0

Dokładnie tak. Pisałem o tym już dawno.


Pep Guardiola był już dogadany z Bayernem w 2011 podczas Audi Cup. Następnie kazał swojemu bratu załatwić jak najmniejszą klauzulę dla Thiago w przypadku jak nie będzie grał. Pep naciska na sprowadzenie Cesca, żeby on zabierał minuty Thiago. Pep podpisuje kontrakt z Bayernem i wykupuje Thiago za grosze.

Pep Guardiola psuedo barcelonista.

0

Lucho top 3 na mojej liście ulubionych piłkarzy. Człowiek z charakterem. Można mieć wątpliwości o jego warsztat, ale to samo było Rijkaardem i Pepem.
Problemem jest, że mamy 20 lipca. Trochę nie wypada teraz opuszczać drużyny. Niech przesiedzi jeszcze rok, a teraz dawać Tatę albo Bielse.

0

Już dawno pisałem o spotkaniu Guardioli z Rumenigge. Ten rok wakacji to tak, żeby zrobić w konia swoich fanów. Już wtedy Pep wiedział, że będzie trenował Bayern z Thiago. Dlatego tak bardzo nalegał na transfer Fabregsa, żeby ten przyblokował rozwój Thiago i tym samym łatwiejsze było jego wyjęcie. To brat Pepa nalegał na tak niską klauzule.
Wszystko się układa w całość.

0

Po meczu z Hamburgiem konferencja pseudo barcelonisty.
Pewnie znowu będzie wykorzystywał chorobę Tito do budowania swojego wizerunku. Tak jak wtedy gdy dedykował Tito puchary.

0

Następcą Xaviego to będzie Oliver Torres :)

0

Mascherano rozegrał w pomocy raptem kilka spotkań i wielkiego wrażenia nie zrobił. Po za tym on w Barcelonie jest środkowym obrońcą. Song to się nadaje do tarcia chrzanu. Koleś nie potrafi odbierać piłek i słabo czyta grę. Zawsze jest spóźniony i daleko od rywala. W destrukcji jest daleko w tyle za L.Gustavo.
Podczas meczu Brazylii z Hiszpanią i meczami Bayernem nasza pomoc została stłamszona fizycznie i my powinniśmy jakoś na to odpowiedzieć. Guardiola często na ważne mecze wychodził z Keitą i Barca na tym źle nie wychodziła.

0

i co w związku z tym? potrzeba nam piłkarzy silnych i dobrze odbierających piłkę. magików mamy pod dostatkiem. przejście na dwóch defensywnych pomocników podczas meczów z najsilniejszymi rywalami, to pomysł, który powinny być brany pod uwagę.

0

Sprzedać i kupić L.Gustavo. Podobno jest na rynku.

0

no i kto tu promuje. pique nie ma nawet w pierwszej 100 najlepszych stoperów.

0

zapomniałeś napisać, że popescu ma ból dupy.

0

t. silva nie ma klauzuli.

0

ból dupy to ty będziesz miał jak ronaldo nie przedłuży kontraktu i za rok pójdzie do psg.

0

z innej strony

Czy czeka Pan na mecz z Polską? [dosłownie, takie pytanie padło, przyp.red.]
Tito: Wiem, że istnieje spora grupa culés czekająca na nasz przyjazd w Polsce, która chciałaby zobaczyć Barcelonę. Wiemy, że oni na nas czekają, niech oni wiedzą, iż my czekamy, aby tam przyjechać! Damy z siebie wszystko!

Wielki TIto!

0

Zubi mówi, że Marquinhos to interesujący piłkarz, ale nie złożyli jeszcze oferty.

0

Tito nie widzi w swoich planach Afellaya, Jonathana i Cuenki.

0

Tito mówi, że rozmawiał z Fabregasem i ten nie chce odchodzić.

0

zgadzam się. jedyny minus tego wywiadu to ta wypowiedź o sędziach.

0

Barca nie w planach kupowania napastnika. Tylko obrońca.

0

Tito mówi, że T.Silva to nie jest jedyna dla niego opcja. No i brawo Tito.

0

Transfer Thiago. 22 mln + 2 w zmiennych + 1 za mecz towarzyski.

0

Tito mówi, że bardzo potrzebował Guardioli, bo to (podobno) jego kolega. Ale temu nie się nie chało.
lalala

Pewnie wolał karmić gołębie w Central Park.

0

Tito powiedział, że tylko raz przyszedł do niego Guardiola.
Po operacji Guardioli nie chciało się iść i zapytać jak się czuje.
lalala

0

Tito potwierdza. Zarząd nie wykorzystywał jego choroby.
Co na to pan Guardiola?

0

Busquets z nowym kontraktem do 2018. Wielki Zubi.

0

Tak. Pep ma za złe Tito, że ten wziął robotę, która on sam miał w głęboko w dupie. Dlatego go nie odwiedzał w NYC. Mały człowiek.

0

Rosell mówił, że PSG nie chce nawet usiąść do rozmów. Ta sama sytuacja co z Fabregasem w 2010. Temat zamknięty.

0

Co do T.Silvy sprawa jest zamknięta. Niech Tito i zarząd dadzą sobie spokój i niech zaczną się rozglądać za realną opcją.

0

Rosell wyszedł na przeciw kłamstwom Guardioli. Teraz czekamy na jego odpowiedź. Niech rozmienia się na drobne jeszcze bardziej. Im więcej cules zobaczy jego prawdziwą twarz tym lepiej.

0

Socios musieliby być idiotami, żeby oddać głos na kogoś kto ledwie skończył szkołę średnią. Guardiola na prezydenta haha

0

Guardiola to kłamca. Taki sam jak Mourinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?