0

Guardiola osiągnął dokładnie to co chciał osiągnąć.
Podzielić kibiców Barcelony, podzielić piłkarzy.
Guardiola jest trenerem najlepszej drużyny na świecie i zamiast grać na boisku on woli atakować na konferencji.
To nie przypadek, że chce skłócić Neymara (człowieka Rosella) i Messiego. Jak się dogadają mogą być wielki zagrożenie dla Pepa.

0

mógłby ktoś podać link do wypowiedzi Rosella w której wykorzystuje chorobę Tito do ataku na Guardiole?
Czy Pan Guardiola kłamie?

0

Laporta po stronie Pepa. Bez niespodzianek. Laporta przeciwko Barcelonie. Byle tylko wrócić do koryta.

0

Po zakupie Thiago kadra Bayernu wygląda imponująco. Na prawie każdej pozycji mają bardzo dobrego zmiennika.
Teraz to Pepowi nie przeszkadza? Dlaczego Pep w Barcelonie nie chciał szerokiej kadry? Pep działał na szkodę Klubu?
Gdy Pep trenował Barce nie chciał Suareza, bo to klient jego brata. Dlaczego teraz kupuje Thiago? Przecież to również klient jego brata? Pep działa na szkodę Klubu?
Dlaczego Pep podpisywał kontrakty tylko na rok w Barcelonie, a w Bayernie od razu podpisał na 3 lata?
Dlaczego Pep nie chce w Bayernie Fabregsa piłkarza o ktorego tak zabiegał w Barcelonie? Chciał Fabregsa, żeby ten zablokował rozwój Thiago i łatwiejsze było jego wyjęcie w przyszłości gdy będzie trenował inny klub?
Pep działał na szkodę Barcelony?
Dlaczego Pep w perfidny sposób Barcelonę? Dlaczego Pep nie bronił swoich piłkarzy gdy Real Madryt oskarżał jego piłkarzy o doping? Dlaczego Pep nie nie mówił gdy Mourinho wkładał palec w oko Vilanovy?
Nie miał wtedy jaj czy po prostu działał na szkodę Barcelony?
Ile Perez zapłacił Pepowi, żeby ten zaatakował Barcelonę?

0

Song spokojnie może grać wyżej, nie tylko na defensywnym pomocniku. Tak było w ostatnim sezonie w Arsenalu gdzie miał dwucyfrową liczbę asyst.
Śmieszne to, bo my chcieliśmy z niego zrobić stopera.

0

Freixa mówił, że mają pieniądze na wielki zakup. Nie ma co się martwić pieniędzmi.

0

Piłkarzy z takim nastawieniem nam potrzeba. Szkoda tylko, że nie ma tyle talentu co Thiago.

0

Dokładnie. Chociaż płacenie klauzul w Hiszpanii nie jest dobrze odbierana trzeba było to zrobić, nawet kosztem dobrych relacji z Athleticem. Trzeba było zapłacić raz ale dobrze, a nie wydawać pieniądze na półśrodki.

0

Bayern ostatnio to nawet nie negocjuje z klubami tylko wchodzi jak do sklepu i płaci klauzule :D
Martinez, Gotze i teraz Thiago.

0

myślałem, że chcesz się odegrać na Bayernie za to, że nam sprzątnęli Thiago ;)
za tamten półfinał to ja też chce rewanż :)

0

ah ah ah haahh ahah ha ha ha ha

0

Co do Thiago. Nie ma co płakać. Xavi, INiesta jeszcze chwilę pograją, a w kolejce czeka Oliver Torres, zaklepany przez Rosella przy okazji transferu Villi do Atletico.

0

nie mieszaj do tego Bayernu.

0

kiedy ostatnio raz tabelę widziałeś? rok temu?

0

Dlaczego Guardiola chce kupić Thiago, klienta swojego brata? Jak mieliśmy szansę na sprowadzenie Luisa Suareza to Guardiola zablokował transfer, bo to również klient brata.
Teraz już mu to nie przeszkadza?

Guardiola działał na szkodę klubu?

0

Iniesta84

Ja nie trzymam strony Rosella. Nie jestem Nunesista, Cruyffista, Pepista.
Ja jestem barcelonistą. Mam gdzieś te podziały. Będę zawsze wspierał tego, który jest obecnie u władzy. Nie chce żadnej polityki, bo ona szkodzi Klubowi i wynikom sportowym. CHce mieć spokój. Pep to popsuł. Pep dzieli barcelonsmo, dlatego go atakuje.

0

Tak. Atakując Rosella Pep atakuje Barcelonę ponieważ nie ma najmniejszych szans na wcześniejsze wybory. Atak Guardiola to atak w jednośc barcelonismo. Teraz będzie smród do 2016.

0

Mów za siebie. Ja nigdy Pepa nie lubiłem. uważałem go za fałszywą bestię z dobrym PR. Póki był w Barcelonie to bym go bronił. Nie jest teraz, więc mi on zwisa. Po tym jak zaatakował mój klub jest dla mnie zerem.

0

Guardiola chce podzielić nasz klub, żeby łatwiej mu było w Bayernie.
Robi dokladnie to samo co Mourinho.
Jesteś dla mnie zerem panie Guardiola.

0

Gdzie byłeś panie Guardiola jak Mourinho wkałdał palec w oko Tito? Dlaczego wtedy go nie atakowałeś? Nie miałeś odwagi? Teraz masz? Gdzie byłeś jak oskarżali twoich piłkarzy o doping? Dlaczego wtedy nie miałeś jaj? Dlaczego teraz atakujesz klub, który podobno kochasz? Jesteś jak Mourinho? Chcesz podzielić kibiców i piłkarzy w szatni? Dl

0

Guardiola mówił, że nie kupi nikogo z Barcy.
Fałszywy niczym Mourinho.

0

jesteś dla mnie zerem panie guardiola.
Guardiola zachowuje się jak Mourinho. On też atakował głownie na konferencjach prasowych. Guardiola atakując Rosella atakuje Barcelone.
Niczym się nie różnisz od Mourinho.

0

real robi wybitne transfery,

0

w przeszłości z numere 7 grali gudi, larrson, saviola, alfonso i figo? dla mnie nie ma w 7 nic szczególnego.

0

tak robią to specjalnie, żeby cie zdenerwować.

0

pedro jest podstawowym piłkarzem mistrzów świata w przeciwieństwie do villy.

0

raul za free + raul dostał pieniądze, które mu się należały z kontraktu w realu + oczywiście dostał swoje od schalke.
piękna pijawka :D

0

illaramendi 40 mln
gratki dla wasx3

0

teraz jak mamy neymara strata messiego nie będzie zbyt odczuwalna.

0

mam nadzieje, że 11.
7 w barcelonie nie ma zbyt wielkiej historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?