marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gdyby nie obecność Łotwy w UE pewnie teraz czytalibyśmy o zielonych ludzikach - tak to orki muszą się ograniczać do strefy wirtualnej, ale tak czy siak to pokazuje tylko, że imperialistyczne zapędy orków nie zatrzymają się na Ukrainie, a czerwoną zarazę należy zdusić w zarodku póki się da.
1
@Sulimo oceny na filmwebie czesto jakieś odklejone od rzeczywistości, nie ma co się zbytnio sugerować imo
0
@Herato to teraz wejdź na jego profil na twitterze, teraz tam spami ploteczkami
3
@Safrani Za każdym razem jak widzę temat o maturze przypomina mi się ten ziomo z La Bamby co jej X razy nie zdał. xD ciekawe co tam u niego
3
Oho, zaczynamy zabawę. xD
0
@Azazel_Pazuzu Imo nawet nie ma co czekać, Starfield pokazał w jakiej formie jest studio i następny TES to będzie już równia pochyła. Szczególnie, że nawet silnika skąpcy nie zmieniają. xD
Aczkolwiek mnie to ciutkę cieszy, już największy hit Bethesdy - Skyrima uważałem za przereklamowanego gniota, którego do góry ciągnęły mody. Jedyne co tam było na poziomie to eksploracja i soundtrack.
0
@Azazel_Pazuzu no ale tylko nie gunwno gierki
1
@Jakchcesz idealny maraton
4
Widzę, że nie tylko Petru postanowił wyśmiać przeciętnego pracownika. Niesamowici są ci politycy.
18
@Marian_Pazdzioch Lubię i potrzebuje, baterie społeczne trza co jakiś czas naładować. :|
3
Wigilijny barszczyk? TOP.
Wiadrami mógłbym go jeść
4
@xvcWinterSoldier to teraz tak dzień w dzień przez 15 lat. :D Skoro wigilia w robocie według niego nie jest taka straszna to może również poznać perspektywę człowieka który faktycznie musi tyrać na takich stanowiskach a kiedy przyjdzie do domu to nie będzie miał wszystkiego przygotowanego, tylko sam będzie musiał ogarniać.
Błazenada i tyle
1
to ja wam życzę, żeby barszczyk wam nie zaleciał i żebyście nie udławili się pierogami. Wesołych! ;p
2
@Luciano99 Prezes widzę ma gest, taki pracodawca to prawdziwy skarb
0
@tomek8756 Za samo użeranie się z ludźmi sklep powinien zapewniać sporą premie i opiekę psychologa. :|
1
W sumie to jeszcze bardziej współczuje takiemu pracownikowi Biedronki - tyrka w wigilie, pewnie tłumy na zakupach i jeszcze muszą się z Petru użerać. xD
3
@ranger3120 Imo warto, ale skoro masz możliwość to samemu sprawdź czy Ci siądzie. ;p
3
@BorzyKrzys Ciągle mam wrażenie, że Petru chcąc nie chcąc toczy potężną beke z przeciętnego zjadacza chleba.
0
Biedny chłop, tak duże alimenty przy tak śmiesznych zarobkach. :(
3
@Stinger_ Dzisiaj jeszcze w pracy, wakacje na Malediwach dla prezesa same się nie zrobia. ;p
6
@Kgorecki2500 o panie, zazdroszczę że masz ten serial przed sobą. Imo najlepsze uniwersum fantasy jakie powstało. :D
Książki też gorąco polecam, bo serial jednak sporo pomija
1
@Kgorecki2500 kto nigdy nie robił wielkiej Polski w grach strategicznych niech pierwszy rzuci kamieniem :p
0
@Kgorecki2500 Czasowe wizy? Słaba perspektywa patrzac na to, że chcieliby sobie życie na nowo ułożyć.
Oczywiście nie mówię, żeby od razu im dawać obywatelstwo ale tutaj mowa o definitywnym zakazie jednak
0
@GigiAmoroso My z naszymi piękny transferami (Coutinho, Dembele i Griezmann) to akurat cicho powinniśmy siedzieć w takich kwestiach xD
1
w sumie troche głupota, zakładając że w Rosji jest jakiś promil ludzi z niewypranymi mózgami i chcą gdzieś zwinąć manatki to nie powinno im się tego ograniczać jakoś bardzo.
0
@Balboa901 Czyli kupiliśmy na LS dwóch piłkarzy, którzy nie są nawet skrzydłowymi i jednego który okazał się plackiem.
Ile tam w nich zainwestowaliśmy? 400 milionów? :|
20
@Filipem Nigdy w życiu, szejkowie to zakała dzisiejszej piłeczki.
48
@AmigoBlancos Przecież u was to norma, nigdy nie mieliście wspaniałego stylu xD
7
Wciskają ludziom przeplaconone, niekiedy nawet niedobre żarcie i teraz płaczą. xD
1
@JordiAlbion to samo co w trzech ostatnich odsłonach AC tylko w "japońskiej skórce"