maniekk
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ruuuddyyyyyyy
1
Zapinamy pasy i lecimy!!! :D
4
Ladna ta hiszpanka ;)
11
Nie wiem kto dopuszcza tak stronniczego komentatora jak Laboga do mikrofonu, ale od siebie powiem tylko wyp...laj :)
0
Serio canal+ nie zrobilo studia przed takim meczem? WTF.
0
godzina panowie. Piwko juz sie chlodzi u mnie :)
0
Nie jest zle chyba? :D
0
Nie jest zle!!!
0
FCB - Monaco
Juve - Porto
Real - PSG
Barca - ATM
tak to widze ;)
0
podobno rafinha sugerowal 2 strone, ale mats zrobil tak jak uwazal.
4
Chyba chodzi o to ze kibice beda 12 zawodnikiem ;). Jesli to byla ironia z Twojej strony to jej nie wyczulem!
1
Jak sobie pomysle ze jeszcze tylko przez kilka sezonow bedziemy mogli ogladac geniusz Leo Messiego na najwyzszym poziomie to chce mi sie plakac... Nie ma co ukrywac ale czas zapierdziela do przodu a Leo ma juz 28 na karku. Ciesze sie ze zyje w czasach kiedy moge ogladac jego gre.
1
dzieki za odpowiedz!
2
Skrot z komentarzem Hudsona juz jest?
0
Neymar dzisiaj mnie przeraza... :D
0
TEeeeeer Stegen!!!
0
A potem sie dziwicie ze Andres nie ma asyst. Brawo dla Neymara. 10 zmarnowana 100% chyba. I teraz Karny i nerwowka.
0
Whaaaaaaat mats szaleje :D
0
Aaaaaaaaaaaaa to juz dzis!! :D
2
Joe Hart: Yes, we can. But... but not yet!
2
Ronaldo stara sie wypracowac dla siebie Karnego bo strzelanie ewidetnie mu dzis nie wychodzi :D
32
"To czy Ronaldo dogoni Messiego jest glownie zalezne od tego w jakiej formie bedzie Real i Portugalczyk"
NIe Panie Laboga. To jest zalezne tylko i wylacznie od tego czy Messi jest w formie :)
1
Alez ten CR7 dzis drybluje.
0
Mecz bez histori. Mimo to wazne 3pkt.
0
Piatek 13?!? PrzypadeG? ;D
5
Na C+ Sport leci wlasnie powtorka wczorajszego meczu. Nie wiem jakim cudem oni awansowali. Kompletnie nie istnieli w 1 polowie. Bramki ktore strzelili praktycznie z niczego.
2
Jedno slowo: LEGENDA
1
Wiem ze mecz meczowi nie rowny.. ale nie ma co tutaj ukrywac Real jest w dolku i to sporym. Zostac wygwizdanym na wlasnym stadionie to juz upokorzenie po calej lini. Innej opcji na 22 marca jak 3 punkty nie widze przy obecnej dyspocycji krolewskich.
Nie licze na jakis pogrom, dla mnie wystarczy 1-0. Najwazniejsze sa 3 punkty!
0
Alez piekny gol :OOO
0
Game Over ....... :P