0

jestem jak najbardziej za.
za pieniądze ze sprzedaży alvesa i pique kupić martineza i albe na lewą obronę. prawa obrona dla montoyi.
sprzedać również keite i adriano. jeżeli będzie ktoś dobry za keite to kupić, jeśli nie to będzie mógł grać np. dos santos.
ze sprzedaży tych 4 piłkarzy kupimy nowych i pewnie jeszcze trochę zostanie. wtedy mam nadzieję, że zarząd po nie udanym co by nie mówić sezonie szarpnie się na jakiś duży transfer piłkarza ofensywnego. oczywiście mam na myśli neymara.
po przewietrzeniu składu z nowymi za rok triplete :D

0

spoczko juz nic nie bede pisal. nastepny moj komentarz napisze pod newsem o sprzedazy alvesa. chcialbym, zebys ty tez tam byl dorosly znawco futbolowy.

0

ja sie nie osmieszam. tylko was informuje, ze chodza plotki o sprzedazy alvesa. niedługo redakcja wam przetlumaczy newsa o 100 mln na transfey. tam bedzie o alvesu troche.

0

przeciez tu nie chodzi o poziom sportowy. kazdy wie, ze alves to najlepszy prawy obronca swiata, idealny dla naszego systemu. tu chodzi o jego zachowanie, ktore sie bardzo pogorszylo od czsu jego rozwodu. zaczal chodzic po noncnych klubach i zaczal fochowac na treningach. PODOBNO. to narazie plotki. w polotki o konflikcie zlatan-pep tez nikt nie wierzyl.

0

zobaczymy kto w jakim bedzie humorze jak alves odejdzie z klubu :)

0

w plotki o sprzedazy zlatana po jednym sezonie tez nikt nie wierzyl.

0

nie zartuj z tym messim
o sprzedazy pique i alvesa mowi sie co raz glosniej. to nie sa moje wymysly.

0

pique do la galaxy. razem z shakira beda mogli sie lansowac w hollywood.
alvesa sprzedac do anży. alvesa grajacy w dobrym europejskim klubie bylby dla nas ogormny zagrozenie. dlatego jego trzeba sprzedac madrze.
sprzedac nalezy rowniez adriano i keite.
za alvesa bedzie gral montoya.
za pique trzeba bedzie kupic martineza
za adriano jordi albe
i mamy kadre gotowa na nasteony sezon.
nie minusujcie. we wrzesniu zobaczycie, ze mialem racje.

0

dlaczego mam sie zle czuc?

0

potrzebna jest mala rewolucja. trzeba troche przewietrzyc sklad.
pique i alves powinni odejsc + adriano i keita.
za uzyskane pieniadze kupic
srodkowego obronce np. martineza
lewego obronce np. albe

0

Barca ma trudniejszy kalendarz

0

0

tu nie chodzi o 6 mln tylko o to kto byl zrodlem tych informacji. jak wiemy byl nim real madrid teraz tylko trzeba, zeby sad wydal wyrok i kompromitacja faszystow z madrytu gotowa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?