maniekk
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzygam :) literowka!
1
Po prostu juz mi sie niedobrze robi jak wszedzie walkujecie na tej stronie temat ronaldo
1
Dokladnie. Zygam juz tymi komentarzami na temat Ronaldo. Jak jakies pieprzone brukowce ktore tylko czekaja na jakiekolwiek potkniecie.
0
I serio uwazam ze powinnismy sie cieszyc tym, ze mamy mozliwosc z tygodnia ba tydzien do ogladaniaia coraz lepszej wersji Barcy zamiast skupiac sie na tym co u naszego najwiekszego rywala. Czasami mam wrazenie ze wieksza czesc uzytkownikow tej strony tylko czeka na jakiekolwiek potkniecie rywala zeby miec okazje zmieszac go z blotem jak jakies piep*zone brukowce. Nie na tym polega kibicowanie. Napisalem ten post bo irytuje mnie ze 3/4 jest na temat ronaldo a news przeciez dotyczy wypowiedzi na temat messiego?
2
Napisalem ze rowniez uwazam ze zachowal sie zle ale w jakims stopniu w przeciwienstwie do Was rozumiem ze jest to prawdopodobnie spowodowane jego aktualna sytuacja zyciowa. Nie popieram takiego zachowania ale gosc prawdopodobnie serio ma trudny okres w zyciu
2
Ahhh te Wasze ciagle porownania CR7 do Leo. Tez jestem zdania ze Ronaldo zachowal sie wczoraj conajmniej niefajnie aczkolwiek wezcie pod uwage jego sytuacje osobista. Nie badzmy ignorantami, on nie jest robotem i ma gorszy okres swojego zycia po rozstaniu z irina. Swoja droga gosc mogl byc podirytowany skoro po miesiacu od rozstania widzi swoja byla laske pozujaca z innymi gosciami. Leo ma ta przewage ze ma kochajaca kobiete a nie sztuczna lalke udawajaca milosc
0
Wpisalem i nie bylo :)
1
Moglbym prosic bezposredni link?
3
Link do skrotu z komentarzem raya hudsona ktos posiada?:)
0
Nie wiem jak u Ciebie ale u reszty w XXIw internet jest w telefonach!
0
Ja p.. Mecz barcy, mecz polski a mi prad pada na osiedlu! FML
1
Ajjjj.. piekna pilka od Rakitica. Szkoda Suarez.
0
Ciekaw jestem jaka jest srednia ocen Leosia w tym sezonie. :D
0
Niestety strasznie ciezko oglada sie film na tej stronie, srednio co 15sekund przerywa i ladowanie :D..
0
dziekuje D10S:)!
0
Dzis na youtube mozna bylo obejrzec film Leo Messi - The Movie 2014 w wersji z napisami bodajze holenderskimi? Niestety LaLiga zablokowala juz dostep do filmu. Czy ktos orientuje sie gdzie jeszcze mozna go obejrzec?
2
Ktos wie co cristiano powiedzial o messim ktos zna hiszpanski/portugalski? Bo komentator nie przetlumaczyl? !?
4
Co cristiano powiedzial o messim ktos zna hiszpanski/portugalski? Bo komentator nie przetlumaczyl?
1
Panie.. Antonella jest po prostu sliczna. Tylko pozazdroscic.
9
Brakuje mi teraz w Barcy takich ludzi. Puyol, Pinto, Valdes.. wszystkich cechowalo jedno, walecznosc i wielkie serce do gry.
1
4-0 !! jeszcze 1 i kolejny hattrik messiego na CN!!
6
AHAHAHHAHA KOMENTATORZY CHYBA JESZCZE NIE WIEDZA
0
Neymar chyba za duzo w fife gra. Irytuja mnie juz jego straty.
0
Jest i messi :)
0
2 POŁOWA to bedzie pierwsza w tym roku wysmienita decyzja trenera.. czyli powrot do taktyki "NA KLOPOTY LEO MESSI"
0
Miejmy nadzieje ze messi nie przybalowal zbyt ostro w przerwie swiatecznej bo wyglada na to ze tylko na niego mozemy dzis liczyc
0
Zamknij dupe. Nasz najlepszy pomocnik
0
Ciekawe jak dlugo nasz wielki trener Luis Enrique nie bedzie wpuszczal Leo
0
A bramka neymara?
0
Barca kolejny sezon z rzedu bardzo ciezki pierwszy mecz. Jednak nie ma co sie martwic. City nie jest juz takie mocne.. a chcac wygrac LM trzeba pokonac kazdego! Wiec VEB i nie narzekamy!