maradona19
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kolejny ciężki stadion, kolejne 3 punkty.
0
11
0
dlaczego Villa nie cieszył się z bramki? smutno mu?
0
lukkaszku6 o co walczysz?
0
zbulwersowany1
wczoraj słaby Messi to i tak poziom nieosiągalny dla CR7.
0
beny23
nie dość, że nie płacisz za prąd to jeszcze masz problemy ze wzrokiem. gdzie ty widziałeś, ze Fabgregas się zwijał z bólu?
0
Alves jest chory na astmę. przed meczem się szprycuje i może biegać przez 90 minut :D on nigdy nie jest zmęczony. po prostu po 4 dobrych latach przychodzą słabsze.
kto za Alvesa? Montoya jest już gotowy. pokazał to w meczu z RM.
0
jeszcze 2 dni temu nie miałem wątpliwości kto zagra z RM. dzisiaj jest ich kilka. Alves czy Montoya. Alba czy Adriano. no i co z Fabregasem?
0
lew23
pierwsze słabe spotkanie Alvesa? chyba nie oglądałeś poprzednich meczów. chociażby ze Spartakiem gdzie również został zmieniony.
0
od początku tego sezonu mamy ogromne problemy z odbiorem piłki. bardzo dużo czasu i sił nas to kosztuje, a i tak nie zawsze to się udaje, bo rywale bardzo często swoje wymiany piłki na naszej połowie kończą strzałem albo jakimś groźnym dośrodkowaniem. nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, ale trzeba to jak najszybciej poprawić.
0
tak naprawdę w tym sezonie nie zagraliśmy jeszcze nic wielkiego, a mamy komplet zwycięstw i 8 punktów przewagi. z RM raczej przegramy, ale nawet 5 punktów to duża przewaga. kwestią czasu jest jak zaczniemy grać dobrze i regularnie ogrywać rywali po 3-0.
0
Alves to już niech lepiej idzie do tego swojego ukochanego PSG. nie da się na niego patrzeć.
0
MRM94
ten niedorozwinięty kompan to Rafał Wolski prywatnie kibic RM. zresztą tak samo jak Laboga.
0
MRM94
jaka sfrustrowana mierda. hahaha
0
Markus32
uśmiałem się :D
0
bana mu za napisanie "sreal"
co za brak szacunku!!!!1!!11
0
Andziaxd
wszędzie piszę o wielkim Realu Madryt ty też powinieneś. w innym wypadku mędrcy z fcbarca.com napiszą, że nie masz szacunku do rywala.
0
napisałeś, że Ronaldo jak zwykle za Messim czym dałeś do zrozumienia, że jest dużo słabszy od Messiego. to brak szacunku dla rywala. na tej stronie nie wolno pisać, że będzie manita. po zwycięstwach nad Realem należy przeprosić. w innym wypadku okazujesz brak szacunku wielkiemu Realowi Madryt.
0
moim zdaniem Messi nie zasłużył na bycie ponad Ronaldo.
mam szacunek dla rywala dlatego uważam, że tę nagrodę jak i inne w przyszłości powinien dostawać Ronaldo albo inny piłkarza wielkiego Realu Madryt.
0
banować to powinny tych, którzy naskakują na chłopaka, który napisał, że będzie manita.
0
no ja już wylizałem mourinho stopy i wiesz co jeszcze.
to oznaka szacunku dla rywala. wy jej nie macie.
na stos.
0
piachuFCB
trochę szacunku dla rywala.
0
barca_fun
widzę pojechałeś klasykiem. po zwycięstwie Barcelony nie zapomnij przeprosić swoich dojrzałych kolegów madridistów.
0
Dinio
chodź to ci zmienię.
0
Daro-GucioFcB
nie zapomnij wylizać stóp Mourinho.
0
jeżeli jakimś cudem wygramy (wiadomo są od nas dużo lepsi) to koniecznie Vilanova po meczu powinien przeprosić. kibice z fcbarca.com takiego braku szacunku do rywala nie zniosą.
0
nie. przegramy 5-0 i później im jeszcze podziękujemy, że nas oskarżali o doping.
0
nom rozgryzłeś mnie :(
0
Rich
ponieważ niektórzy kibice Barcelony lubią jak im się pluje w twarz.
uefalona i koksiarze padnijcie na kolana przed wielkim Real Madyrt.
0
piachuFCB
obstawiasz 2-1 dla nas? gdzie twoja pokora? padnij na kolana przed wielkim Realem Madryt.