2

@malicinho i tak o 110 ziko za dużo. ;p

1

@Godlo POPIS to ściek ale szukanie alternatywy w konfederacji to totalna desperacja albo głupota

0

@Kubsoleon W punkt.

2



Ależ poczucie humoru. xD Ciekawe jakie byłyby nastroje gdyby ktoś z lewicy nagrał taki sam film ale zamiast 'jakiegoś lewaka' pojawiłby się 'jakiś ksiądz'

0

@Rust_Cohle widze cos marnie idzie ci opusczanie la bamby. ;p

5

@bartulek98 A wystarczyło tylko ciut lepiej wykańczać akcje żeby znowu bić się o tryplet. :|

2

@Luciano99 Owszem ale tylko dlatego, ze robia te elementy lgbt/woke tylko po to żeby były i są wciskane na siłę. Nie ma w tym głębi, jakości. Można to jednak zrobić z rozumem jak Lariany, Redzi czy stare Bioware.

Z Ubi totalnie się zgadzam, grałeś w jedną grę grałeś w każdą inna. Ciągle te same schematy tylko w innej skórce - no na dłuższą mete to zwyczajnie nie mogło przejść xD


1



Oho, widzę że część graczy już pcha narracje że problemy Ubi są jakoś powiązane z woke i lgbt. xD
To, ze robia na maksa przeciętne gry nie ma w ogóle z tym nic wspólnego. xD

1

@Azazel_Pazuzu Intensywność siada, bo ciągle katujemy tych samych piłkarzy, a jak już ktoś z ławki wejdzie to często zaniża poziom. Zespoły które mają genialne kadry mają problemy żeby cały sezon rozegrać na wyższej intensywności a co dopiero Barca z podstawowymi brakami i rezerwami na poziomie ligowego średniaka.
Już nawet nie mówiąc, że w każdej formacji mamy naszych kluczowych 17 latków. Słyszałeś kiedyś żeby dziecioki zagrały cały sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym na najwyższej koncentracji i intensywności? Bo ja nie.

Mentalność? Przecież z takim Bayernem czy Realem jeszcze kilka lat temu byłoby bronienie jednej bramki przewagi. xD Barca Xaviego w życiu nie wyszarpałaby zwycięstwa z Borrusia.

7

Bawi mnie trochę obwinianie za wczorajszy mecz Flicka, chłop rzeźbi z czego ma jak tylko może a i tak zbiera krytykę za mecz który lekko powinniśmy wygrać. xD
Bo jak można obwiniać trenera, kiedy patrzysz na taką 75 minutę i widzisz Lewusa który nie trafia w piłkę mając soczysta setke. xD Już nie mówiąc, że mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie.

0

@HypeR No i git, bo to świetne gierki. Nie dla każdego priorytetem jest super graficzka. ;p

5

@Azazel_Pazuzu No nie wiem, jesteś totalnie ślepy jeżeli nie zauważyłeś że w tym sezonie gramy na wyższym poziomie, szczególnie w kwestii intensywności i mentalności - aczkolwiek nie da się tak grać całego sezonu mając kadrę jaką mamy. xD

a konferencja to konferencja, puścić jakąś gatke dla mas trzeba i elo, wracamy do pracy.

2

@TheNekro94 Myślę, że jednym z czynników które na to ma ogromny wpływ jest brak jakościowych zmienników - w ataku praktycznie możemy liczyć na 3 piłkarzy, reszta jest tłem, w pomocy jednym z kluczowych elementów jest Casado który nie wytrzyma na pełnej koncentracji całego sezonu, alternatywa? De Jong któremu często się nie chce.
Tak samo w defensywie z Cubrasim, aczkolwiek tutaj jest nutka nadziei bo wraca Araujo.

Tak czy siak, wzmocnień potrzebujemy na gwałt jeżeli chcemy walczyć cały sezon na 3 frontach.

0

@Lahey Spokojnie. Barca wygra wysoko jakiś mecz to według OPa będziemy lecieć po tryplet.

0

To jak Barca gra w tym sezonie z większymi drużynami naprawdę robi wrażenie

0

@Prorokk co tak skromnie? :p

0

@Miszak problem w tym, ze alternatywa w Polsce dla PO/PIS to taki sam gnój.

0

@Marian_Pazdzioch Wchodzę i wychodzę, kościół nie parzy.

0



Petru jakiś specyficzny rodzaj śmieszkowania z zwykłych ludzi uprawia, czy o co chodzi?

2

@Kgorecki2500 W sumie mi to pasuje, bo zakładając że Bóg faktycznie istnieje to właśnie jesteśmy dla niego takimi zabawkami, a Ziemia to jedna wielka piaskownica. ;p

6

@SantinoFortelos ewangelizacja la bamby postępuje

4

@okiemtypera_lucaxx95 Można też zwiększać świadomość społeczeństwa odnośnie zdrowia psychicznego, ludzie - szczególnie starsi często bagatelizują swoje zdrowie psychiczne, problemy się kumulują i potem dzieje się co się dzieje.

1

@Kgorecki2500 Podziwiam za cierpliwość do tych gier, jak ja wlazłem w Europke od Paradoxu to przeraziłem się możliwościami, mechanikami i ilością czasu jaki trzeba poświęcić na naukę. xD spasowałem

0

@FCB_dimiC to zamiast wprowadzać strefy wolne od dymu niech zakaża papierosów. :|
Bo zaraz to przeciętny palacz płaci za fajki jak za produkt premium, a będzie musiał się z nim ukrywać po toaletach

1



Złote myśli Trumpa xD

0

@Lukikiki jak o zaburzeniach i chorobach psychicznych można myśleć w kategoriach odwaga/strach?

1



O panie. XDDD grałbym jak opętany

3



Dobrze, że to zwykłe marketingowe gadki bo inaczej kinowe doświadczenie 24 fpsy. xD

3

@macio_944 Mam nadzieję, że muzyczka w walkach będzie stała minimum na takim poziomie jak w Cyberpunku, bo wiedźminowskie lelelele to mi się już uszami wylewa xD

0

@Majczel97 Yamal jakby mógł to grałby pewnie o kulach. :D Piłkarza w takich sytuacjach nie ma co słuchac, sztab medyczyny i trener decyduja - w tym przypadku zadecydowali po prostu fatalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?