malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@daniel32778 ototo, prędzej powinni go nazywać Wawrzyniak
4
@Gibbon_FCB o, piłkarski dziki trener się wypowiedzał, to dobrze bo nie wiedziałem co o tym wszystkim sądzić
1
@PietrasCoelho tak, ja o tym decyduję. masz jakiś problem z tym? XD
0
@cules100pro ale co mnie obchodzi Chelsea xDDDDDDDDD odnalazł się w Arsenalu który gra w tej samej topowej lidze i to mi wystarczy
i taki typ jak ty będzie mi coś nawijał o braku myślenia :DD
3
dzięki tym słowom nie jesteś już Cule ;)
2
@Bogan dokładnie, Barca sama się wyciągnęła z bagna i grania tridente Akhomach-de Jong-Jugtla, co nie? XD
0
serio niech wygrywa te wybory Lapcio dopóki Pique nie zdecyduje się wejść do Barcy, wszyscy inni to populiści i pseudodziałacze
0
@cules100pro a czyli można mu już umniejszać bo grał krótko i odszedł z Chelsea? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@michal26 to chyba logiczne, że Iga jest lesbijką ;D
1
Real Madryt to żymianie piłki nożnej, w każdej federacji mają sędziów w garści, change my mind
1
dawać Guirassiego a nie innych overrated grajków
0
@cules100pro no tak 30 kilku letni Aubameyang to był u nas placek xDD
4
idealny przykład powiedzenia "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Szkoda że tak samo nie mówił jak czeladnik machał łapami i robił calmę
0
@robsesh spokojnie, może dostać w tunelu tak jak on sam w tunelu pobił Baenę ;)
31
Valverde kawał syna kurtyzany, najpierw bije Baenę a teraz uderza kolejnego. oby on kiedyś dostał i to kilka razy mocniej
0
@Gacu95 spóźniłeś się z tym pytaniem o kilkadzieścia lat, ale patrząc na twój rocznik nie mógłbyś mi nawet tego pytania zadać bo plemniki nie mówią ;)
1
@Soetie dobra na czarno lecisz, najpierw Lewy to Lewy tamto a teraz Raphinha flop, szkoda klawiatury
3
@sanny pewnie gówniarz wypłakał karnego
0
@Coveta no sędziowie i varowcy też powinni być bezstronni xD
0
@nosiu95 "Do tego dochodzi słabsza forma strzelecka napastników z Ferranem i Lewandowskim na czele"
niestety artykuły te zaczynają stać na coraz niższym poziomie, a niektóre to zniżają się wręcz do hejterów Lewego xD
2
czy tylko ja mam takie wrażenie, że ostatnio tu madryciaków wyrosło jak grzybów po deszczu?
0
@novy1899 xD tak to skomentuję
5
na koniec dnia jeszcze jedno - mam nadzieję, że w Barcelonie przestaną być kukoldami i zaczną się stawiać. Tyle czasu dawać się przekręcać i nic z tym nie robić... Jakaś skarga poszła, co dała? Gówno. Dostaliśmy w zamian Sroto Grado który z fumflami z varu zrobił co zrobił, rok temu w drugą stronę gwiżdżąc odwrotnie przy sytuacji która była taka sama kratka w kratkę. Jeśli nie postawią się, ja już nie będę mieć nadziei na cokolwiek w tej skorumpowanej lidze Madrytu. Jak się postawią to nadzieje na cokolwiek też nie będą jakieś wielkie, nie oszukujmy się, ale fajnie by było jakby podjęto jakieś działania i nie w postaci jakiś nic nie dających skarg.
Jak tak dalej pójdzie to już chyba wolę odłączyć się od Hiszpanii i przejść do Ligue 1. Grać w lidze ogórkowej ale z dala od tego piłkarskiego pokera
0
@A4ron mimo że to był puchar narodów Afryki to Senegal mógł zwalić na rasizm bo rywal był z północnej Afryki, Barca już nie mogłaby :D
22
czy ma ktoś jaja i może powiedzieć tam wprost, że mecz był znowu wydrukowany w tej madryckiej lidze?
1
Soto Grado i VAR 10. Zadanie wykonane, Perez zadowolony
2
już pomińmy impotencję strzelecką i grę obronną, czy Barca zajmie się tym przekrętem z Kounde? Rozumiem, że on nie może nadepnąć na rywala ale rywal na niego tak?
tu powinna być ostra interwencja bo po raz kolejny wynik został wydrukowany.
1
ale że Soto Grado podyktował to bez varu to szok
1
dobrze że ten Cygankow to jest ostry placek xD