malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michalgajdek planem jest walenie na hajs tych co są zbyt mało ogarnięci żeby sobie zainstalować adblocka? nieźle xDDDD
0
tonący brzytwy się chwyta ;)))))))
0
ehh szkoda że Spurs było takie pasywne na trade deadline i nie dodali jakiegoś ogarniętego silnego skrzydłowego, brak klasowego 4 zaboli ich w playoffach
1
@Konradowskyy 5- bo większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z jakim bagnem zostawił go Bartolomeu i jakie były początki. Mało osób pamięta że gdyby nie Laporta dalej byśmy grali tridente Akhomach-de Jong-Jugtla i maszerowalibyśmy śladem Valencii
gdyby nie pojedyncze cyrki (Camp Nou, Limak, niektóre rejestracyjne akcje) to ocena byłaby wyższa
1
on niczym się od rekina nie rózni, pas
4
dawać nam te mierdy z Sociedad
0
to jest dupowłaz czeladnika więc nie brałbym jego wypowiedzi na poważnie bo to odklejus, także jeśli chodzi o poglądy
0
jakie dziwne? po prostu skur**l wie, że nie musi się na boisku kryć z sympatiami i tym, że jest madridistą bo mu nic nie zrobią
1
Flick kolejny raz popelnia wielki błąd, nie jest taki nieomylny i wspaniały jak go się tu maluje, minusem jest podejście do młodych
15
gdyby tak zrobił ter Stegen to byłaby tu ostra burza :D
4
"Kejtson
13 minut temu
ale jakim cudem z takimi problemami finansowymi dali radę kupić maldiniego? ktoś powinien się temu przyjrzeć"
powiedzcie mi, że to bait xD
0
@Laminedependencia dobrze, że nie trafił do ekstraklasy bo by naprawdę zmarzł
0
uszaty odkupił winy za fatalny występ i błąd przy golu, brawo
0
@Rhaan ja pisałem wcześniej, żeby Olmo grał fałszywą 9 po czym pół minuty po komentarzu spieprzył setkę xD więc kto ma grać? Rashford jest również mierny tam, Roony nie ma szans. Fermin?
0
@Dankho94isback to jakby de Jong dostał dziś czerwoną to by pauzował drugi mecz w la liga? xDDDDD
0
swoją drogą jak to jest z zawieszeniami w Hiszpanii? te z La Ligi nie przekładają się na CdR, a z CdR przekładają się na La ligę?
0
@karci0 dokładnie tak
1
Joan stanął jak ter Stegen, jakby ten drugi dziś bronił i tak zrobił to byłby ostry ryk na la bambie
1
boże rekin jest tak słaby że nawet Jesus Vallejo go kasuje...
0
jak to kiedyś ktoś napisał - chłop jak dąb a taka szklanka xD
szkoda Bardacziego, chyba będzie sobie szukał klubu latem
0
szczerze to Pau Victor zagrałby lepiej od rekina, szkoda, że go wypchnęli
0
rekin ugryzł jak zawsze :D
0
@Douglas13 jego tu nie będzie już na następny sezon
0
ten co Gerrarda prawie zrobił xD nic sie nie zmienił
0
o nie, Araujo strzelił bramkę, antyfani będą mocno niezadowoleni :(
11
7 sezonów mu zajęło, no ale czasami lepiej późno niż wcale. Absolutnie kluczowy zawodnik w tym sezonie
0
a gdyby tak grać pomocą Bernal-de Jong-Pedri i zrobić z Olmo fałszywego napastnika? :D taki vibe Fabregasa
dobra cofam :D
3
a tak na serio - jakby ter Stegen wyszedł z piłką za linię poklepać Araujo to byłby tu ostry jęk :DDDD
0
@RivaldoVitorBorba xD że pada w polu karnym jak rażony piorunem
0
de Jong grający do przodu to piękny de Jong, w końcu pokazuje na boisku jaja adekwatne do rozmiaru jego prawdziwych jaj