mara7villa
Dołączył/a: listopad 2012
Koronowo
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro Villa 3, to Deulofeu 0
.
0
Alexisa mogą sobie wypożyczyć, będzie lepiej dla niego.
0
Villa za Pedro, i JADZIEM.!
0
kurw*
0
link*
0
podacie lin gdzie oglądacie?
0
transmisje*
0
błagam cie transmije!!!!
0
podałby ktoś transmisje
0
Podałby mi ktoś bardzo dobrą transmisję w HD i bez zacinania, z góry dzięki.
0
Teraz wszyscy na Villę a w ostatnim meczu w jakim zagrał ZM.Czepiacie się o tą sytułację sam na sam, ale on chciał podawać a nie jak Deulofeu- kontra 2 na 2 a on myśli że jest jakimś bogiem i chce przejść 60m z piłką przy nodze.
0
Pff a gdzie Villa?!!??!
0
Może to nic poważnego, ale ja jednak dałbym mu odpocząć i chciałbym aby opuścił te 2 mecze w La Lidze .Pieprzyć ten rekord ważne żeby był w pełni sił.
0
Nie rozumiem dlaczego villa tak nisko? 2x zawodnik meczu 3 gole, asysta?Wg mnie conajmniej 7
0
Skład wg mnie:
Bramka: Valdes
Obrona : Montoya, Pique. Puyol, Adriano
Pomoc: Thiago, Busqets, Song
Atak: Messi, Villa, Tello
Jak ci się nie podoba
0
Yea!Teraz Villa już napewno w 11 wyjdzie.
0
Gdyby w klasyfikacji Kanadyjskiej liczone były także minuty na boisku, może Villa by się chociaż na 10 załapał ;)
0
@barcatikitaka
Ty jesteś jakiś niedorozwinięty??
0
31 urodziny obchodzi dziś David Villa. Happy Birthday!!!!!
0
Podalibyście ile goli mają poszczególni zawodnicy(licząc wszystkie rozgrywki ) oraz La Ligę? Będę wdzięczny.
0
hahahahahhahahahhahahahhahhahahhahahahahahhahahahahahahahhahhahahahahahahaahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaaahahaahahahaaaaaaaaaaaaaahhahahaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaahahhahaahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahaha
0
@Messimilian
Aha, szkoda, liczyłem na remis
0
Witam! Nie oglądałem meczu Real - Athletico jaki był wynik? Z góry dzięki ;)
0
Jak w kolejnym meczu Villa nie wyjdzie w podstawie to ja naprawdę mu życzę aby zmienił klub, to będzie dla niego najlepsze.
0
a villa?
0
Villa błagam
0
niech villa wejdzie
0
Jeszcze niech wejdzie villa i srzeli
0
jezu pedro!
0
samobój.