0

Komentarz usunięty

0

@daniel32778 ototo, prędzej powinni go nazywać Wawrzyniak

4

@Gibbon_FCB o, piłkarski dziki trener się wypowiedzał, to dobrze bo nie wiedziałem co o tym wszystkim sądzić

1

@PietrasCoelho tak, ja o tym decyduję. masz jakiś problem z tym? XD

0

@cules100pro ale co mnie obchodzi Chelsea xDDDDDDDDD odnalazł się w Arsenalu który gra w tej samej topowej lidze i to mi wystarczy
i taki typ jak ty będzie mi coś nawijał o braku myślenia :DD

3

dzięki tym słowom nie jesteś już Cule ;)

2

@Bogan dokładnie, Barca sama się wyciągnęła z bagna i grania tridente Akhomach-de Jong-Jugtla, co nie? XD

0

serio niech wygrywa te wybory Lapcio dopóki Pique nie zdecyduje się wejść do Barcy, wszyscy inni to populiści i pseudodziałacze

0

@cules100pro a czyli można mu już umniejszać bo grał krótko i odszedł z Chelsea? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@michal26 to chyba logiczne, że Iga jest lesbijką ;D

1

Real Madryt to żymianie piłki nożnej, w każdej federacji mają sędziów w garści, change my mind

1

dawać Guirassiego a nie innych overrated grajków

0

@cules100pro no tak 30 kilku letni Aubameyang to był u nas placek xDD

4

idealny przykład powiedzenia "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Szkoda że tak samo nie mówił jak czeladnik machał łapami i robił calmę

0

@robsesh spokojnie, może dostać w tunelu tak jak on sam w tunelu pobił Baenę ;)

31

Valverde kawał syna kurtyzany, najpierw bije Baenę a teraz uderza kolejnego. oby on kiedyś dostał i to kilka razy mocniej

0

@Gacu95 spóźniłeś się z tym pytaniem o kilkadzieścia lat, ale patrząc na twój rocznik nie mógłbyś mi nawet tego pytania zadać bo plemniki nie mówią ;)

1

@Soetie dobra na czarno lecisz, najpierw Lewy to Lewy tamto a teraz Raphinha flop, szkoda klawiatury

3

@sanny pewnie gówniarz wypłakał karnego

0

@Coveta no sędziowie i varowcy też powinni być bezstronni xD

0

@nosiu95 "Do tego dochodzi słabsza forma strzelecka napastników z Ferranem i Lewandowskim na czele"
niestety artykuły te zaczynają stać na coraz niższym poziomie, a niektóre to zniżają się wręcz do hejterów Lewego xD

2

czy tylko ja mam takie wrażenie, że ostatnio tu madryciaków wyrosło jak grzybów po deszczu?

0

@novy1899 xD tak to skomentuję

5

na koniec dnia jeszcze jedno - mam nadzieję, że w Barcelonie przestaną być kukoldami i zaczną się stawiać. Tyle czasu dawać się przekręcać i nic z tym nie robić... Jakaś skarga poszła, co dała? Gówno. Dostaliśmy w zamian Sroto Grado który z fumflami z varu zrobił co zrobił, rok temu w drugą stronę gwiżdżąc odwrotnie przy sytuacji która była taka sama kratka w kratkę. Jeśli nie postawią się, ja już nie będę mieć nadziei na cokolwiek w tej skorumpowanej lidze Madrytu. Jak się postawią to nadzieje na cokolwiek też nie będą jakieś wielkie, nie oszukujmy się, ale fajnie by było jakby podjęto jakieś działania i nie w postaci jakiś nic nie dających skarg.
Jak tak dalej pójdzie to już chyba wolę odłączyć się od Hiszpanii i przejść do Ligue 1. Grać w lidze ogórkowej ale z dala od tego piłkarskiego pokera

0

@A4ron mimo że to był puchar narodów Afryki to Senegal mógł zwalić na rasizm bo rywal był z północnej Afryki, Barca już nie mogłaby :D

22

czy ma ktoś jaja i może powiedzieć tam wprost, że mecz był znowu wydrukowany w tej madryckiej lidze?

1

Soto Grado i VAR 10. Zadanie wykonane, Perez zadowolony

2

już pomińmy impotencję strzelecką i grę obronną, czy Barca zajmie się tym przekrętem z Kounde? Rozumiem, że on nie może nadepnąć na rywala ale rywal na niego tak?
tu powinna być ostra interwencja bo po raz kolejny wynik został wydrukowany.

1

ale że Soto Grado podyktował to bez varu to szok

1

dobrze że ten Cygankow to jest ostry placek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?