0

gdyby mecz był w roku przestępnym to delfin by trafił

0

obniżcie tą linię obrony do viniciusa wafla bo z tymi parodystami nie da się tak wysoko bronić

1

najlepsze jest to, że jedyny kontrargument dla zwolenników Ferrana jest taki, że "Lewy nie dojeżdża" xD przecież jak Lewy nie dojeżdża to co powiedzieć o delfinie?

0

nareszcie pewne wykończenie

0

Widzew niech wyda jeszcze kolejne 20 baniek, wtedy może coś ruszy xDDD

1

nie no to teraz musi wygrać Laporta nie ma innej opcji xD
poza tym Denzel musi być mocno spłakany że poparł populistę

0

grubo xDDDD (15 zn.)

0

mnie ciekawi jakie papiery na Flicka ma Ferran

0

fajnie ale obniż linię obrony w końcu chłopie

0

z perspektywy czasu powiem jedno - Costa był może i zwierzakiem ale takiego piłkarza nam brakuje. To był Stoiczkow Atletico

1

@michal26 xD to nieźle strzelili

0

@Andi18 no jak skończył się pojedynek naszego Bodo Glimt z ich Bodo Glimt każdy wie xDDD

0

@Kamilos84 no szkoda szkoda ale inaczej włosi nie podeszliby do rewanżu lekceważąco tak jak kiedyś z Lechem

3

patrząc na to jak Flick wystawia młodych to (o ironio) czarno to widzę

0

@Dankho94isback nie, ale to ich wina że zagrali kompletne gówno a w fazie ligowej na nich grali jakby to był finał LM

0

gdzie najtaniej dorwę RE Requiem na PC?

1

ale co Benfika ograła Real żeby dwa razy dostać od nich w dupsko to ich xD

1

mocno odleciał ;) ogólnie pewność siebie jest spoko ale buta już nie

4

xD tradycyjnie FC Szpital

5

a za kulisami papcio Perez dał mu nagrodę pieniężną i reklamówkę a'la Manzano

0

@Bzyczekk jeżeli uważasz, że "podymanie młodych aktoreczek" będąc w związku jest w porzadku to smutne masz zycie koleś xDDDDDDDDDDDDDDDD

1

szczerze to oglądanie meczów Realu to chyba jednak nie dla mnie, człowiek się tylko denerwuje, że rywale nic nie grają

0

jezu jakie to są placki, jeden mecz im wyszedł i bramkarz uratował dupę a poza tym nic

0

ale Pavlidis jest plackiem, ale z nami to już oczywiście życie grać musiał xD

0

@Krystiansigma2734 żebyś zadał mi głupie pytanie

3

można wyłączyć.

0

Rudiger pokazuje żeby bardziej podostrzyć i mocniej kosić piłkarzy Benfici bo sędzia i tak nie zareaguje na to

0

ale ledwo weszło xD

0

@Barceloniarz987 ale co położył pdfa w fazie ligowej na cztery litery to jego

1

@messi564 i z tą obroną stracić 3 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?