mara7villa
Dołączył/a: listopad 2012
Koronowo
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha niedługo Pique będzie mieć więcej goli niż Alexis
0
golll
0
jaaaaaaaaaaaaaa
0
Może i dużo pracuje ale co z tego jak nic z tego ''pracowania'' nie wynika?
0
I właśnie dlatego chciałbym Ville za Pedro
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm Na jakość nie można narzekać, po polsku, nie tnie mówiąc krótko polecam.!
0
Choć jestem fanem Barcelony to Villa jest jednak moim ulubionym piłkarzem i dla jego dobra powinien odejść, przecież w innych potężnych klubach grałby ok 3000minut w sezonie a nie jak w Barcie 1500. To jakaś PARANOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie rozumiem dlaczego Tito tak oszczędza Villę, co on chce niego zrobić jakiegoś Super rezerwowego tak jak to było w ostatnich sezonach z Mascherano, i będzie go tylko wypuszczał w CdR i w co 3 meczu PD i co 6 w LM?!
0
Ładne ocenki ;) Choć szczerze mówiąc to liczyłem że ZM zostanie Thiago ale Villa też może być.
0
Ciekawe kiedy będą wreście oceny?!!?!
0
0
Villa ma najlepszy strzał z dystansu z Barcy i jest w ścisłej czołówce PD. Wg mnie jest on najlepszym graczem przeciwko drużyną grającą tak zwanym ''autobusem''.
0
Kto wg Was bedzię ZM-ja się zastanawiam między Villą a Thiago ;)
0
Thiago,Villa i Song najlepsi!
0
aj tello
0
Strzal villi z 35m byl lepszy niz tello z 12m
0
Niech tito da villi zagrac 90minut.
0
pamietam jak villa strzelal 200 gola i gdy zobaczylem jak strzela 300gola to az mi sie leska w oku kreci
0
300 gol Respect villa
0
villa gol ;)
0
ALE PIEKNIE
0
VILLAAAAAAAAAAAAAAA
0
eh..
0
Po 1 przerwie wg mnie najlepszy villa i thiago
0
tello ?!
0
wiecej pilek na ville
0
villa i puyol najlepsi
0
Najgorsze 20 minut w tym sezonie
0
I takie mecze swiadcza o naszej obronie.
0
haha lol