maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@antymadridista100 tzn jakie formie ? Z daremnym atakiem który nie zawsze zaskakuje? Niemcy mają Kim.grac w środku i z przodu dramat.to mają w obronie . Niemcy póki był remis nie atakowali na całego bo wiedzieli że remis dużo im daje. Przy stracie bramki stworzyli dużo sytaucji
0
@Barca1992 Niemcy na luzie wygraja z Kostaryka oni dzisiaj mieli kupę szczęścia z Japonią. Słaby kurs bo za 200 zł bym wjechał
1
@antymadridista100 ja tam dałem x2 na spokojnie tym bardziej że Niemcy mają dobry skład i nie wiem czemu każdy stawiał że Hiszpanie na luzie wygraja
0
@Siro mój kupon siedzi. Ja tam lubię analizować mecze. Nie kto strzeli jaki wynik a jak gra. Kanada grała szybka piłkę taka jak lubi Maroko. Gol był pewnikiem jedynie nie wiedziałem czy z tak slabym atakiem Belgow Maroko nie straci bramek i nie stawianie na Trossarda który jest w mega formie. Moja analiza trafia się trafna, przez pryzmat pierwszego meczu. Gdyby sędzia był normalny Belgia powinna już dzisiaj jechać do domu bo pierwszy mecz z Kanada to był istny dramat i tylko szczęście ich uratowało bo.nie było nawet sekundy dobrej gry. Pozdrawiam ja i moje kupony ;)
0
@Siro oglądałeś pierwszy mecz Belgia z Kanada ? Bo z livescore mogłeś o tym nie pomyśleć że Belgowie graja istny piach i tylko sędzia ich uratowal
0
@Kgorecki2500 nie jest ale są solidna drużyna. Jak ktoś patrzy na nazwiska a nie na grę to później zdziwiony. Pierwszy mecz z Kanada już powinni pakować się do domu Belgowie.
7
@AdiKingu96 gdzie ta niespodzianka ? Oglądał kolega pierwszy mecz z Kanada ? Przecież Maroko to nie jakieś ogorki
0
@Kamiloza91 Modric to musi jak najwięcej grać ;) najlepiej jakieś dogrywki żeby mieli
0
Bramka po dobrym kursie wchodzi. Jak się w Belgi gra za nazwiska to nie dziwi wynik
1
@Kgorecki2500 dokładnie tym bardziej że ostatnio Polacy dostali w 2 meczu 7-1 ;)
0
A mam gola Maroko ;(
0
@Striker ja tam cały czas czytam i.slysze głosy zachwytu ;) więc chyba tak
2
Każdy pisze ffrajersak porażka Japoni a taktyka broń się cały mecz strzel gola z przypadku według taktyki Michniewicza to wygląda już dobrze. Mecz z Mexykiem czy Chile wyglądał tak samo jak dzisiaj Kostaryka Japonia ;)
1
@maroon jak będzie grać Barcelona z Polska drużyna to musisz kibicować polskiej drużynie. Ja to myślałem że każdy ma wybór. Ale u nas w kraju każdy ma.robic jak sąsiad
0
@Janiama później się dziwić że Polska piłka to jest takie dno. Dość że nic nie osiągają to graja taka parodie że można tylko z wyniku się czasem cieszyć. Dla Polaka wyjście z grupy to.juz będzie sukces i dawanie.kowych kontraktów, pół składy będzie ekspertami przez kilkanaście lat bo przecież z grupy wyszli. A cały świat się śmieje z gry.
6
@BartqRKO dla mnie to jest jak najlepsze wyjście. Bezpośredni mecz pokazuje że jesteś lepszy od drużyny z taka sama ilością punktów. Taktyka decyduje w dwu meczu. Jedni graja bardziej ofensywnie inni mniej. Zawsze w bezpośrednim meczu robisz sobie przewagę punktu więc to jest też plus.
1
@fart ja to już dzisiaj czytałem że Krychowiak jeden z najlepszych u nam bo błędów nie popełnia. Ja tam liczę na to że na Francję trafia będzie meczycho ;)
2
Polska ogólnie gra piach ale dzisiaj wygrali i juz w mediach i na LaRambla super taktyka itp. Jak wyjdziemy z grupy to Michniewicz dostanie nowy kontrakt a nasz styl będzie przez najbliższe kilka lat granie Lagi ;) oczywiście że się cieszę że wygrali ale styl dramat tym bardziej że jest kim grać. No ale kto co lubi ;) jeszcze mi ktoś napisze że nie ma kim grać
0
@PatrykBarca słabo Ci to wyszło bo tam Argentyna cisnela a Messi super rozgrywał tutaj Polska grała kiche więc zbytnio nie miał co motywować
0
@Bagsik88 czyli bramki decydują a nie.mefze bezpośrednie aż dziwne
1
Mecze bezpośrednie później bramki są brane pod uwage w grupie ?
0
@Bernard777 szykuje to na finał. Angole jak trafia na jakąś lepszą drużynę zaraz do domu parodia to.jest drużyny LN to już pokazała właściwie Węgry
0
@FcPortoFan1999 jeszcze Angole zaraz przegrają i będę srac w ostatnim z taka gra
1
Pany jaki kurs na to że Portugalia wygra MS? Zastanawiam się czy za 100 albo 200 nie zaatakować. Jeżeli wyjdę z pierwszego to tak na prawdę półfinał i finał jedynie może być ciężki.
0
@tomek8756 wpoerdalajcie wszyscy warzywa przynajmniej przy mniejszym zapotrzebowaniu na takie jedzenie cena spadnie ;)
5
@Khajio tak napisałeś że myślałem że wygrywają ;)
0
@MESSIah16 przecież w meczu masz dużo takich sytuacji i jedne są odgwizdane inne nie. A przy karnym powinien być Var bo od tego jest ale jak wiadomo w sporcie są wałki oraz kolesiostwo które wypacza wyniki. Patrz mecz Kanady i brak karnego...
1
@CryMeARiver ale te czipy mają na głowie i w butach ?
0
@esem91 przecież tam zawodnicy byli bliżej siebie...
0
@esem91 ja tam widziałem w ogóle inne sytuację...