marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widze Mou podziela wizje Realu. 3 skrzydłowych na jednej pozycji i elo, jakoś to będzie. xD
1
@MesQueUnClub_87 Taktyk
1
@AbdulWisimuel Dziwne, że nie piszesz tak kiedy La Bamba robi 3000 okrążenie z odklejeniem Viniciusa.
1
Koledzy chyba myślą, że grają w Realu.
0
@Hosh Na stronie kronik możesz rzucić symbolicznym grosiwem, lub czymś więcej jeżeli chcesz. :D
0
@LukaszFan Patrząc na coraz większa popularność trybów fotograficznych i ich ogólny rozwój myślę, że ten procent jest ciutkę większy niż Ci się wydaje. :D
Kojima trybem fotograficznym nawet DS2 reklamuje. :D
0
@Filipem Nope.
Większe możliwości w kreatorze postaci/trybie fotograficznym
Większa customizacja pojazdów.
Tak w dużym skrócie
1
Ale Redzi wysmarowali patcha do Cyberka. :o
Ciekawe czy to już koniec, czy jeszcze chowają jakieś asy w rękawach.
a tymczasem mod dekady zaraz zostanie modem stulecia
@Hosh Ty chyba ostatnio w dyskusji zachwalałeś Kroniczki, za jakiś czas będzie idealna okazja na powtórzenie sobie gierki. :D
3
@Zieliniak i jeszcze czesto za to placa, patologia prawdziwa
0
No nieźle. XDD jedno dlc i 3 mobilne gry, gracze maja gust
9
@cules100pro Uwielbiam jak ktoś rzuca jakies info z czapy na la bambe, bez żadnego kontekstu i trzeba się domyślać co autor miał na myśli
3
@ViscaelBarca2007 Czyli znowu piłkarz potrafiący obskoczyć X pozycji, a na każdej okaże się maksymalnie przeciętny znając życie. Rasowy skrzydłowy i żadne eksperymenty.
5
@PatrykBarca Nieważne jak jesteś profesjonalny, kiedy przychodzi prawdziwy Ronaldo i zabiera Cię na impreze to idziesz razem z nim. :|
1
@Zoker 20 minut i dalej wisi
element albo śpi
albo wybiórczo traktuje regulamin. ;p
0
@Zoker jak informacje o następnej części filmu mogą być spamem? ;p
0
@Zoker czemu? ;p
0
zombiaki wiecznie w modzie
4
@Zoker U Ciebie support Steam chciał wiarygodnego dowodu, że konto należy do Ciebie
A mi support Ubi próbuje wkręcić, że mam nie-steamowska wersje gry dlatego odpala się przez plik .exe
przecież to hit. xDD
1
@Zoker Ja nawet nie wiem, która z gier która posiadam na Steam jest pierwsza. :D
Przewalone czasami udowonić swoja racje w tych supportach.
1
"The game will be less crude towards transgenders and other minorities."
Mam nadzieję, że ten podpunkt ostatecznie się nie sprawdzi. Cząsteczka ducha serii to równa jechanka z wszystkim i wszsytkimi.
1
@Gall Pewnie translator google, bo dla pewności napisałem do nich po angielsku i polsku, więc PrincessJade (XD) stwierdziła, że przetłumaczy na ojczysty język klienta. XD
aczkolwiek nie rozumiem jak mogą nie mieć konta w bazie - wysłałem do nich ID konta Ubi i Steam, oba są połączone. XD
3
https://zapodaj.net/images/cd7be9a62221c.png
Przy ostatnich problemach chociaż udawali, że mogą pomóc. XD
1
@Kgorecki2500 Uwzględniony w karcie xD
3
@MesQueUnClub_87 Osobiście się nie spotkałem, Biedronka ścisły top pod względem burdelu organizacyjnego
6
https://x.com/remizacompl/status/1866105654345355579
tam takie kary powinny lecieć, że głowa mała
no ale pewnie gnoje zainteresują się na poważnie problemem jak zginie z 50 ludzi w pożarze
2
@Kgorecki2500 Zastanów się poważnie nad 4070, dodatkowy VRAM może się przydać
0
@Szklaner a to nie jest tak, że jedna zapełniona kość to X kilogramów karmy dla KAŻDEGO zwierzaka? ;p
1
@AmigoBlancos Przed chwila zaczelo dzialac
3
@Filipem Wiedźmin pięknie się starzeje, nawet w wersji sprzed next-genowego patcha jest wciąż śliczna gierka. :D
1
@macio_944 Na początku też zastanawiałem się nad 4k ale jednak patrząc na to, że sporo gram w gierki, które mają coraz gorsza optymalizacje szybko z tego zrezygnowałem. :D 1440p imo to idealny kompromis i nawet git stosunek jakość/cena
@MesQueUnClub_87 Mam nadzieję, że mnie na większy nie podkusi kiedyś bo w takim Battlefieldzie musiałbym gonić wzrokiem, odbiłoby się to na skillach. :D