ale imo to nie trener na kadrę
0
@Emerald niestety nie wydarzy się to, muszę cię rozczarować ale nie rozumiem osób z niskim iq ;)))))
0
liczę jutro na Oviedo i Bilbao, stop antyfutbolowi Bordalasa w Europie
3
ciekawe z jak wielkimi łzami smutku wreczy puchar :D
2
dobij tą k... hej Barca dobij tą... :D
0
@Cules69 tak tylko wszystko wskazuje na to że rozpocznie delfin
0
a ja bym zobaczył Esparta, nawet do 60 minuty a co tam
1
@CurryTheGoat30 nie ma Osłowskiego jest Żewłak, zamienił stłyjek siekiełę na kijek
0
@Emerald dlaczego? Perezowi przystoi płacz o Negreirę? Z madryciokami trzeba jechać krótko nie są świętymi krowami ;)
0
z ekstraklasy śmiechy śmiechami (oczywiście słuszne) ale w la lidze tabela też nieźle wypłaszczona xD
0
czy tylko ja odnosze wrazenie że odkąd ten cały Charmander związał się z Jennerową to stracił wszelką aurę? xD
0
@Emerald xD bo co bo wbił szpileczkę to jest niepoważny?
0
nie no ten chłop to musi być madrycki agent, nie widze innej opcji :D
0
tak i jeszcze wrócić silniejszym jak co roku xDDDDD
0
dlaczego co chwila wylogowujecie użytkowników ze strony? na jakiej podstawie?
0
poprawcie mnie, ale przypadkiem wcześniej nie było już z gościem jakiejś afery? niekoniecznie na tle pdf
coś mi się wydaje patrząc na tych wszystkich madrycioków że wcale nie są te rozmowy domniemane :D
0
@Derpowsky ale na ostre rzygi mnie wzięło widząc Katarzynę Lubnauer w koszulce białych
0
jezu jakim odpadem jest ten notatnik, komentarze nie chcą się załadować. jedna solówka i chomiki nie wyrabiają xD
1
@mkl87 gdyby zrobić trade rodem z amerykańskich rozgrywek to zbyt mała wartość, za Alvareza Haaland i deal, ewentualnie gorszy napastnik a za Barcolę lepszy LS. W sumie to nawet trzeba jeszcze tu dodać jednego topowego gracza żeby przeszło
6
@ali3gator to że nikomu lepy nie sprzedał nie znaczy że on jest jakiś normalniejszy od tych co się tam biją xD
14
xDDDDD największy klub mem wszechczasów
1
@fcbarcafan19 i wygrał z klubem mającym "Real" ;/
2
uderz w stół a Valverde sie odezwie. piękna karma dla zwierzaka za walenie wszystkich po kolei z partyzanta i nieponoszenie za to konsekwencji :)))))))
11
jezus maria byle nie te łaki Getafe xDD Bilbao musicie
0
@Gaucho tak, a co?
3
jedyne newsy o realu które lubię gdy pojawiają się tutaj i jedyne które powinny się pojawiać ;)
0
dobrze ale oby obniżył tą linię obrony i zaczął wprowadzać młodych i dawać im więcej szans
0
szkoda że takim kozaczkiem nie był u nas, hatfu