malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdyby mecz był w roku przestępnym to delfin by trafił
0
obniżcie tą linię obrony do viniciusa wafla bo z tymi parodystami nie da się tak wysoko bronić
1
najlepsze jest to, że jedyny kontrargument dla zwolenników Ferrana jest taki, że "Lewy nie dojeżdża" xD przecież jak Lewy nie dojeżdża to co powiedzieć o delfinie?
0
nareszcie pewne wykończenie
0
Widzew niech wyda jeszcze kolejne 20 baniek, wtedy może coś ruszy xDDD
1
nie no to teraz musi wygrać Laporta nie ma innej opcji xD
poza tym Denzel musi być mocno spłakany że poparł populistę
0
grubo xDDDD (15 zn.)
0
mnie ciekawi jakie papiery na Flicka ma Ferran
0
fajnie ale obniż linię obrony w końcu chłopie
0
z perspektywy czasu powiem jedno - Costa był może i zwierzakiem ale takiego piłkarza nam brakuje. To był Stoiczkow Atletico
1
@michal26 xD to nieźle strzelili
0
@Andi18 no jak skończył się pojedynek naszego Bodo Glimt z ich Bodo Glimt każdy wie xDDD
0
@Kamilos84 no szkoda szkoda ale inaczej włosi nie podeszliby do rewanżu lekceważąco tak jak kiedyś z Lechem
3
patrząc na to jak Flick wystawia młodych to (o ironio) czarno to widzę
0
@Dankho94isback nie, ale to ich wina że zagrali kompletne gówno a w fazie ligowej na nich grali jakby to był finał LM
0
gdzie najtaniej dorwę RE Requiem na PC?
1
ale co Benfika ograła Real żeby dwa razy dostać od nich w dupsko to ich xD
1
mocno odleciał ;) ogólnie pewność siebie jest spoko ale buta już nie
4
xD tradycyjnie FC Szpital
5
a za kulisami papcio Perez dał mu nagrodę pieniężną i reklamówkę a'la Manzano
0
@Bzyczekk jeżeli uważasz, że "podymanie młodych aktoreczek" będąc w związku jest w porzadku to smutne masz zycie koleś xDDDDDDDDDDDDDDDD
1
szczerze to oglądanie meczów Realu to chyba jednak nie dla mnie, człowiek się tylko denerwuje, że rywale nic nie grają
0
jezu jakie to są placki, jeden mecz im wyszedł i bramkarz uratował dupę a poza tym nic
0
ale Pavlidis jest plackiem, ale z nami to już oczywiście życie grać musiał xD
0
@Krystiansigma2734 żebyś zadał mi głupie pytanie
3
można wyłączyć.
0
Rudiger pokazuje żeby bardziej podostrzyć i mocniej kosić piłkarzy Benfici bo sędzia i tak nie zareaguje na to
0
ale ledwo weszło xD
0
@Barceloniarz987 ale co położył pdfa w fazie ligowej na cztery litery to jego
1
@messi564 i z tą obroną stracić 3 xD