maradona19
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pokora panowie i panie.
0
Real Madryt jest od nas o kilka klas lepszy. Mają lepszego trenera oraz najlepszego piłkarza świata Cristiano Ronaldo. Remis to maks na co możemy liczyć. Zwycięstwo 1-0 to będzie wielki zwrot w naszej historii. Zwycięstwo 1-0 będziemy pamiętać do końca naszych żyć, bo przecież jesteśmy małym wiejskim klubikiem.
0
pokorę i szacunek do rywala to powinni mieć piłkarze Barcelony.
wielki Barcelonisto idź lizać stopy Mourinho gdzie indziej.
0
żebyś nie zesrał tym 1-0
0
w lato tyle płakał jak go prasa sprzedawała, że nikt z zarządu go nie broni, nie dementuje plotek. teraz zostawia półotwarte drzwi dla innego klubu. ojej biedny daniel.
mówiłem już w lato. sprzedać i przejść na 3 obrońców.
0
Przecież to wiadomo od pół roku, że Neymar będzie grał dla Barcelony.
0
hahahahahaha
jestem pewien, ze zrobili to dla beki.
0
0
0
o ktorej jest prezentacja druzyny?
0
skad te informacje o martinezie? ktos oficjalnie sie wypowiedizal?
kamerun jezeli jeszcze sie nie zakwalifkowal to zrobi to juz niedlugo.
0
w styczniu jest puchar afryki. watpie, aby barcelona chciala kupic pilkarza z ktorego nie bedzie mogla skorzystac w najbardziej intensywnym mieisiacu w sezonie. 9 meczow granych co 3 dni. w tamtym sezonie w styczniu stracilismy 7 punktow i praktycznie przegralimsy lige. w tym pewnie bedziemy chcieli tego uniknac, bez zmiennika dla busquetsa bedzie ciezko.
dla mnie song to straszak na martineza, zeby ten jakos zmusil urrutie do negocjacji. pozyjemy, zobaczymy.
0
ten caly song to jedna wielka sciema. sport moglby sobie darowac te bajeczki z tello, bo wszystko wskazuje na to, ze tello przedluzy kontrakt.
0
song powiedzial, ze jest szczesliwy w arsenalu i nie chce odchodzic.
0
0
nie to zebym jakos bardzo teksnil za eto'o ale brakuje mi takiego mocnego charakteru w szatni.
0
nowy sezon to samo gowno. messilona.
alez mnie denerwuje te ciagle granie na sile do messiego. co z tego, ze w polu karnym jest ktos lepiej ustawiony podam do messiego, bo sie jeszcze obrazi. pozniej placz, ze nikt inny nie strzela, messidependencia itd. sami do tego doprowadzamy i gdy jakis zespol wylaczy z gry z messiego my lezeymi i kwiczymy. trzeba skonczyc z calowaniem po dupie messiego.
gdybym byl na miejscu neymara jeszcze raz bym przemyslal czy transfer do barcelony to dobry pomysl. z duzym prawdopodobienstwem mozna powiedziec, ze neymar po transferze bedzie giermkiem messiego tak jak alexis i inni.
0
Bartra podobno mial przekonywac do siebie trenera...
0
rok temu mourinho mowil, ze ronaldo powinien dostac zlota pilke, bo wygral puchar krola i zdobyl zlotego buta.
hahaha najwiekszy hipokryta w historii futbolu.
0
plotka
0
espanyol chcial grac 31.07 barca natomiast chce grac 26.09. jedni chcieli sie dobrze przygotowac do sezonu i odmowili wystawienia najlepszych pilkarzy na 31.07 drudzy natmiast odmowili gry w trakcie sezonu. nikt nie jest winny. jedni i drudzy bronia swoich interesow.
0
neymar przyjdzie w tym roku!
neymar
0
plotki
0
bad15
glupi jestes czy o droge pytasz? gdzie ty wyczytales, ze barcelona chciala amnestii dla swoich i podtrzymanie kary dla mourinho? jak zwykle biali manipuluja.
0
bad15
widze, ze transferami barcelony bardziej sie przejmujesz niz sami kibice barcelony :D blady strach cie oblecial, ze tak liczysz ile to barca ma do wydania?
0
transfer martineza uzalezniony od tego czy keita zostanie czy odejdzie? to jakis zart? transfer takiego pilkarza jak martinez za takie pieniadze planuje sie na kilka miesicy przed okienkiem i nie moze byc uzalezniony od rezerwowego keity.
po za tym juz to wiedze jak rosell daje 40 mln nie mowiac juz o podatku.
transfer martineza to bajki.
0
jesli keita zostanie to bedziemy mieli prawie identyczna kadre jak w tamtym sezonie. tito raczej na dzien dobry nie bedzie poprawial pepa i obroncy raczej nie ma co sie spodziewac.
0
fontas jest juz za stary na barca b. on spokojnie moze juz grac w srednim klubie primera division. co do afellaya duzo bedzie zalezalo jak sie bedzie prezentowal przed sezonem. wtedy tito podejmie decyzje.
0
w tej chwili mamy 26 pilkarzy. mysle, ze o 2 za duzo. stawiam, ze odejda afellay i fontas.
0
jesli uda nam sie zatrzymac keite to bedziemy mieli kadre kompletna. koniec transferow!