0

@michalgajdek planem jest walenie na hajs tych co są zbyt mało ogarnięci żeby sobie zainstalować adblocka? nieźle xDDDD

0

tonący brzytwy się chwyta ;)))))))

0

ehh szkoda że Spurs było takie pasywne na trade deadline i nie dodali jakiegoś ogarniętego silnego skrzydłowego, brak klasowego 4 zaboli ich w playoffach

1

@Konradowskyy 5- bo większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z jakim bagnem zostawił go Bartolomeu i jakie były początki. Mało osób pamięta że gdyby nie Laporta dalej byśmy grali tridente Akhomach-de Jong-Jugtla i maszerowalibyśmy śladem Valencii
gdyby nie pojedyncze cyrki (Camp Nou, Limak, niektóre rejestracyjne akcje) to ocena byłaby wyższa

1

on niczym się od rekina nie rózni, pas

4

dawać nam te mierdy z Sociedad

0

to jest dupowłaz czeladnika więc nie brałbym jego wypowiedzi na poważnie bo to odklejus, także jeśli chodzi o poglądy

0

jakie dziwne? po prostu skur**l wie, że nie musi się na boisku kryć z sympatiami i tym, że jest madridistą bo mu nic nie zrobią

1

Flick kolejny raz popelnia wielki błąd, nie jest taki nieomylny i wspaniały jak go się tu maluje, minusem jest podejście do młodych

15

gdyby tak zrobił ter Stegen to byłaby tu ostra burza :D

4

"Kejtson

13 minut temu

ale jakim cudem z takimi problemami finansowymi dali radę kupić maldiniego? ktoś powinien się temu przyjrzeć"
powiedzcie mi, że to bait xD

0

@Laminedependencia dobrze, że nie trafił do ekstraklasy bo by naprawdę zmarzł

0

uszaty odkupił winy za fatalny występ i błąd przy golu, brawo

0

@Rhaan ja pisałem wcześniej, żeby Olmo grał fałszywą 9 po czym pół minuty po komentarzu spieprzył setkę xD więc kto ma grać? Rashford jest również mierny tam, Roony nie ma szans. Fermin?

0

@Dankho94isback to jakby de Jong dostał dziś czerwoną to by pauzował drugi mecz w la liga? xDDDDD

0

swoją drogą jak to jest z zawieszeniami w Hiszpanii? te z La Ligi nie przekładają się na CdR, a z CdR przekładają się na La ligę?

0

@karci0 dokładnie tak

1

Joan stanął jak ter Stegen, jakby ten drugi dziś bronił i tak zrobił to byłby ostry ryk na la bambie

1

boże rekin jest tak słaby że nawet Jesus Vallejo go kasuje...

0

jak to kiedyś ktoś napisał - chłop jak dąb a taka szklanka xD
szkoda Bardacziego, chyba będzie sobie szukał klubu latem

0

szczerze to Pau Victor zagrałby lepiej od rekina, szkoda, że go wypchnęli

0

rekin ugryzł jak zawsze :D

0

@Douglas13 jego tu nie będzie już na następny sezon

0

ten co Gerrarda prawie zrobił xD nic sie nie zmienił

0

o nie, Araujo strzelił bramkę, antyfani będą mocno niezadowoleni :(

11

7 sezonów mu zajęło, no ale czasami lepiej późno niż wcale. Absolutnie kluczowy zawodnik w tym sezonie

0

a gdyby tak grać pomocą Bernal-de Jong-Pedri i zrobić z Olmo fałszywego napastnika? :D taki vibe Fabregasa
dobra cofam :D

3

a tak na serio - jakby ter Stegen wyszedł z piłką za linię poklepać Araujo to byłby tu ostry jęk :DDDD

0

@RivaldoVitorBorba xD że pada w polu karnym jak rażony piorunem

0

de Jong grający do przodu to piękny de Jong, w końcu pokazuje na boisku jaja adekwatne do rozmiaru jego prawdziwych jaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?