0

11 mln + podatek.

0

pajac guardiola też go wystawiał na skrzydle.

0

11 mln to villa dostałby. barcelone kosztowałoby to 22 mln. warto dla piłkarza, który ostatni dobry mecz rozegrał na wembley?

już nie chce mówić, że najlepszy prezydent naszych czasów załatwił transfer olivera torresa. jeżeli nie wiesz kto to to sie dowidz

0

villa rozgrał 20 dobrych spotkań w 3 lata, a płacz jakby odchodził messi.
hahaha

0

nie będziemy mieli lepszego prezydneta od rosella.
zacznijcie go szanować, bo jak wróci laporta to barca zbankrtuje. i tak już była bankructwa w 2010, na szczęście skończyła się kadencja laporty i przybył el salvador sandro rosell.

0

nie możesz sie doczekać jak villa przyczyni się do porażki barcy?
beka

0

o co tam spina? śmieszne to. wasze pieniądze, że tak płaczecie?
freixa powiedział, że mają pieniądze na transfer t.silvy, więc czego płaczecie jak małe dzieci?

0

Cena niska z powodu wysokich zarobków Villy.
Podziękujcie za to Laporcie.


Ja w tym miejscu dziękuje Rosellowi, bo tym transferem załatwił pierwszeństwo do Olivera Torresa. Największej perły szkółki Atletico.

0

Niestety cena nie jest zbyt wysoka, ale to zasługa tylko i wyłącznie złodzieja Laporty, który dał Villy w ostatnim sezonie pensje na poziomie 11 milionów. Gdyby nie to spokojnie Rosell sprzedałby za 15.
Więc wszyscy w tym miejscu podziękujmy Laporcie.

0

Wielki szok. PSG nie chce sprzedawać T.Silvy. Gdzie są ci wszyscy, którzy wyzywali zarząd, że ten nie złożył żadnej oferty? Bez zaangażowania T.Silvy ten transfer jest nierealny.

0

IceMan
Weź człowieku zajrzyj do archiwum i się już przestań dalej ośmieszać. Villa został zaprezentowany 21 maja. Rosell wygrał wybory 13 czerwca, a oficjalnie zaczął pełnić funkcję prezydenta 1 lipca.
Jeżeli myślisz, że Laporta się kontaktował w tej sprawie z Rosellem, to chyba nie masz żadnego pojęcia o układach w tym klubie.

0

Laporta na prezydenta!! Ciekawe za ile by kupił Neymara? 50 mln + Messi?

0

Oczywiście, że to transfer Joana "50mln+Eto'o" Laporty. Rosell nie ma z nim nic wspólnego.
Teraz wszyscy możemy się pośmiać IceMan

0

Problem jest w tym, że T. Silva nie ma zamiaru w ogóle wywierać presji.
Co nam po tym, że zrobimy pierwszy krok? PSG nie chce go sprzedawać i nie potrzebuje pieniędzy. Bez piłkarza nie ma w ogóle sensu podchodzić do negocjacji.

0

Barca by chciała, żeby T.Silva pomógł w transferze i wywierał presję na PSG. Po słowach agenta można o tym zapomnieć. T.Silva nie będzie palił za sobą mostu. Z takim zaangażowaniem piłkarza wątpię, aby Barca w ogóle zaczęła negocjować.

0

Thiago odchodzi, bo chce wiecej grac. Calkowicie przy okazji jego zarobki sie potroja.
Ta na bank.

0

Gdzie byl Cruyff jak Barca kupowala henrego chociaz miala juz Eto'o, Ronaldinho i Messiego?
Żałosy typ

0

Ten sam Cruyff, ktory kupil Romario kolejnego kapitana do swojej lodzi i tym samym zmusil do odejscia Laudrupa? Ten sam, ktory doradzil Pepowi kupno Zlatana, zeby podtrzymac konkurencje? (Zlatan nie byl przypadkiem z Nike?) Cruyff doskonale wie, ze Pep bardzo go chcial i jego wypowiedzi maja charakter polityczny. Cytat z 1991: Johan Cruyff " Lo peor del Barcelona es su entorno" Swinia chce wrocic do koryta i nic wiecej. Legenda Barcy? Kon by sie usmial. Legenda miedzy Figo a Schusterem. Taka z niego legenda, ze bardzo sie cieszy z kazdej porazki jaka Barca odniosla pod rzadami Rosella. Jak mam szanowac takiego malego czlowieczka? Ci tzw. cruyffisci to wrzod na dupie barcelonismo. Najlepszym przykladem tego jak oni traktuja historie jest Laporta, ktory kiedys opowiadal o Pepie, ze on wygral 4 mistrzostwa. To nie jest prawda bo Pep wygral 6 razy Lige, tylko wlasnie takie gowna (cruyffistas) nie licza tego. Dla nich liczy sie tylko to co oni wygraja.
Cruyff chce wrocic do koryta, chce dostowac pieniadze od Barcy dla swojej fundacji w ktorej pierze brudne pieniadze.

0

laporta to złodziej

0

Sada po 1 połowie 15 pkt
4 na 4 za 3 pkt

:))

0

Kocham Cie Tito.
Pięknie pojechałeś tej gnidzie Cruyffowi. Brawo.

0

dziwi sie, ze valdes odchodzi
dziwi sie, ze abidal odchodzi
dziwi sie, ze neymar przychodzi



kruijfik ty marna trenerzyno zajmij sie graniem w golfa i zostaw ten klub w spokoju.

ciekawe czy krujfik sie zdziwil jak go mocno oslabiony milan zgwalcil w finale


krujfik chcialby powrotu laporty, zeby znowu jego fundacja dostawala pieniadze od barcy.
zalosny maly czlowieczek, ktory wysylala swojego syna, zeby szpiegowal treningi sir robsona

0

akurat villa to transfer laporty, a kadencja trwa 6 lat.

0

destro
2016

0

0

0

falcao ma mniej strat i więcej odbirów od messiego.
kolejne trofeum dla realu. gratulacje dla kardynala.

0

Marca weryfikuje bramki Mullera. Co dalej? Marca zacznie weryfikować wyniki meczów? Puchary? Legendy? Cały świat liczy Messiemu 86 jedynie nieoficjalna strona RM 85 hahaha. Niedługo się dowiemy, że tak naprawdę to Hiszpania wygrała Euro 84 :)) a Raul tak naprawdę strzelił karnego na euro 2000 przeciwko Francji. haha
Oj bolii ten Messi. Jeszcze kilka lat mierdki.

0

nie sądziłem, że rekord Messiego, aż tak bardzo zaboli madridistów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?