maniekk
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kierwa trzeba bylo zainwestowac w ten XyloGel na Katar. Tak ladnie go reklamuja w TV :D
0
Mnie osobiscie w RPA strasznie irytowaly wuwuzele czy jakkolwiek sie to zwie. EUROPA -> Ameryka poludniowa naprzemiennie i mi to pasuje. Dla mnie Anglia zaslugiwala duzo bardziej niz Katar ale ja tam sie nie znam :)
2
Stoch co dojebal do pieca. :O
0
200tys za kibicowanie? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc co piszesz D:
0
Dania juz odpadla jakby co. Francja ich rozjedzie
16
Dobrze ze w pilce noznej nie mozna wystepowac w 3 reprezentacjach w swojej karierze. Co to za kpina w ogole jest. TO mistrzostwa swiata krajow czy kurwa sklejek wykupionych zawodnikow z roznych krajow?
2
Ciezko sie gra przeciwko sedziom. 2 minuty wykluczenia na caly mecz dla kataru to jakas kpina. Do tego bramka uznana jak koles ma polowe stopy na polu? WTF
1
Farbowani reprezentanci kataru spiewajacy hymn w ichniejszym jezyku z reka na sercu.. so weird
0
Ojjj ciezko bedzie go pobic, aczkolwiek jest na dobrej drodze. Zauwaz ze Neymar bez Messiego nie bylby taki skuteczny :)
0
Dla mnie magia jest to co w tym sezonie gra Messi. Nie chce chwalic dnia przed zachodem slonca bo bedziemy Barce rozliczac pod koniec sezonu ale wydaje mi sie ze to jest najlepsza wersja Leo jaka ogladamy w jego histori. Nie dlatego ze wciaz strzela bramki a dlatego ze wzial sie za kreowanie gry i stal sie prawdziwym liderem zespolu, rozgrywajacym robiacym roznice..! Ogladal ktos wszystkie odcinki Kapitana Tsubasy za malolata? :D
0
kanal fcbworld na youtube 1 wideo
0
1
http://www.theguardian.com/football/2015/jan/28/santiago-bernabeu-abu-dhabi-bernabeu-real-madrid?CMP=share_btn_tw
ABU DABI BERNABEU. AHAHAHA Co jak co ale sprzedac nazwe SANTIAGO BERNABEU? Zalosne :)
0
skad ten cytat? :)
0
Obiadu nie jadl chyba :D
0
AJJJJ messi.. jakos spadlo tempo, czuc to w powietrzuy :D
1
kazdy ma gorszy dzien. :) dla mnie to filar naszej defensywy jednak powinien byc tym pierwszym filarem na DP a nie na SO
2
AHAHAHAHA kurwa jaka kosa. W podstawowce na przerwach takie sie dawalo :D
0
Prawdopodobnie w tunelu cos odjebal, ale tez jestem ciekaw za co dokladnie :)
0
Za co czerwo dla Gabiego ktos, cos? : )
0
Hmm jakby nie gwiznal faulu masche przed 11 jako karnego tylko w sytuacji kiedy alba dotknal pilke reka nie padlby gol po kontrze, wiec jakby nie patrzec troche nam sie przyfarcilo w tej sytuacji :D
1
Slaba praca sedziego.. gwizdze karny na faulu przed 11 a nie gwizdze ewidetnej reki alby po ktorej barca z kontry strzela bramke ;). Dziwny mecz. Torres znow przed 60 sekunda pakuje pilke do siatki a nasi obroncy w szoku. Slaby wystep Masche jak narazie.
0
Mam nadzieje ze ta asysta suarez zamknal niektorym paszcze :)
0
Atmosfera na tym stadionie jest chyba bardziej rozpraszajaca niz na SB.
0
Torres jak z Realem.
2
Co za mecz... MASAKRA! :)
Brawo polacy
0
Kto mowil ze Rojewski go wkurza?
1
A gdzie ja powiedzialem ze jest gorszy? :) Jedyne watpliwosci mam co do formy Andresa.. jednak wiem ze iluzjonista moze w koncu odpalic, zwlaszcza w takim meczu.
0
Lepszego skladu aktualnie Barca nie jest w stanie wystawic. Jesli Iniesta bedzie niewidoczny warto sprobowac wprowadzic Rafinhe/Xaviego. Wiecej zmian nie przewiduje, chyba ze na koncowke Pedro zeby zapierniczal jak szympans z przodu. :)
0
Tak jak wypowiedzial siw kolega wyzej oni sa pod wielka presja. Pieniadze to nie wszystko. Nie bez powodu wielu bogatych ludzi popelnia samobojstwo, prawdopodobnie na wiecej mentalnych problemow niz zwykly szary czlowiek. Oni tez maja swoje problemy duzo wieksze niz Twoj problem z kasa materialisto