maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc gdzie on błyszczy teraz wyszła mu jedna akcja resztę meczu same straty i złe podania. Skrzydłowy żadnego pojedynku nie wygrał..
0
@Lionel_Messi10 polecam spojrzeć na jego statystyki z meczu i grę. Przychodzi lepszy przeciwnik i wszystko wychodzi.
0
Ferran takie gowno gra i ma 2 bramki. Później przy lepszym przeciwku wychodzi czemu nie ma tych bramek.
3
Ferran po pierwszej połowie gol żadnego pojedynku wygranego, dużo strat do tego żadnego zaangażowania w rozgrywanie. Poziom przynajmniej trzyma ;)
0
Gdzie Ci wielcy Niemcy co bez formy są od kilku lat ;)
3
@Survier takich głupot dawno nie czytałem ;)
0
Niemcy do domu ;)
0
@Kluivert_P no zobacz Tobie nie smakuje to innym też nie musi ;) tyle ludzi kupuje bo inni kupują xd dziwne tak samo jak film na filmweb ma ocenę 8 ale mi się nie podoba przecież powinien mieć 4 bo przecież ja wiem najlepiej nie większość ;)
0
@don'T.R.I.P.e to pokaż mi jak Zieliński wychodzi po piłkę. A nie czekaj on na nią czeka cały czas... może trzeba zacząć wychodzić na pozycje a nie się chować
0
@FioletoweOczy ale jakieś 2 różne sprawy przywolujesz. Kibicowanie reprezentacji bo masz wybór a płacz i krytyka w mediach gdzie tutaj jest wspólny mianownik ?
2
@Janiama ja tam Polakiem jestem ale za taka grę to bym się wstydził. Ja tam nie widzę radości kibicowania drużynie która nie potrafi kilku podań wykonać. Dobrze że człowiek może wybrać komu kibicować bo mógłbym oslepnac oglądając naszą reprezentacje
0
@MesQueUnClub96 może kilka lat temu Australia by się postawiła teraz to jest słaba drużyna. Australia ostatnio przegrała z Arabia ;)
0
@GeraltzKatalonii może by pasowało wyjść do piłki
0
@Kamiloza91 ja to akurat nie wiedziałem że on grał w tym meczu tak.sie wyróżniał
0
Nasi jutro będa pierwsza połowę czekać na kontrę i 2 chyba też bo inaczej będą padali jak muchy ;)
0
Bale póki co najlepszy gracz USA ;)
0
@kuz niby tak ale płacisz składki a i tak musisz leczyć się prywatnie ;)
1
De Light każdy pojedynek przegrywa. Chłopok zamiast grać coraz lepiej to ciągły zjazd
1
@michaleu Kane w reprezentacji to jest ogór. Tam zazwyczaj staty nabija karnymi.
1
@norbi77 a myślałem że to.zdjecie a tutaj ładnie pokazali. I wszystko.jasne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 tylko tam było jeszcze pytanie kto odbił piłkę ;) na żadnej powtórkę nie widzę.
0
@Comentateiro bo cwamiakuje i poucza cały czas. Sam jako trener był mierny. Cały czas ma jakiś.problem do Lewego(już mu powiedział że z Meksykiem strzelil 2 gole jako pomocnik to lewy powinien 3 jako napastnik)
0
Włochy nie muszę się martwić mundialem bo z taka forma ciężko.by mieli wyjść z grupy ;) może nawet lepiej że ich nie ma
0
@Xavyol czyli stopklatka jest w złym momencie
0
@HypeR oglądałem powtórkę i spalony zatrzymany w miejscu gdzie bramkarz wybija piłkę?
0
@paweldunajecfcb jak tu jest spaliny jak piłka jest w górze a nie przy zagraniu ?
0
@squeamish wrzuć screeb oglądam już któryś raz i nie ma szans na spalonego
1
@HypeR ale nie bylo zagrania w pole tylko za kilka sekund
0
@Kuba_1 ile ja znam ludzi co nie jaraja się takimi zdjęciami czy ogólne nie daje like.