maradona19
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Następny leming, który myśli, że media to As i Marca.
Zabawni są biali bracia. Zerowa wiedza o hiszpańskich realiach.
0
Teraz już nie AS, bo zostali odcięci, ale mediów w Hiszpanii Real ma jeszcze dużo.
0
Perez nie musi nic mówić. Ma od tego prasę. Chyba muszę zmienić zdanie o tobie. Miałem cię za kumatego, ale chyba jednak jesteś lemingiem.
0
Xavi nie prowokuje tylko mówi prawdę. Do środowiska Realu należy również prasa, z której Real bardzo często korzysta do oczerniania Barcelony.
Nie pamiętasz już jak oskarżali o doping?
Real działa tak od lat. Po śmierci Franco nic się nie zmieniało. Cała machina propagandowa nadal jest w tych samych rękach. Podobna sytuacja do tej w Polsce.
0
Głupa palisz? Nie widziałeś tej kampanii przeciwko Neymarowi w madryckiej prasie?
0
Najpierw Perez mówił Neymarowi, że sobie nie poradzi z językiem katalońskim i nie dogada się z Messim. Jak już Neymar oficjalnie został piłkarzem Barcy to mówił, że kosztował 150 mln. Teraz za pomocą mediów oczernia go nazywając nurkiem.
Klasyczny Real Madryt. Ohydny klub.
0
Ter Stegen następcą Valdesa!
0
Busquets grał z kontuzją.
0
Dobry ten filmik n00stress. Kogo kryje Song? Song zamiast zajmować miejsce Pique powinien być 20 metrów bliżej Eberta na wypadek przegranej główki przez Pique. Song krył powietrze nic więcej.
Song vs Busquets :D Już jutro na fcbarca.com. Kto jest lepszy? Messi czy Deulofeu?
0
Za faul i czerwona za kopnięcie Neymara po gwizdku.
0
To trzeba grać w LM, żeby wiedzieć, że po 15-20 minutach od ostatniego gwizdka na salę konferencyjną przychodzi trener gości, a po nim trener gospodarzy?
0
Ciuus
Wielu idiotów dało się nabrać na obietnice Laporty w sprawie kupna Beckhama.
0
Ciuus
No i co z tego? Co ma Rosell do dekretu katalońskiego rządu?
0
Zdecydowanie. Każdy ze 120 tysięcy socis w pojedynke powinien mieć prawo do robienia burdelu w klubie :D
0
Rosell niczego w panice nie zwiększa. Przepis został narzucony góry. Z samego Generalitat. Już w 2010 roku.
0
Przecież nie idziesz prostu po ostatnim gwizdku na konferencję. Miał dużo czau, żeby zobaczyć powtórki.
0
Było nieźle, ale do perfekcji brakowało dużo. Nie chodzi o samą grę w piłkę, ale o puchary. Trzeba pamiętać jakim potencjałem ludzkim dysponował Pep. 3 najlepszych piłkarzy na świecie. Alves, Puyol, Abidal w prime. Eto'o, Henry itd. Pieniądze też nie stanowiły problemu. Pep mógł mieć kogo tylko chciał. To wszystko sprawia, że nie mogę być do końca zadowolony z kadencji Guardioli. Gdyby chociaż raz udało się obronić LM.
0
400 mln peset za 2 mecze towarzyskie. Bez spiny.
0
Kibice Barcy nie są lubiani, bo za dużo bufonady sobą prezentują. Żółta koszulka należy do ciebie.
Na tle Realu i Europy, Barcelona w 2013 roku jest klubem na tym samym poziomie. W niczym lepsza w niczym gorsza. Kiedyś, dawno temu to byliśmy kimś. Teraz już nie.
0
Rosell nie chciał Mourinho. Nie kłam. Jak Rosell miał cokolwiek dopowiedzenia, to Mourinho był nikim. W 2010 był już trenerem Realu. Dlaczego kłamiesz?
Pep znał środowisko, ale był też młodym trenerem bez żadnego doświadczenia. Czy znanie środowiska jest ważne. Tata ma inne zdanie. Wchodzi i z marszu 8 na 8. Najlepszy start w historii.
A niech odchodzą. Valdes przynajmniej odchodzi z podniesioną głową. Wielka forma, wielki lider. A Pep? Uciekł po przegranym sezonie jak szczur z tonącego statku. Trzymał nas w niepewności zamiast zrobić to jak Valdes. Zrobić to jak mężczyzna.
0
Zaczynasz mnie już trochę denerwować tym pisaniem, że ja nic nie wiem o historii. Jesteś przemądrzały.
Co do tematu. Laporta wybrał z myślą o sobie, a nie z myślą o Barcelonie. Klub był w potężnym kryzysie sportowym i potrzebował wielkiego trenera, który to wszystko uporządkuje. Nie byliśmy małym klubem, który musi się posiłkować anonimami. Nie zmienię zdania. Decyzja był skandaliczna.
0
Ja pójdę kibicować PSQ, a ty idź kibicować komuchom z Rayo Vallecano skoro Barcelona według ciebie nie jest już Mes Que Un Club.
Rayo jest takie wspaniałe, że kiedyś nawet wpuszczali bezrobotnych kibiców na mecz. Rayo to prawdziwy Mes Que Un Club.
0
Kim był Guardiola w 2008? Trenerem, który awansował z druga drużyną do 3 ligi. To nie była decyzja skandaliczna? Po fakcie każdy jest mądry.
0
Mes Que Un Club jest wyśmiewane przez takich kmiotków jak ty, którzy na każdym kroku o tym piszą.
Barcelona nie jest Mes Que Un Club. Barcelona była, ale dawno temu. Teraz rywalizujemy jak każdy na wolnym rynku. Dowiedz się wpierw co znaczy te hasło.
0
Co do wyboru Pepa na trenera. To była decyzja skandaliczna. Na rynku wtedy byli dużo lepsi trenerzy.
Wiecie dlaczego Laporta zdecydował się na taki ruch? Bo palił mu się grunt pod nogami. Za chwilę było wotum nieufności i zamiast zatrudnić porządnego trenera zatrudnił pupilka barcelonismo i tym samym udobruchał kibiców.
Laporta dosłownie wszystko robił z myślą tylko o sobie. Barcelonę miał w dupie. To była tylko trampolina do polityki.
0
Japońskie linie lotnicze to niby co? Organizacja zwalczająca głód?
0
Oczywiście, że Rosell zostanie. Śpieszą się z wnioskiem o wotum, bo niedługo będą zmiany i żeby było wotum potrzeba będzie 15% ogólnej liczby socios. Oni nawet takiej liczby nie mają. Nawet jak pod to wszystko podepnie się sam wielki dziwkarz Laporta.
0
łap i nie powtarzajcie głupot o 111 letniej tradycji.
http://www.elperiodico.com/resources/jpg/2/6/1292019021862.jpg
0
Skoro za niskie to po co dyskutujesz?
Po pierwsze Barcelona nie miała żadnej 111 letniej tradycji. Reklama na koszulkach była w latach 90.
Rosell nie zrobił z Barcy taniej dziwki, bo sprzedał koszulkę ustanawiając rekord świata. Tanią dziwkę z Barcelony to zrobił Laporta sprzedając Barcelone Nike za grosze do 2017. Ile ma Man Utd od Nike, a ile Barca? No, więc cichosza.
Z Chinami były prowadzone negocjacje co do reklam na koszulkach. Jak pisałem niżej nie wyszło, ale nie z powodu Mes Que Un Club tylko z powodu pieniędzy.
No jeżeli na ciebie takie chwyty mediów działają to twoja sprawa. Mądry człowiek dojdzie do odpowiednich wniosków. Rosell firmy sprzedał, Rosell prezydent Barcelony jest czysty. Morda w kubeł.
Tak z klubem Budycośtam. W tym kraju jest wielka niezależności. Laporta układał się z uzbecką mafią. Katar ci przeszkadza, a Chiny i Uzbekistan już nie. Twoja sprawa.
Z Mickaelem z chorym sercem czy zdrowym? Po za tym to inna pozycja.
Karabatić niedawno najlepszy piłkarz świata. Lazarov czołówka. Są wielkie wzmocnienia innych sekcji. Nie gadaj głupot.
Z Neymarem niech wychodzi. Jak będzie tak dalej grał, to nikt nie będzie płakał, że dostał 40 mln.
0
Doinformuj się. Laporta powiedział NIE reklamom, bo pieniądze, które były oferowane były według Laporty za małe. Gdyby nie to na reklamach mielibyśmy Pekin 2008. Tak swoją droga czy teraz nie przeszkadza tym wszystkm obrońcom Mes Que Un Club, że Laporta się układał z krajem, w którym są łamane prawa człowieka? Zły Katar, dobre Chiny?
Jaja sobie robisz człowieku? Rosell kandydat miał się tłumaczyć ze swoich wcześniejszych interesów? Co ty bierzesz? I jak jego interesy przed tym jak został prezydentem miałby wpłynąć na wizerunek Barcelony? Gdyby robił interesy wykorzystując swoją funkcję prezydenta, to co innego.
Dlaczego nikt nie pyta o interesy Laporty z Uzbekami? On to robił jako prezydent. To powinno nas interesować, a nie to co robił Rosell jak był osobą prywatną. Katarskie pieniądze śmierdzą, a uzbeckie pachną.
Rosell z żadnymi bandytami się nie układał, a jeżeli jakiś się zawieruszył, to tutaj trzeba mieć pretensje do policji.
Co do tych 40 mln to nie trzeba żadnych sądów. 40 mln dostał Neymar za podpis pod kontraktem.
Lampe to jeden z najlepszych koszykarzy w ACB. Gdyby wstawić Messiego do reprezentacji Polski, to też wyglądałby jak łamaga.
Co do ostatniego. Możesz podać jakiś link?