mara7villa
Dołączył/a: listopad 2012
Koronowo
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aj...
0
a mogl byc gol
0
podajcie jakąć transmisje w hd :/
0
Tak czytam te wasze komentarze i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :/
0
@Artix Messi nie zagra
0
Villa!
0
Tito kocham cię 3> villa na środku-poezja
0
swoich*
0
Nie chcę przesadziś ale iniesta zagrał jeden ze swojich najlepszych 5 meczy w calutkiej karierze.
0
Wg mnie to Iniesta bardziej od messiego zasłużył na złotą piłkę, zaraz ktoś powie ''taa, ale to messi ma 80 pare bramek w sezonie'' i.t.p ale to Iniesta strzela decydujące gole, to iniesta nie raz wyciągał nas z za przeproszeniem gówna.Dlatego wg mnie Iniesta powinien dostać ZP.
0
Teraz ''Valdes! kocham cię'' a 1,5 miesiąca temu było ''sprzedać łysą pałę'' i.t.p Ludzie zastanówcie się czasem co piszecie...
0
Podałby mi ktoś link do transmisji w HD?Z góry dzięki ;)
0
Bedzie w madrycie zimno -11 ^^
0
Dobrze ze villa będzie pauzował tylko 1 mecz
0
OOO Villa O_O
0
@Rumba de Barca
A co jeżeli Chelsea wygra 7:0...? Jeszcze może wyjść z grupy choć szansa na to jest równa 0,01 %
0
Nie rozumiem dlaczego Real go wyżucł :/ ?!
0
Niech wystawi Villę na szpice!!
0
@DajBicz
Thx;)
0
Mam pytanko...czy po Mullerze jest jeszcze ktoś kto ma więcej bramek? Z góry dzięki, czekam na minusy...
0
@rademenes
Mu chyba chodziło o to że strzelił 80 bramkę w roku w meczu w LM ;)
0
Villa w LM chyba wyjdzie w meczu w Lizbonie
0
villa?
0
ville a nie defoul!!!
0
villa na boisko please...
0
pedro...
0
Villa na boisko za Pedro
!!!
0
Podałby mi Ktoś jakąś dobrą transmisje w HD? Z góry dzięki
0
przepraszam Saragossa
0
Droga Redakcjo, dlaczego nie ma ocen z meczu z Realem Sociedad ?!?!?!?!