0

aj...

0

a mogl byc gol

0

podajcie jakąć transmisje w hd :/

0

Tak czytam te wasze komentarze i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :/

0

@Artix Messi nie zagra

0

Villa!

0

Tito kocham cię 3> villa na środku-poezja

0

swoich*

0

Nie chcę przesadziś ale iniesta zagrał jeden ze swojich najlepszych 5 meczy w calutkiej karierze.

0

Wg mnie to Iniesta bardziej od messiego zasłużył na złotą piłkę, zaraz ktoś powie ''taa, ale to messi ma 80 pare bramek w sezonie'' i.t.p ale to Iniesta strzela decydujące gole, to iniesta nie raz wyciągał nas z za przeproszeniem gówna.Dlatego wg mnie Iniesta powinien dostać ZP.

0

Teraz ''Valdes! kocham cię'' a 1,5 miesiąca temu było ''sprzedać łysą pałę'' i.t.p Ludzie zastanówcie się czasem co piszecie...

0

Podałby mi ktoś link do transmisji w HD?Z góry dzięki ;)

0

Bedzie w madrycie zimno -11 ^^

0

Dobrze ze villa będzie pauzował tylko 1 mecz

0

OOO Villa O_O

0

@Rumba de Barca
A co jeżeli Chelsea wygra 7:0...? Jeszcze może wyjść z grupy choć szansa na to jest równa 0,01 %

0

Nie rozumiem dlaczego Real go wyżucł :/ ?!

0

Niech wystawi Villę na szpice!!

0

@DajBicz
Thx;)

0

Mam pytanko...czy po Mullerze jest jeszcze ktoś kto ma więcej bramek? Z góry dzięki, czekam na minusy...

0

@rademenes


Mu chyba chodziło o to że strzelił 80 bramkę w roku w meczu w LM ;)

0

Villa w LM chyba wyjdzie w meczu w Lizbonie

0

villa?

0

ville a nie defoul!!!

0

villa na boisko please...

0

pedro...

0

Villa na boisko za Pedro
!!!

0

Podałby mi Ktoś jakąś dobrą transmisje w HD? Z góry dzięki

0

przepraszam Saragossa

0

Droga Redakcjo, dlaczego nie ma ocen z meczu z Realem Sociedad ?!?!?!?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?