0

@antymadridista100 tzn jakie formie ? Z daremnym atakiem który nie zawsze zaskakuje? Niemcy mają Kim.grac w środku i z przodu dramat.to mają w obronie . Niemcy póki był remis nie atakowali na całego bo wiedzieli że remis dużo im daje. Przy stracie bramki stworzyli dużo sytaucji

0

@Barca1992 Niemcy na luzie wygraja z Kostaryka oni dzisiaj mieli kupę szczęścia z Japonią. Słaby kurs bo za 200 zł bym wjechał

1

@antymadridista100 ja tam dałem x2 na spokojnie tym bardziej że Niemcy mają dobry skład i nie wiem czemu każdy stawiał że Hiszpanie na luzie wygraja

0

@Siro mój kupon siedzi. Ja tam lubię analizować mecze. Nie kto strzeli jaki wynik a jak gra. Kanada grała szybka piłkę taka jak lubi Maroko. Gol był pewnikiem jedynie nie wiedziałem czy z tak slabym atakiem Belgow Maroko nie straci bramek i nie stawianie na Trossarda który jest w mega formie. Moja analiza trafia się trafna, przez pryzmat pierwszego meczu. Gdyby sędzia był normalny Belgia powinna już dzisiaj jechać do domu bo pierwszy mecz z Kanada to był istny dramat i tylko szczęście ich uratowało bo.nie było nawet sekundy dobrej gry. Pozdrawiam ja i moje kupony ;)

0

@Siro oglądałeś pierwszy mecz Belgia z Kanada ? Bo z livescore mogłeś o tym nie pomyśleć że Belgowie graja istny piach i tylko sędzia ich uratowal

0

@Kgorecki2500 nie jest ale są solidna drużyna. Jak ktoś patrzy na nazwiska a nie na grę to później zdziwiony. Pierwszy mecz z Kanada już powinni pakować się do domu Belgowie.

7

@AdiKingu96 gdzie ta niespodzianka ? Oglądał kolega pierwszy mecz z Kanada ? Przecież Maroko to nie jakieś ogorki

0

@Kamiloza91 Modric to musi jak najwięcej grać ;) najlepiej jakieś dogrywki żeby mieli

0

Bramka po dobrym kursie wchodzi. Jak się w Belgi gra za nazwiska to nie dziwi wynik

1

@Kgorecki2500 dokładnie tym bardziej że ostatnio Polacy dostali w 2 meczu 7-1 ;)

0

A mam gola Maroko ;(

0

@Striker ja tam cały czas czytam i.slysze głosy zachwytu ;) więc chyba tak

2

Każdy pisze ffrajersak porażka Japoni a taktyka broń się cały mecz strzel gola z przypadku według taktyki Michniewicza to wygląda już dobrze. Mecz z Mexykiem czy Chile wyglądał tak samo jak dzisiaj Kostaryka Japonia ;)

1

@maroon jak będzie grać Barcelona z Polska drużyna to musisz kibicować polskiej drużynie. Ja to myślałem że każdy ma wybór. Ale u nas w kraju każdy ma.robic jak sąsiad

0

@Janiama później się dziwić że Polska piłka to jest takie dno. Dość że nic nie osiągają to graja taka parodie że można tylko z wyniku się czasem cieszyć. Dla Polaka wyjście z grupy to.juz będzie sukces i dawanie.kowych kontraktów, pół składy będzie ekspertami przez kilkanaście lat bo przecież z grupy wyszli. A cały świat się śmieje z gry.

6

@BartqRKO dla mnie to jest jak najlepsze wyjście. Bezpośredni mecz pokazuje że jesteś lepszy od drużyny z taka sama ilością punktów. Taktyka decyduje w dwu meczu. Jedni graja bardziej ofensywnie inni mniej. Zawsze w bezpośrednim meczu robisz sobie przewagę punktu więc to jest też plus.

1

@fart ja to już dzisiaj czytałem że Krychowiak jeden z najlepszych u nam bo błędów nie popełnia. Ja tam liczę na to że na Francję trafia będzie meczycho ;)

2

Polska ogólnie gra piach ale dzisiaj wygrali i juz w mediach i na LaRambla super taktyka itp. Jak wyjdziemy z grupy to Michniewicz dostanie nowy kontrakt a nasz styl będzie przez najbliższe kilka lat granie Lagi ;) oczywiście że się cieszę że wygrali ale styl dramat tym bardziej że jest kim grać. No ale kto co lubi ;) jeszcze mi ktoś napisze że nie ma kim grać

0

@PatrykBarca słabo Ci to wyszło bo tam Argentyna cisnela a Messi super rozgrywał tutaj Polska grała kiche więc zbytnio nie miał co motywować

0

@Bagsik88 czyli bramki decydują a nie.mefze bezpośrednie aż dziwne

1

Mecze bezpośrednie później bramki są brane pod uwage w grupie ?

0

@Bernard777 szykuje to na finał. Angole jak trafia na jakąś lepszą drużynę zaraz do domu parodia to.jest drużyny LN to już pokazała właściwie Węgry

0

@FcPortoFan1999 jeszcze Angole zaraz przegrają i będę srac w ostatnim z taka gra

1

Pany jaki kurs na to że Portugalia wygra MS? Zastanawiam się czy za 100 albo 200 nie zaatakować. Jeżeli wyjdę z pierwszego to tak na prawdę półfinał i finał jedynie może być ciężki.

0

@tomek8756 wpoerdalajcie wszyscy warzywa przynajmniej przy mniejszym zapotrzebowaniu na takie jedzenie cena spadnie ;)

5

@Khajio tak napisałeś że myślałem że wygrywają ;)

0

@MESSIah16 przecież w meczu masz dużo takich sytuacji i jedne są odgwizdane inne nie. A przy karnym powinien być Var bo od tego jest ale jak wiadomo w sporcie są wałki oraz kolesiostwo które wypacza wyniki. Patrz mecz Kanady i brak karnego...

1

@CryMeARiver ale te czipy mają na głowie i w butach ?

0

@esem91 przecież tam zawodnicy byli bliżej siebie...

0

@esem91 ja tam widziałem w ogóle inne sytuację...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?