maradona19
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielki Dream Team. Ślizgał się niesamowicie. Rok wcześniej fartem przeszli Kaiserslautern. Nie mówić już o tych 4 ligach. Tylko jedna z nich wygrana została pewnie. 3 następne to prezenty od RM i Valenci.
Wielki Cruyff. Padajmy przed nim na kolana.
0
Ciuus
Odejście Abidala, sprzedaż Thiago hahaha. Wielkie zarzuty hahaha
Za konflikt z CRUYYFEM nie tylko powinien zostać odwołany, ale również posadzony na elektrycznym krześle.
Sekta Cruyffa groźniejsza od tej Mourinho :D
0
- Socios jeszcze za Laporty zgodzili się na reklamy na koszulkach
- Dlaczego Rosell miałby się tłumaczyć z interesów, które prowadził przed tym jak został prezydentem?
- Rosell konsultował się z policją w sprawie kibiców, którzy mieli tworzyć trybunę dopingującą.
- Karabatić mówi ci to coś? Lazarov mówi ci to coś? Lampe?
- Gdybyś ruszył główką to byś wiedział gdzie te 40 mln.
- Faust niczego nie zawyżał tylko korygował wyliczenia Laporty, który między innymi wpisywał do przychodów pieniądze, których Barcelona nie dostała do tej pory. M.in. pieniądze za transfer Raula Baeny.
0
8 wygranych na 8. Superpuchar w kieszeni. Najlepszy start w historii klubu. Trzeba zrobić trochę zamieszania, za dobrze nam idzie. To nawet nie pseudo barceloniści. To madrycka agentura.
Tak swoją drogą, to teraz do wniosku o wotum potrzeba tylko 5% socios. Na najbliższym zgromadzeniu będzie głosowanie o podwyższenie do 15%. Nie ma co się dziwić, że się spieszą.
Śmieszna grupa.
0
Obejrzałem sobie jeszcze raz bramkę. Obrońca staje na drodze Messiego i próbuje go złapać w pół i się przewraca. Messi w ogóle nie pracuje rękami. Nie widzę podstaw do odgwizdanie faulu. To byłby raczej karny gdyby Messi się przewrócił. To nie jest brak obiektywizmu. Ile jeszcze masz jeszcze takich asów w rękawie?
0
Widziałeś zdjęcie, które wcześniej wklejałem?
0
Obiektywizm według Daro i jego białych kolegów.
Faul Messiego przy bramce na 2-0. Brak faulu Cali na Alvesie przy bramce na 1-1.
0
No proszę Daro znalazł jeszcze faul Messiego przy bramce na 2-0. Jeszcze tak z 20 minut i dojdzie do wniosku, że Barcelona jest odpowiedzialna za holocaust.
0
Pamiętam jak w tamtym sezonie kibice na Bernabeu rzucili zapalniczką w Pique. Puyol nie robił problemów. Wtedy kibice Realu docenili naszego kapitana. Madridistas plują nam w twarz? Nie ważne. Pisz i rób to co chcą oni. Wtedy będziesz obiektywny. Dostaniesz plusiki i w ogóle będziesz super hiper. Będziesz prawdziwym europejczykiem, a nie głupim wsiokiem, polaczkiem.
0
Kibice Realu wymagają od kibiców Barcelony obiektywizmu i zrównują mecz Barca-Sevilla i Elche-Real. Komedia hahahaha.
Ty zły kibicu Barcelony. Klęknij przed madridistą i przyznaj, że Barcelona odniosła korzyść w meczu z Sevilla. Wtedy będziesz obiektywny i w ogóle odniesiesz się z szacunkiem do białego pana.
0
Czyli według ciebie kibice Barcy na tej stronie nie powinni pisać o kradzieży Realu tylko przytakiwać wam?
No i skoro jest tutaj tak źle, to co jeszcze tutaj robisz?
0
Fatalne pomyłki w meczu Barca-Sevilla według madridistas.
Nieuznany gol dla Sevilly. Oto tak sytuacja. https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1237128_490544991042283_953905462_n.png
Warto zwrócić uwagę na minutę meczu.
0
Jak wielkim trzeba być debilem żeby stawiać obok siebie mecze Barca-Sevilla i Elche-RM? Trzeba być madridista.
0
Królowie preseasonu, królowie okienka transferowego. Najbogatsza 11 w historii. Wieki Real Madrid 2013/14.
Kilka sytuacji naciąganych, ale jest też kilka oczywistych karniaczków.
Penalties for/against since Perez returned to Real Madrid presidency in 2009: Barcelona 25/15 (+10), Real Madrid 44/10 (+34)
0
Tego można było się spodziewać. Perfidnie wydrukowany mecz Realu i od razu wmieszanie do tego wszystkiego Barcelony. Muniz przed meczem Elche-RM wiedział, że będzie zawieszony i dostał odpowiednie instrukcje od federacji jak ma sędziować w przypadku problemów Realu. Wiedział, że odpowiednie instytucje będą go chronić.
0
Jaka była reakcja kibiców RM po meczu Barca-Sevilla? Złodziejstwo, typowa Barcelona.
Jaka jest reakcja kibiców Realu po kradzieży z Elche? Barcelonie sędzie też pomagał.
Jakie jeszcze macie usprawiedliwienia? Słaby sędzie, który nie powinien sędziować w pierwszej lidze? Dlaczego tego nie pisaliście po meczu z Sevilla?
W ogóle porównywanie tych dwóch meczów jest śmieszne. Bramka Sevilly nawet jak była prawidłowa to była to bramka na 1-1 i Barcelona miała jeszcze jakieś 30 minut. Nie mówiąc już, że jeszcze w pierwszej połowie piłkarz Sevilly powinien otrzymać czerwoną kartkę. Jak to w ogóle można porównywać do aktorstwa Pepe i podyktowaniu karnego w 95 minucie?
0
Co mówił typowy kibic RM po meczu Barca-Sevilla? Skandal, złodziejstwo, typowa Barcelona.
Co mówił typowy kibic RM po meczu Elche-RM? Barcelonie też sędzie pomógł w meczu z Sevilla.
LOL
0
hahha a
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/521696_674119145932893_472204913_n.jpg
0
Pierwsze co robią kibice i dziennikarze po kradzieży swojego zespołu*
0
Pique - Mistrz Świata i Europy.
Guti???? maricon.
0
Pierwsze co robią kibice i dziennikarze RM, to przypominanie, że kiedyś też sędzia pomógł Barcelonie. Brawo :D Jesteście rozgrzeszeni.
0
że nie myje zębów.
0
Chłopaki i dziewczyny, szkoda nerwów. Oni są tak słabi, że do końca roku nie raz się jeszcze potkną. Atletico też nie wytrzyma tempa. Otwieramy szampany!
CAMPIONS 13/14 !
0
hala
0
Dyskusja jest, bo wśród nas są debile, którzy najchętniej wpisaliby do statutu dogmat o nieomylności Cruyffa i Guardioli.
0
będzie 5-6
0
Trzeba wziąć poprawkę na fatalny stan murawy i postawę rywali, którzy grali bardzo agresywnie i wysoko. Gdybyśmy starali się grać tak jak zawsze, czyli na posiadanie i maksymalne rozszerzenie boiska mogło się to skończyć stratami i groźnymi okazjami dla rywala. Dlatego graliśmy bardzo bezpośrednio. Można powiedzieć, że wykopy Valdesa to były straty, ale z drugiej strony Valdes tym wykopem zatrudniał tylko jednego albo dwóch naszych napastników. Reszta była za linią piłki i czekała na Rayo. Rywale przez to nie mieli żadnych szans na kontry czy przewagi. Tata bierze różne rzeczy pod uwagę. Tata gra na wynik. Z Pepem pewnie staralibyśmy się trzymać naszej filozofii, co w tym przypadku mogło skończyć się dla nas fatalnie.
0
Dawno nie widziałem tak dobrego meczu w wykonaniu Barcy. Druga połowa to już w ogóle poezja. To, że nie mieliśmy tak dużego posiadanie nie oznacza od razu, że nie mieliśmy kontroli nad meczem. Zamiast długiego posiadania woleliśmy szybko przedostać się pod bramkę i stwarzać okazję bramkowe, żeby zabić ten mecz. I to nam się udało. W drugiej połowie nasza obrona to był mur nie do przejścia.
Brawa dla Pedro.
0
hahah nawet w Meksyku się na nim poznali.
Szkoda, że Cruyff nie miał honoru by wziąć w Barcelonie jakąś posadę tylko przez tyle lat z tylnego siedzenia się mądrzył i doradzał. Może wtedy więcej kibiców by zobaczyło, że to jeden wielki nieudacznik.
0
Artykuł madryckiego ASa czyli manipulacja i szukanie sensacji.
http://www.fcbarca.com/49705-program-azjatyckiego-tournee-2013.html
Ile razy według dziennikarzy ASa Barcelona ma trenować dziennie?
Wszystko jest tak jak być powinno czyli 2 treningi w dni wolne oraz jeden w dniu meczu oraz jeden po przylocie do kraju.
Co ich obchodzi co piłkarze robią w wolnym czasie i ile jest tych imprez promocyjnych?
Gdzie byli dziennikarze ASa jak Ronaldo rozpoczynał mecz bejzbolowy? Wtedy im to nie przeszkadzało?
"Kiedy zespół powróci do Katalonii 11 sierpnia, Tata będzie miał za sobą szesnaście dni pracy na stanowisku trenera Barçy. W tym czasie jego podopieczni będą uczestniczyli tylko w ośmiu prawdziwych treningach."
W 8 treningach to piłkarze Barcelony będą uczestniczyć w Azji. AS całkowicie przypadkowo zapomniał policzyć tydzień treningów przed wylotem do Palestyny.