0

Haha niedługo Pique będzie mieć więcej goli niż Alexis

0

golll

0

jaaaaaaaaaaaaaa

0

Może i dużo pracuje ale co z tego jak nic z tego ''pracowania'' nie wynika?

0

I właśnie dlatego chciałbym Ville za Pedro

0

http://pl-sport.tv/stream-2.htm Na jakość nie można narzekać, po polsku, nie tnie mówiąc krótko polecam.!

0

Choć jestem fanem Barcelony to Villa jest jednak moim ulubionym piłkarzem i dla jego dobra powinien odejść, przecież w innych potężnych klubach grałby ok 3000minut w sezonie a nie jak w Barcie 1500. To jakaś PARANOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie rozumiem dlaczego Tito tak oszczędza Villę, co on chce niego zrobić jakiegoś Super rezerwowego tak jak to było w ostatnich sezonach z Mascherano, i będzie go tylko wypuszczał w CdR i w co 3 meczu PD i co 6 w LM?!

0

Ładne ocenki ;) Choć szczerze mówiąc to liczyłem że ZM zostanie Thiago ale Villa też może być.

0

Ciekawe kiedy będą wreście oceny?!!?!

0

Wg mnie to był jego najładniejszy gol, ale to tylko moje zdanie.

0

Villa ma najlepszy strzał z dystansu z Barcy i jest w ścisłej czołówce PD. Wg mnie jest on najlepszym graczem przeciwko drużyną grającą tak zwanym ''autobusem''.

0

Kto wg Was bedzię ZM-ja się zastanawiam między Villą a Thiago ;)

0

Thiago,Villa i Song najlepsi!

0

aj tello

0

Strzal villi z 35m byl lepszy niz tello z 12m

0

Niech tito da villi zagrac 90minut.

0

pamietam jak villa strzelal 200 gola i gdy zobaczylem jak strzela 300gola to az mi sie leska w oku kreci

0

300 gol Respect villa

0

villa gol ;)

0

ALE PIEKNIE

0

VILLAAAAAAAAAAAAAAA

0

eh..

0

Po 1 przerwie wg mnie najlepszy villa i thiago

0

tello ?!

0

wiecej pilek na ville

0

villa i puyol najlepsi

0

Najgorsze 20 minut w tym sezonie

0

I takie mecze swiadcza o naszej obronie.

0

haha lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?