maradona19
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak widać Thiago ma w dupie kibiców, którzy mu tutaj kibicowali. Ani dziękuje, ani pocałuj mnie w dupę.
0
5 mln i 2 piłki.
0
Sprzedać!
0
Jonathan to jest pasożyt. Nikt mu nie da takich pieniędzy, dlatego będzie siedział do końca kontraktu.
0
Ten w żółtej koszulce wygląda jak brat Pepe
0
7 powinna być zawieszona na cześć Luisa Figo.
0
Thiago kolegów szuka?
0
Ma siły, żeby nosić opaskę kapitańską podczas meczów? Szacunek. Szkoda, że Abidala nie chciał żaden poważny klub z ligi mistrzów.
0
egzekutorów rzutów wolnych. tego nam najbardziej potrzeba. jeszcze rorego delapa trzeba kupić, bo nie ma kto wykonywać rzutów z autu
0
tesz teko nie rozumiem :((((
0
Sam tego nie liczyłem, ale widziałem coś takiego.
Za Pepa rozegrał 51% możliwych minut. Za Tito 45%.
0
Co zrobi Barca? Kupi Olivera Torresa.
0
Będzie płakał?
0
Thiago pożegnał się przynajmniej z kibicami?
0
papa smerfa?
0
Szkoda, że Pep nie chciał z niego zrobić zawodnika w Barcelonie.
0
Ogólnie to leje na ten cały futbol i gdyby nie Barca to bym prawie tego nie oglądał, ale tego meczu nie mogę się doczekać.
0
Spokojnie. W swoim kibicowskim życiu jeszcze wiele sezonów przeżyjesz bez Ligi Mistrzów ;)
0
Luiz raczej mało realny. No i Bartra raczej pójdzie na wypożyczenie. Oczywiście jak przyjdzie jakiś stoper. Reszta się zgadza.
0
skończ człowieku. to właśnie przez takich jak ty pół internetu leje z tego pięknego hasła. Barca była więcej niż klubem 50 lat temu.
0
Przecież grał. Nie licząc meczów z totalnymi leszczami (Sarogssa) nie pokazywał nic co dałoby do myślenia trenerowi. Zamiast spektakularnej gry były spektakularne no look passy do przeciwników.
0
Thiago nie był w formie w tym roku i nie zasłużył na grę w najważniejszych meczach. Xavi był słaby, ale Thiago jeszcze słabszy.
ME21 to turniej dla dzieci. Nie można tego porównać do gry w Lidze Mistrzów.
0
Kiedy Thiago był w formie? Na pewno nie w tym sezonie.
0
w niecałe 2 godziny prawie 900 komentarzy :D
nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu kibiców Barcy
0
Co tam wielcy fani Thiago?
Wasz ulubieniec nawet się z wami nie pożegnał.
Jak się czujecie?
Zły Rosell.
Dobry Thiago i Pep.
0
Numer 11 dla Neymara!
0
Thiago miał w klauzuli 18 mln, a Rosell sprzedał go za 25. Tylko ludzie wielcy to potrafią.
Dziękujemy Prezydencie.
0
Jeszcze jedno, bo mi wcześniej to wypadło z głowy.
Rummenigge na pierwszej konferencji Pepa powiedział, że się już nim kontaktowali w 2011 podczas Audi Cup. Czy Pep już wtedy był myślami w Bayernie? Jeszcze jako trener Barcelony? Już wtedy miał w dupie Barcelone? Dlaczego Pep tak długo trzymał w nas niepewności? Dlaczego nie powiedział, że to jest jego ostatni sezon?
Dlaczego doszło do ochłodzenia relacji Pep - Tito? Guardiola miał za złe Tito, że ten wziął robotę, która on sam miał głęboko w dupie?
Zarząd grał choroba Pepa? Kiedy? Czy są na to jakieś dowody? Czy Pep nie skorzystał na chorobie Tito? Dlaczego wcześniej nie dedykował nagród Tito? Zaczął to robić gdy Tito zachorował, żeby budować swój wspaniały, nieskazitelny wizerunek.
To Pep grał chorobą Tito, a nie zarząd.
0
No no. Co raz ciekawszych rzeczy się dowiadujemy. Wygląda na to, że atak Guardioli na Futbol Club Barcelona nie był przypadkowy. Wykorzystany do zadania pytania został przyjaciel Guardioli i autor strony "Paradigma Guardiola" Matias Manna.
0
jakiś link do tych rewelacji?