maradona19
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na mecze o 22 chodzą same staruchy. Nie dość, że stadion zapełnia się w połowie, to jeszcze właśnie przez to, że nie ma młodzieży na trybunach panuje grobowa cisza.
Na słabiutkie Getafe przyszło prawie 90 tysięcy. Dziwie się, że zarząd opiera się rozgrywaniu meczów o tej godzinie.
0
pińcet
0
szeroka kadra Bayernu. szkoda, że Pep nie chciał takiej w Barcelonie.
0
i 20 bramek straconych więcej.
0
nie dość, że nie wyjdziemy z grupy LM, to jeszcze spadniemy do Segunda.
0
Pod wodzą Pepa Thiago rozegrał ~2900 minut
Pod wodzą Tito Thiago rozegrał ~1900 minut
Z tym, że pod wodzą Tito miał kontuzje, która go wykluczyła na 11 spotkań (policz ile to minut) oraz wchodził w sezon z kontuzją i stracił kilka spotkań.
Pep wierzył w młodzież La Masii? Dlatego teraz nie mamy problemów na środku obrony. Guardiola nie wykorzystał potencjału najlepszej generacji środkowych obrońców w historii La Masii. Botia, Fontas, Muniesa, Bartra.
Pamiętam też doskonale jak zrezygnował z Oriola Romeu, bo ten zagrał słabo w Superpucharze z Sevilla gdzie przegraliśmy 3-1.
0
O co Pep prosił zarząd?
Gdyby Pep chciał być fair, to by nie atakował na konferencji tylko na boisku.
No i bawią mnie tacy kibice, którzy stawiają konkretną osobę piłkarza/trenera ponad klub.
Barcelona będzie się męczyć do 2016? Nie pierwszy i nie ostatni raz. Wiesz ile w ponad stuletniej historii było takich momentów? Nadal trwamy, a Guardiola na zawsze będzie już stał obok Pe$etero.
0
Czy to jest ten atak na Guardiole? Ta wypowiedź Freixy?
Obrońcy Pepa sobie żarty robią?
Tito jest lepszym trenem, bo jest obecnie na stanowisku. Co miał powiedź, że nie dorasta do pięt Guardioli i tym samym go podłamać?
Co tak Pepa zabolało? Że Tito jest lepszym człowiekiem? Pep zinterpretował to jako wykorzystywanie jego choroby? Że niby zdrowy Tito nie może być lepszym człowiekiem od niego?
0
Co jest złego w wypowiedzi Freixy? Co miał powiedzieć, że jest gorszym trenerem od Guardioli?
0
Wielki Gaspart.
0
Pep oczywiście jest legendą. Dla każdego na tej stronie. Dla mnie też.
Plasuję go zaraz obok Figo.
0
Miejmy nadzieje, że do tego czasu sami sobie kogoś wychowamy.
RM kupił Varane za 10, Marquinhos rok temu kosztował 3. Dlaczego my takich interesów nie robimy. Czy my w ogóle posiadamy skautów?
To są właśnie realne problemy za które Zubiemu i zarzodowi należy się zjebka, a nie glupi hejting, bo oni nie są Laportą i Cruyffem.
0
Marquinhos podobno blisko PSG. Miejmy nadzieje, że PSG kupuje zastępce Thiago Silvy.
0
Rosell jest nikim w porównaniu z Laportą? Bo co? Bo za Laportą stoją Cruyff i Guardiola? Za Rosellem też stoją ważne persony tylko nie tak medialne jak ci dwaj panowie.
Gdybyś nie wiedział, to właśnie Laporta już w 2003 chciał wprowadzić reklamy na koszulki. Dostał zgodę od socios tylko małe pieniądze stanęły na przeszkodzie.
Unicef nadal mamy na koszulkach i nadal wpłacamy im pieniądze. Nie wiem o co te krzyki. Mamy Unicef i przy okazji trzepiemy kasę za reklamy.
Jak są traktowani z La Masii? Normalnie tak jak zasługują. Jesteś dobry to grasz. Pep wcale nie był pod tym względem idealny. Ilu ten wielki wychowawca młodzieży wprowadził wychowanków? Busquets i Pedro. To wszystko. Pep zmarnował najlepszą generację środkowych obrońców La Masii. Teraz mamy przez to problemy. Botia, Fontas, Muniesa, Bartra. Ilu z nich dostało szansę od Pepa. Pamiętam jak rok temu po porażce z Osasuna gdzie straciliśmy szansę na mistrzostow Pep powiedział, że da szansę Bartrze. I co? Zagrał raptem 30 minut.
Pep powiedział, że do Barcy już nie wróci, więc nie ma co wiązać długości kontraktu z Bayernem z wyborami w Barcelonie.
Kto pisał po wyborach, że Rosell zniszczy ten klub? Chyba tutaj w Polsce. Rosell wygrał z ogromną przewagą. Ludzie wierzyli w niego tam w Katalonii nie to co tutaj w Polsce.
Zarzucanie Rosellowi, że robi słabe transfery to już w ogóle hejterstwo. Cesc, Mascherano, Alba, Neymar. Słabo.
To nie Rosell rozpoczął wojenki. To Laporta pierwszy dawno temu nakłamał, że Rosell namawiał go do sprzedaży Ronaldinho, żeby dostać ogromne prowizje.
To samo z Pepem. Rosell nic nie zaczął. To Pep chciał przykryć kradzież Thiago i zaatakował Rosella.
0
Pep zaatakował Barcelonę, żeby przykryć transfer Thiago.
Działanie podobne do tych, które regularnie stosuje Mourinho.
0
:))))
0
Ciuus
Zycie ludzkie ma swój termin ważności. Barcelona ma 114 lat i w swojej historii miała wiele ciężkich momentów, które przetrwała. Twoje porównanie jest głupie.
Wygrana liga z rekordową liczbą punktów to dla ciebie kryzys?
Zrozum, że Cruyff jest w tym wypadku stroną konfliktu. Jego działania nie są bezinteresowne. Gdzie był Cruyff jak był prawdziwy kryzys w 2008. Dlaczego wtedy nic nie mówił?
Kiedy Neymar gwiazdorzył? Czytałeś jego pierwszą konferencje na której wypowiadał się z szacunkiem o Messim i reszcie? Chłop zna swoje miejsce w szeregu, a ty mu zarzucasz gwiazdorstwo.
Ile kosztował to mnie to nie interesuje. Uważam, że zrobiliśmy fantastyczny interes. Gdybyśmy go nie kupili, kupiłby go RM, a ty wtedy krzyczałbyś i ubliżał Rosellowi, że go nie kupił. I tak źle i tak nie dobrze. Co by Rosell nie zrobił będzie źle.
Pieniędzmi wydanymi na Neymara bym się nie przejmował. Freixa mówił, że mamy jeszcze dużo na znaczący transfer. Więc nie ma co się bać, że skończymy z Adriano na środku obrony.
Rosell nie pozwał Laporty. On zrobił to co do niego należało. Poddał to pod głosowanie. To socios pociągnęli do odpowiedzialności Laporte.
Sens ataku na Rosella byłby tylko wtedy gdyby była realna szansa na wcześniejsze wybory. Teraz nie ma na to absolutnie żadnych szans, więc się powtórzę. Atak na Rosella to atak na Barcelonę i skazywanie jej na marazm do 2016.
0
Dla RM jest wart 40 mln to sobie go kupili. Jak Głowacki będzie dla Barcy wart 15 to na pewno się do Wisły zgłosimy.
0
Pep jest za malutkim człowieczkiem, żeby Tito zwoływał konferencje tylko po to, żeby mu odpowiadać.
0
raczej z tego powodu nie zbankrutują.
0
głupszego porównania nie mogłeś wymyślić?
0
dobry grajek.
0
Rosell niszczy Klub? Nie powiem, że jest idealny, ale z niszczeniem klubu to bym nie przesadzał. Neymar mówi ci to coś? Najlepszy piłkarz Pucharu Konfederacji będzie grał dla nas dzięki Rosellowi.
Nie ma szans na przejęcie klubu teraz. Rozumiesz to? Nie ma nawet najmniejszych. Atak teraz to skazywanie Barcelony, jej fundamentów czyli sekcji piłkarskiej na marazm do 2016. Dlaczego nie mogą poczekać do zakończenia sezonu 15/16 i dopiero wtedy prać brudy?
0
Pep zaatakuje jeszcze przed rozpoczęciem treningów?
0
Pep mówiąc, że nie kupi żadnego piłkarza Barcelony zrobił z siebie głupka takiego samego jak Isco gdy mówił, że jest antimadridista, a następnie podpisał kontrakt z RM.
0
to do ciuusa
|
|
V
0
Cruyffowi jedyne na czym zależy to powrót Laporty, który dawał jego fundacji klubowe pieniądze.
Cruyff nie został potraktowany jak gówno (jeśli myślimy o tym samym). W statucie Barcelony nie ma czegoś takiego jak "honorowy prezydent" Rosell nic złego nie zrobił. Ba nawet chciał poddać to pod głosowanie, ale wielki Cruyff się pogniewał i nic z tego nie wyszło.
No właśnie oni dokładnie to robią. Cieszą się z każdej porażki, ale nie Rosella tylko Barcelony. 0-7 to dla nich jak gwiazdka.
Gdyby im zależało na dobru to by siedzieli cicho. Nie ma absolutnie żadnych szans na wcześniejsze wybory, więc każdy taki atak jest na szkodę klubu. Zamiast czekać do 2016 to oni już teraz atakują i osłabiają Klub. Chcą, żeby Barca nic nie wygrała, bo tylko tak znowu obejmą rządy.
To twoim zdaniem jest troska o dobro Barcy?
0
To nie jest nasza Barcelona. Mamy nadzieje, że przegra, że spadnie do Segunda. Jednym słowem mamy ją w dupie, bo my w tej Barcelonie nie mamy nic do powiedzenia.
Tak właśnie myślą Cruyff, Laporta i Pep. Pseudo barcelonistas.
0
Pep nigdy dżentelmenem nie był. Mourinho miał racje.
Jak to mówili kiedyś kibice RM - Guardiola zawsze dziewica
0
Guardiola jest jak Mourinho.
Źle Guardiola jest gorszy od Mourinho.
Portugalczyk robił swoje. Pluł, kłamał, manipulował. to była jego robota.
Pep zrobił to samo tylko różnica jest taka, że Pep podobno jest nasz, barceloński.