3



Gdyby nie obecność Łotwy w UE pewnie teraz czytalibyśmy o zielonych ludzikach - tak to orki muszą się ograniczać do strefy wirtualnej, ale tak czy siak to pokazuje tylko, że imperialistyczne zapędy orków nie zatrzymają się na Ukrainie, a czerwoną zarazę należy zdusić w zarodku póki się da.

1

@Sulimo oceny na filmwebie czesto jakieś odklejone od rzeczywistości, nie ma co się zbytnio sugerować imo

0

@Herato to teraz wejdź na jego profil na twitterze, teraz tam spami ploteczkami

3

@Safrani Za każdym razem jak widzę temat o maturze przypomina mi się ten ziomo z La Bamby co jej X razy nie zdał. xD ciekawe co tam u niego

3



Oho, zaczynamy zabawę. xD

0

@Azazel_Pazuzu Imo nawet nie ma co czekać, Starfield pokazał w jakiej formie jest studio i następny TES to będzie już równia pochyła. Szczególnie, że nawet silnika skąpcy nie zmieniają. xD

Aczkolwiek mnie to ciutkę cieszy, już największy hit Bethesdy - Skyrima uważałem za przereklamowanego gniota, którego do góry ciągnęły mody. Jedyne co tam było na poziomie to eksploracja i soundtrack.

0

@Azazel_Pazuzu no ale tylko nie gunwno gierki

1

@Jakchcesz idealny maraton

4



Widzę, że nie tylko Petru postanowił wyśmiać przeciętnego pracownika. Niesamowici są ci politycy.

18

@Marian_Pazdzioch Lubię i potrzebuje, baterie społeczne trza co jakiś czas naładować. :|

3

Wigilijny barszczyk? TOP.
Wiadrami mógłbym go jeść

4

@xvcWinterSoldier to teraz tak dzień w dzień przez 15 lat. :D Skoro wigilia w robocie według niego nie jest taka straszna to może również poznać perspektywę człowieka który faktycznie musi tyrać na takich stanowiskach a kiedy przyjdzie do domu to nie będzie miał wszystkiego przygotowanego, tylko sam będzie musiał ogarniać.
Błazenada i tyle

1

to ja wam życzę, żeby barszczyk wam nie zaleciał i żebyście nie udławili się pierogami. Wesołych! ;p

2

@Luciano99 Prezes widzę ma gest, taki pracodawca to prawdziwy skarb

0

@tomek8756 Za samo użeranie się z ludźmi sklep powinien zapewniać sporą premie i opiekę psychologa. :|

1



W sumie to jeszcze bardziej współczuje takiemu pracownikowi Biedronki - tyrka w wigilie, pewnie tłumy na zakupach i jeszcze muszą się z Petru użerać. xD


3

@ranger3120 Imo warto, ale skoro masz możliwość to samemu sprawdź czy Ci siądzie. ;p

3

@BorzyKrzys Ciągle mam wrażenie, że Petru chcąc nie chcąc toczy potężną beke z przeciętnego zjadacza chleba.

0



Biedny chłop, tak duże alimenty przy tak śmiesznych zarobkach. :(

3

@Stinger_ Dzisiaj jeszcze w pracy, wakacje na Malediwach dla prezesa same się nie zrobia. ;p

6

@Kgorecki2500 o panie, zazdroszczę że masz ten serial przed sobą. Imo najlepsze uniwersum fantasy jakie powstało. :D

Książki też gorąco polecam, bo serial jednak sporo pomija

1

@Kgorecki2500 kto nigdy nie robił wielkiej Polski w grach strategicznych niech pierwszy rzuci kamieniem :p

0

@Kgorecki2500 Czasowe wizy? Słaba perspektywa patrzac na to, że chcieliby sobie życie na nowo ułożyć.

Oczywiście nie mówię, żeby od razu im dawać obywatelstwo ale tutaj mowa o definitywnym zakazie jednak

0

@GigiAmoroso My z naszymi piękny transferami (Coutinho, Dembele i Griezmann) to akurat cicho powinniśmy siedzieć w takich kwestiach xD

1



w sumie troche głupota, zakładając że w Rosji jest jakiś promil ludzi z niewypranymi mózgami i chcą gdzieś zwinąć manatki to nie powinno im się tego ograniczać jakoś bardzo.

0

@Balboa901 Czyli kupiliśmy na LS dwóch piłkarzy, którzy nie są nawet skrzydłowymi i jednego który okazał się plackiem.

Ile tam w nich zainwestowaliśmy? 400 milionów? :|

20

@Filipem Nigdy w życiu, szejkowie to zakała dzisiejszej piłeczki.

48

@AmigoBlancos Przecież u was to norma, nigdy nie mieliście wspaniałego stylu xD

7



Wciskają ludziom przeplaconone, niekiedy nawet niedobre żarcie i teraz płaczą. xD

1

@JordiAlbion to samo co w trzech ostatnich odsłonach AC tylko w "japońskiej skórce"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?