maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kaamilos87 pełną rękę obronił czyli na luzie to wziął
0
@Bochen777 a pewnie że tak jak wszystko na coś pójdzie. Ważne że to nie nasze.pieniadze i można tak sobie rozdawać. Wiesz czemu Państwo tak rozdaje pieniądze ? Bo to nie ich jak coś.upadnie to wezmą z innego miejsca. Jak przedsiębiorca by rozdawał pieniądze to jego firma by splajtowala. Kiedy ludzie to zrozumieją...
0
@Bogan ja pisze ogólnie. Beznadziejna gra dostajesz za to 30 mln. Ja rozumiem jeszcze 1 mln do podziału ale 30 ? 2,700 mld na telewzije rozdaja. Nagrody premie itd. Jeżeli ktoś wierzy dalej że inna inflacja będzie niska zarobek -produkt. Teraz już mamy tak że w sklepach mamy te same ceny co Niemczech. Ja jestem tym załamany bo mój jeden biznes już upadł a 2 spożywka będzie się trzymać ale rozdawnictwo i ciągle podwyżki to się płakać chce. Z każdą decyzją rządu mam pewność że u nas będzie coraz gorzej.
1
I ktoś się dziwić że ludzie nie kibicują swoim w naszym kraju. Ja rozumiem takie premie czy nagrody można dostawać za wygranie mundialu a nie za wyjście z grupy. Tak jak.pisalem wcześniej wyszli z grupy i ludzie zadowoleni. Szkoda że to są nasze pieniądze które powinny pójść na inne cele to samo jak TVP. Jeżeli ktoś dalej uważa że Polska kiedyś dogoni kraje jak Niemcy to przy takim rozdawnictwie i podwyżkach będziemy godzin jako robole dla bogatszych krajów.
0
@Kondziubarca Michniewicz zostaje Lewandowski rezygnuje z kadry oddaje się tylko Barcelonie i pasi ;)
0
@Kgorecki2500 z takich lepszych sytuacji to Niemcy dużo więcej mieli. Też się tak mecz ułożył że musieli atakować. Czekamy do.wtorku
2
@siuuu Holandia niby dobra obrona ale doprowadza do wielu sytuacji bramkowych. Samo za to stwarzaja bardzo mało. Cirzki mecz ogólnie
1
@Kgorecki2500 Hiszpania wcale łatwego meczu nie ma tym bardziej że jeden mecz z Kostaryka dobry rozegrał i reszta meczy poniżej poziomu gdzie.z Niemcami nawet mogli spokojnie przegrać.
0
Czyli jakiś niespodziewany wynik szykuje się w meczu Hiszpani bądź Portugali bo wszystko to za łatwo wygląda
4
@Oskar00 kurczę drużyna ustawiona defensywie a druga ofensywnie ;) inna taktyka inne wymagania ;) czemu ten Kane nie strzela tyle goli w klubie i tak dobrze nie gra jak Lewandowski?
0
@Janiama no.jak dla mnie on to jakoś piszczelem strzelił.
1
@norbi77 bo.podobno w tej ankiecie jest na odwrót głosowanie ;) tak na prawdę ludzie głosują na nie ;)
2
@Janiama jakby Zieliński uderzył zle to pewnie byłby gol. Gdyby babka miała wąsy
12
@Uukasz_93 papszun autobusiarz? Gość który stawia na przygotowanie fizyczne i gra presingiem i każde grać piłka? Kurde Ty oglądasz mecze ? Czy tylko jakieś opinie ?
0
@Sztosik no jak wrzutki czy do grania nie ma to co ma tam robić. Dobrze że lewy zaraz wróci do Barcy będą lepsi partnerzy i zaraz znajdzie formę i.dobra grę ale.jak to możliwe że napastnik musi mieć dobry piłkarzy obok siebie?
0
@Sztosik ale wiesz że Lewandowski życie z wczutek i podań ? Ja tam ciągle widzę jak musi się cofać. Jak wszedł.grosicki dopiero były dobre wrzutki. Zpoamnielm on ma brać piłkę i kiwac jak Messi
1
Polecam obejrzeć mecze Francji i zobaczyć że oni lubią oddać pole przeciwnikowi ;) tutaj czytam że oni oddali Polsce pole a to u nich normalne wirtuozow w środku do klepiania to nie mają ;)
0
@Uukasz_93 to pierwszy raz oglądasz mecz Francji że tak.piszesz ?
2
@FcBarcelonaFanMSN szkoda że nie można ile użytkownik ma lat bo logika u co nie których jest żałosna...
0
@GeraltzKatalonii ja.tam widziałem że Argentyna inaczej grała niż Francja. Szybkie doskoki wręcz bardzo agresywne za to Francja jak to zwykle pozwala na rozgrywanie i kontrowanie
0
@daniel32778 jak on wtedy miał najlepsze trio blaszcz Piszczek i lewy trio z Borussi. Reszta prezentowała się dobrze. Nawalka widać że jest specjalista bo po reprezentacji jego.kariera nabrała tempa xd
0
@Sulimo raczej nie chciał złapać głupie żółtej kartki tym bardziej że to podstawowy i niezastapiony pomocnik
1
@Siro oni tak graja przejęcie piłki i szybki kontratak. Ja tam uwazam że w takich turniejach i tak trzba mieć dużo szczęścia tym bardziej wiedziec jak wejsc w mecz bo temperatura jest wysoka a siły można stracić szybko. Argentyna też ma słabych zamienników tagliafico czy martinez straszne rozczarowanie
1
@Siro Argentyna dziisja nie grała jakos ostro, ja uważam że odpuszczali takie sytuację żeby kartki nie złapać bo jak wiadomo teraz te 2 mecze będą najważniejsze. Wióry w środku nie leciały dopiero pod koniec zdobyli bramkę zaczęli trochę ostrzej grać.
2
Martinez mial z 3 piłki za zamknięcie meczu co gość jest słaby
0
Zaraz Argentyna będzie srac w gacie
0
@Elosek też może chodzić o kartki. Wiadomo nie ma co ryzykować ale ich środek pola nie ma za bardzo zminjikow klasowych
0
Argentyna wygląda jakby chciała na stojąco awansować. Nie ma u nich tej agresji
1
Messi taka kaszankę grał ale zrobił co trzba. Może wejdzie na wyższy poziom po tej bramce
0
@ArterkHD pokaż mi momenty gdzie di maria grał dobrze czy robił jakaś wilka różnice. Jedyne podanie do Messiego w meczu z Meksykiem. Póki co zawodzi jak i Lautaro